Sklep » Katalog » Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ » MM 50/125 (LC-LC) |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
  Adaptery, złącza, wtyczki
  MM 50/125 (LC-LC)
  MM 50/125 (LC-SC)
  MM 50/125 (LC-ST)
  MM 50/125 (MTRJ-MTRJ)
  MM 50/125 (SC-MTRJ)
  MM 50/125 (SC-SC)
  MM 50/125 (SC-ST)
  MM 50/125 (ST-ST)
  MM 62,5/125 (LC-ST)
  MM 62,5/125 (SC-ST)
  MM 62,5/125 (ST-ST)
  MM 9/125 (MTRJ-MTRJ)
  SM 9/125 (E2000-LC)
  SM 9/125 (LC-LC)
  SM 9/125 (LC-SC)
  SM 9/125 (LC-ST)
  SM 9/125 (SC-SC)
  SM 9/125 (SC-ST)
  SM 9/125 (ST-ST)
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Gniazda, Moduły RJ45
Karty sieciowe
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Przełącznik KVM Aten 2PC/2M-4K, 2xUSB, Audio CS1922M
Przełącznik KVM Aten 2PC/2M-4K, 2xUSB, Audio CS1922M
2.004,90 zł
Extender HDMI USBx2 Telchy 028214 (120m)
Extender HDMI USBx2 Telchy 028214 (120m)
936,03 zł
Listwa zasilająca zarządzalna Gembird 1,8m EG-PMS2-LAN
Listwa zasilająca zarządzalna Gembird 1,8m EG-PMS2-LAN
264,45 zł
Lista produktów
Pokaż: 
Lista produktów
Wyświetlono rekordy od 1 do 13 (z 13 znalezionych) Stron:  1 
    Nazwa+   Producent   Symbol   Wybór   Cena 
 MultiMode Patchcord 50/125 OM2 LC-LC 1m duplex (2LC50OM2/1)   MultiMode Patchcord 50/125 OM2 LC-LC 1m duplex (2LC50OM2/1)   Infotronik   2LC50OM2/1  Do Koszyka   39,36 zł 
 MultiMode Patchcord 50/125 OM2 LC-LC 1m duplex QuickFiber (MM50/OM2LC1)   MultiMode Patchcord 50/125 OM2 LC-LC 1m duplex QuickFiber (MM50/OM2LC1)   Draka   MM50/OM2LC1  Do Koszyka   40,59 zł 
 MultiMode Patchcord 50/125 OM2 LC-LC 2m duplex (2LC50OM2/2)   MultiMode Patchcord 50/125 OM2 LC-LC 2m duplex (2LC50OM2/2)   Infotronik   2LC50OM2/2  Do Koszyka   45,51 zł 
 MultiMode Patchcord 50/125 OM2 LC-LC 2m duplex QuickFiber (MM50/OM2LC2)   MultiMode Patchcord 50/125 OM2 LC-LC 2m duplex QuickFiber (MM50/OM2LC2)   Draka   MM50/OM2LC2  Do Koszyka   54,00 zł 
 MultiMode Patchcord 50/125 OM2 LC-LC 3m duplex (2LC50OM2/3)   MultiMode Patchcord 50/125 OM2 LC-LC 3m duplex (2LC50OM2/3)   Infotronik   2LC50OM2/3  Do Koszyka   51,66 zł 
 MultiMode Patchcord 50/125 OM2 LC-LC 5m duplex (2LC50OM2/5)   MultiMode Patchcord 50/125 OM2 LC-LC 5m duplex (2LC50OM2/5)   Infotronik   2LC50OM2/5  Do Koszyka   54,12 zł 
 MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-LC 10m duplex QuickFiber (MM50/OM3LC10)   MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-LC 10m duplex QuickFiber (MM50/OM3LC10)   Draka   MM50/OM3LC10  Do Koszyka   93,48 zł 
 MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-LC 15m duplex QuickFiber (MM50/OM3LC15)   MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-LC 15m duplex QuickFiber (MM50/OM3LC15)   Draka   MM50/OM3LC15  Do Koszyka   113,16 zł 
 MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-LC 1m duplex QuickFiber (MM50/OM3LC1)   MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-LC 1m duplex QuickFiber (MM50/OM3LC1)   Draka   MM50/OM3LC1  Do Koszyka   40,59 zł 
 MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-LC 20m duplex QuickFiber (MM50/OM3LC20)   MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-LC 20m duplex QuickFiber (MM50/OM3LC20)   Draka   MM50/OM3LC20  Do Koszyka   127,92 zł 
 MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-LC 2m duplex QuickFiber (MM50/OM3LC2)   MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-LC 2m duplex QuickFiber (MM50/OM3LC2)   Draka   MM50/OM3LC2  Do Koszyka   47,97 zł 
 MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-LC 3m duplex QuickFiber (MM50/OM3LC3)   MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-LC 3m duplex QuickFiber (MM50/OM3LC3)   Draka   MM50/OM3LC3  Do Koszyka   55,35 zł 
 MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-LC 5m duplex QuickFiber (MM50/OM3LC5)   MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-LC 5m duplex QuickFiber (MM50/OM3LC5)   Draka   MM50/OM3LC5  Do Koszyka   65,19 zł 
Wyświetlono rekordy od 1 do 13 (z 13 znalezionych) Stron:  1 
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Bestsellery więcej
Promocje więcej
Router D-Link DSL-2740B 1xWAN(RJ11), 4xLAN, n300, AnexA
Router D-Link DSL-2740B 1xWAN(RJ11), 4xLAN, n300, AnexA
177,12 zł
161,18 zł
Kompatybilny Moduł HP JD119B-C X120 1G SFP Gigabit-LX (LC) miniGBIC
Kompatybilny Moduł HP JD119B-C X120 1G SFP Gigabit-LX (LC) miniGBIC
218,94 zł
199,26 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
Skype: skype - infotronik.pl
GG: 31659878 - handlowy
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...