Sklep » Katalog » Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ » MM 50/125 (LC-ST) |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
  Adaptery, złącza, wtyczki
  MM 50/125 (LC-LC)
  MM 50/125 (LC-SC)
  MM 50/125 (LC-ST)
  MM 50/125 (MTRJ-MTRJ)
  MM 50/125 (SC-MTRJ)
  MM 50/125 (SC-SC)
  MM 50/125 (SC-ST)
  MM 50/125 (ST-ST)
  MM 62,5/125 (LC-ST)
  MM 62,5/125 (SC-ST)
  MM 62,5/125 (ST-ST)
  MM 9/125 (MTRJ-MTRJ)
  SM 9/125 (E2000-LC)
  SM 9/125 (LC-LC)
  SM 9/125 (LC-SC)
  SM 9/125 (LC-ST)
  SM 9/125 (SC-SC)
  SM 9/125 (SC-ST)
  SM 9/125 (ST-ST)
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Gniazda, Moduły RJ45
Karty sieciowe
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Przełącznik KVM Aten 4PC/2M-4K, 4xUSB, Audio CS1924M
Przełącznik KVM Aten 4PC/2M-4K, 4xUSB, Audio CS1924M
2.865,90 zł
Kompatybilny Moduł HP J4858D-C 1G SFP Gigabit-SX (LC) Mini-GBIC
Kompatybilny Moduł HP J4858D-C 1G SFP Gigabit-SX (LC) Mini-GBIC
184,50 zł
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asus H370 (RAID), 4x mDP /(38/17C)
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asus H370 (RAID), 4x mDP /(38/17C)
5.166,00 zł
Lista produktów
Pokaż: 
Lista produktów
Wyświetlono rekordy od 1 do 9 (z 9 znalezionych) Stron:  1 
    Nazwa+   Producent   Symbol   Wybór   Cena 
 MultiMode Patchcord 50/125 OM2 LC-ST 1m duplex Digitus   MultiMode Patchcord 50/125 OM2 LC-ST 1m duplex Digitus   Digitus   DK-2531-01  Do Koszyka   27,06 zł 
 MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-ST 10m duplex (OM3-LCST/D-10)   MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-ST 10m duplex (OM3-LCST/D-10)   Infotronik   OM3-LCST/D-10  Do Koszyka   86,10 zł 
 MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-ST 1m duplex (OM3-LCST/D-1)   MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-ST 1m duplex (OM3-LCST/D-1)   Infotronik   OM3-LCST/D-1  Do Koszyka   46,74 zł 
 MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-ST 1m duplex QuickFiber   MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-ST 1m duplex QuickFiber   Draka   MM50/OM3LCST1  Do Koszyka   45,51 zł 
 MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-ST 2m duplex (OM3-LCST/D-2)   MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-ST 2m duplex (OM3-LCST/D-2)   Infotronik   OM3-LCST/D-2  Do Koszyka   54,12 zł 
 MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-ST 2m duplex QuickFiber   MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-ST 2m duplex QuickFiber   Draka   MM50/OM3LCST2  Do Koszyka   50,43 zł 
 MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-ST 3m duplex (OM3-LCST/D-3)   MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-ST 3m duplex (OM3-LCST/D-3)   Infotronik   OM3-LCST/D-3  Do Koszyka   62,73 zł 
 MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-ST 4m duplex (OM3-LCST/D-4)   MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-ST 4m duplex (OM3-LCST/D-4)   Infotronik   OM3-LCST/D-4  Do Koszyka   67,65 zł 
 MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-ST 5m duplex (OM3-LCST/D-5)   MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-ST 5m duplex (OM3-LCST/D-5)   Infotronik   OM3-LCST/D-5  Do Koszyka   72,57 zł 
Wyświetlono rekordy od 1 do 9 (z 9 znalezionych) Stron:  1 
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Bestsellery więcej
Promocje więcej
Kompatybilny Moduł HP J4859C-C X121 1G SFP Gigabit-LX (LC) Mini-GBIC
Kompatybilny Moduł HP J4859C-C X121 1G SFP Gigabit-LX (LC) Mini-GBIC
205,41 zł
178,35 zł
Kompatybilny Moduł Cisco MGBSX1-C Gigabit SX Mini-GBIC SFP Transceiver
Kompatybilny Moduł Cisco MGBSX1-C Gigabit SX Mini-GBIC SFP Transceiver
158,67 zł
153,75 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
Skype: skype - infotronik.pl
GG: 31659878 - handlowy
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...