Sklep » Katalog » Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ » SM 9/125 (LC-LC) |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
  Adaptery, złącza, wtyczki
  MM 50/125 (LC-LC)
  MM 50/125 (LC-SC)
  MM 50/125 (LC-ST)
  MM 50/125 (MTRJ-MTRJ)
  MM 50/125 (SC-MTRJ)
  MM 50/125 (SC-SC)
  MM 50/125 (SC-ST)
  MM 50/125 (ST-ST)
  MM 62,5/125 (LC-ST)
  MM 62,5/125 (SC-ST)
  MM 62,5/125 (ST-ST)
  MM 9/125 (MTRJ-MTRJ)
  SM 9/125 (E2000-LC)
  SM 9/125 (LC-LC)
  SM 9/125 (LC-SC)
  SM 9/125 (LC-ST)
  SM 9/125 (SC-SC)
  SM 9/125 (SC-ST)
  SM 9/125 (ST-ST)
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Gniazda, Moduły RJ45
Karty sieciowe
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Switch Netgear GC752X 48xGEth 2x10GEth/SFP 2x10G/SFP+ Rack19"
Switch Netgear GC752X 48xGEth 2x10GEth/SFP 2x10G/SFP+ Rack19"
2.447,70 zł
Kompatybilny Moduł Finisar FTLF1318P3BTL-C SFP LC LX 1310nm miniGBIC
Kompatybilny Moduł Finisar FTLF1318P3BTL-C SFP LC LX 1310nm miniGBIC
243,54 zł
Switch Zyxel GS1300-18HP 16xGEth + 1xSFP/Combo 16xPoE(170W)CCTV
Switch Zyxel GS1300-18HP 16xGEth + 1xSFP/Combo 16xPoE(170W)CCTV
1.494,45 zł
1.243,53 zł
Lista produktów Lista produktów
Wyświetlono rekordy od 1 do 6 (z 6 znalezionych) Stron:  1 
    Nazwa+   Producent   Symbol   Wybór   Cena 
 SingleMode Patchcord SM 9/125 LC-LC 10m duplex QuickFiber (SM9/LC10)   SingleMode Patchcord SM 9/125 LC-LC 10m duplex QuickFiber (SM9/LC10)   Draka   SM9/LC10  Do Koszyka   113,16 zł 
 SingleMode Patchcord SM 9/125 LC-LC 15m duplex QuickFiber (SM9/LC15)   SingleMode Patchcord SM 9/125 LC-LC 15m duplex QuickFiber (SM9/LC15)   Draka   SM9/LC15  Do Koszyka   135,30 zł 
 SingleMode Patchcord SM 9/125 LC-LC 1m duplex QuickFiber (SM9/LC1)   SingleMode Patchcord SM 9/125 LC-LC 1m duplex QuickFiber (SM9/LC1)   Draka   SM9/LC1  Do Koszyka   61,00 zł 
 SingleMode Patchcord SM 9/125 LC-LC 2m duplex QuickFiber (SM9/LC2)   SingleMode Patchcord SM 9/125 LC-LC 2m duplex QuickFiber (SM9/LC2)   Draka   SM9/LC2  Do Koszyka   64,00 zł 
 SingleMode Patchcord SM 9/125 LC-LC 3m duplex QuickFiber (SM9/LC3)   SingleMode Patchcord SM 9/125 LC-LC 3m duplex QuickFiber (SM9/LC3)   Draka   SM9/LC3  Do Koszyka   78,72 zł 
 SingleMode Patchcord SM 9/125 LC-LC 5m duplex QuickFiber (SM9/LC5)   SingleMode Patchcord SM 9/125 LC-LC 5m duplex QuickFiber (SM9/LC5)   Draka   SM9/LC5  Do Koszyka   84,87 zł 
Wyświetlono rekordy od 1 do 6 (z 6 znalezionych) Stron:  1 
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Bestsellery więcej
Promocje więcej
Switch Netgear GS108T ProSafe 8xGEth L2
Switch Netgear GS108T ProSafe 8xGEth L2
366,54 zł
319,80 zł
Switch Netgear GS716T ProSafe 16xGEth 2x1G-Combo/SFP Rack19"
Switch Netgear GS716T ProSafe 16xGEth 2x1G-Combo/SFP Rack19"
563,34 zł
535,05 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...