Sklep » Katalog » Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ » SM 9/125 (LC-ST) |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
  Adaptery, złącza, wtyczki
  MM 50/125 (LC-LC)
  MM 50/125 (LC-SC)
  MM 50/125 (LC-ST)
  MM 50/125 (MTRJ-MTRJ)
  MM 50/125 (SC-MTRJ)
  MM 50/125 (SC-SC)
  MM 50/125 (SC-ST)
  MM 50/125 (ST-ST)
  MM 62,5/125 (LC-ST)
  MM 62,5/125 (SC-ST)
  MM 62,5/125 (ST-ST)
  MM 9/125 (MTRJ-MTRJ)
  SM 9/125 (E2000-LC)
  SM 9/125 (LC-LC)
  SM 9/125 (LC-SC)
  SM 9/125 (LC-ST)
  SM 9/125 (SC-SC)
  SM 9/125 (SC-ST)
  SM 9/125 (ST-ST)
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Gniazda, Moduły RJ45
Karty sieciowe
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Klawiatura Logitech K400+ Wireless Touch Keyboard
Klawiatura Logitech K400+ Wireless Touch Keyboard
220,17 zł
Listwa zasilająca zarządzalna Gembird 1,8m EG-PMS2-LAN
Listwa zasilająca zarządzalna Gembird 1,8m EG-PMS2-LAN
260,76 zł
Listwa zasilająca zarządzalna Gembird 1,8m EG-PMS2-LAN
Listwa zasilająca zarządzalna Gembird 1,8m EG-PMS2-LAN
260,76 zł
Lista produktów Lista produktów
Wyświetlono rekordy od 1 do 6 (z 6 znalezionych) Stron:  1 
    Nazwa+   Producent   Symbol   Wybór   Cena 
 SingleMode Patchcord 9/125 OS1 LC-ST 1m duplex QuickFiber (SM9/OS1LCST1)   SingleMode Patchcord 9/125 OS1 LC-ST 1m duplex QuickFiber (SM9/OS1LCST1)   Draka   SM9/OS1LCST1  Do Koszyka   50,43 zł 
 SingleMode Patchcord 9/125 OS1 LC-ST 2m duplex QuickFiber (SM9/OS1LCST2)   SingleMode Patchcord 9/125 OS1 LC-ST 2m duplex QuickFiber (SM9/OS1LCST2)   Draka   SM9/OS1LCST2  Do Koszyka   52,89 zł 
 SingleMode Patchcord 9/125 OS1 LC-ST 3m duplex QuickFiber (SM9/OS1LCST3)   SingleMode Patchcord 9/125 OS1 LC-ST 3m duplex QuickFiber (SM9/OS1LCST3)   Draka   SM9/OS1LCST3  Do Koszyka   55,35 zł 
 SingleMode Patchcord 9/125 OS1 LC-ST 5m duplex QuickFiber (SM9/OS1LCST5)   SingleMode Patchcord 9/125 OS1 LC-ST 5m duplex QuickFiber (SM9/OS1LCST5)   Draka   SM9/OS1LCST5  Do Koszyka   60,27 zł 
 SingleMode Patchcord 9/125 OS2 LC-ST 1m duplex QuickFiber (SM9/OS2LCST1)   SingleMode Patchcord 9/125 OS2 LC-ST 1m duplex QuickFiber (SM9/OS2LCST1)   Draka   SM9/OS2LCST1  Do Koszyka   51,66 zł 
 SingleMode Patchcord 9/125 OS2 LC-ST 2m duplex QuickFiber (SM9/OS2LCST2)   SingleMode Patchcord 9/125 OS2 LC-ST 2m duplex QuickFiber (SM9/OS2LCST2)   Draka   SM9/OS2LCST2  Do Koszyka   53,51 zł 
Wyświetlono rekordy od 1 do 6 (z 6 znalezionych) Stron:  1 
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Bestsellery więcej
Promocje więcej
Wentylator Infantis LP812 Mini ITX 1U 775/1150
Wentylator Infantis LP812 Mini ITX 1U 775/1150
67,65 zł
31,98 zł
Kompatybilny Moduł Cisco MGBLX1-C Gigabit LX Mini-GBIC SFP Transceiver
Kompatybilny Moduł Cisco MGBLX1-C Gigabit LX Mini-GBIC SFP Transceiver
223,86 zł
216,48 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
Skype: skype - infotronik.pl
GG: 31659878 - handlowy
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...