Sklep » Katalog » Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ » MM 50/125 (SC-ST) |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
  Adaptery, złącza, wtyczki
  MM 50/125 (LC-LC)
  MM 50/125 (LC-SC)
  MM 50/125 (LC-ST)
  MM 50/125 (MTRJ-MTRJ)
  MM 50/125 (SC-MTRJ)
  MM 50/125 (SC-SC)
  MM 50/125 (SC-ST)
  MM 50/125 (ST-ST)
  MM 62,5/125 (LC-ST)
  MM 62,5/125 (SC-ST)
  MM 62,5/125 (ST-ST)
  MM 9/125 (MTRJ-MTRJ)
  SM 9/125 (E2000-LC)
  SM 9/125 (LC-LC)
  SM 9/125 (LC-SC)
  SM 9/125 (LC-ST)
  SM 9/125 (SC-SC)
  SM 9/125 (SC-ST)
  SM 9/125 (ST-ST)
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Gniazda, Moduły RJ45
Karty sieciowe
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asus H370 (RAID) /(15G)48
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asus H370 (RAID) /(15G)48
3.198,00 zł
Switch Netgear GS105PE 5xGEth 2xPoE
Switch Netgear GS105PE 5xGEth 2xPoE
418,20 zł
Klawiatura Logitech K400+ Wireless Touch Keyboard
Klawiatura Logitech K400+ Wireless Touch Keyboard
220,17 zł
Lista produktów
Pokaż: 
Lista produktów
Wyświetlono rekordy od 1 do 2 (z 2 znalezionych) Stron:  1 
    Nazwa+   Producent   Symbol   Wybór   Cena 
 MultiMode Patchcord 50/125 OM2 SC-ST 1m duplex Digitus   MultiMode Patchcord 50/125 OM2 SC-ST 1m duplex Digitus   Digitus   DK-2512-01  Do Koszyka   28,29 zł 
 MultiMode Patchcord 50/125 OM2 SC-ST 2m duplex Equip   MultiMode Patchcord 50/125 OM2 SC-ST 2m duplex Equip   Equip   252312  Do Koszyka   41,82 zł 
Wyświetlono rekordy od 1 do 2 (z 2 znalezionych) Stron:  1 
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Bestsellery więcej
Promocje więcej
Switch HP 1820-24G J9980A 24x1G, 2x1G/SFP
Switch HP 1820-24G J9980A 24x1G, 2x1G/SFP
885,60 zł
774,90 zł
Kompatybilny Moduł HP JD119B-C X120 1G SFP Gigabit-LX (LC) miniGBIC
Kompatybilny Moduł HP JD119B-C X120 1G SFP Gigabit-LX (LC) miniGBIC
218,94 zł
199,26 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
Skype: skype - infotronik.pl
GG: 31659878 - handlowy
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...