Sklep » Katalog » Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ » SM 9/125 (ST-ST) |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
  Adaptery, złącza, wtyczki
  MM 50/125 (LC-LC)
  MM 50/125 (LC-SC)
  MM 50/125 (LC-ST)
  MM 50/125 (MTRJ-MTRJ)
  MM 50/125 (SC-MTRJ)
  MM 50/125 (SC-SC)
  MM 50/125 (SC-ST)
  MM 50/125 (ST-ST)
  MM 62,5/125 (LC-ST)
  MM 62,5/125 (SC-ST)
  MM 62,5/125 (ST-ST)
  MM 9/125 (MTRJ-MTRJ)
  SM 9/125 (E2000-LC)
  SM 9/125 (LC-LC)
  SM 9/125 (LC-SC)
  SM 9/125 (LC-ST)
  SM 9/125 (SC-SC)
  SM 9/125 (SC-ST)
  SM 9/125 (ST-ST)
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Gniazda, Moduły RJ45
Karty sieciowe
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asr. H370(RAID) 2xLAN/WiFi /16F38
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asr. H370(RAID) 2xLAN/WiFi /16F38
2.952,00 zł
Konsola RACK 19" 1U VGA 19" 3xUSB AW-1901
Konsola RACK 19" 1U VGA 19" 3xUSB AW-1901
3.730,59 zł
Zasilacz 450W SilentiumPC Elementum E2 SI 12cm 80+ / SPC197
Zasilacz 450W SilentiumPC Elementum E2 SI 12cm 80+ / SPC197
204,18 zł
Lista produktów Lista produktów
Wyświetlono rekordy od 1 do 4 (z 4 znalezionych) Stron:  1 
    Nazwa+   Producent   Symbol   Wybór   Cena 
 SingleMode Patchcord 9/125 OS1 ST-ST 1m duplex QuickFiber   SingleMode Patchcord 9/125 OS1 ST-ST 1m duplex QuickFiber   Draka   SM9/OS1ST1  Do Koszyka   49,20 zł 
 SingleMode Patchcord 9/125 OS1 ST-ST 2m duplex QuickFiber   SingleMode Patchcord 9/125 OS1 ST-ST 2m duplex QuickFiber   Draka   SM9/OS1ST2  Do Koszyka   51,66 zł 
 SingleMode Patchcord 9/125 OS1 ST-ST 3m duplex QuickFiber   SingleMode Patchcord 9/125 OS1 ST-ST 3m duplex QuickFiber   Draka   SM9/OS1ST3  Do Koszyka   51,66 zł 
 SingleMode Patchcord 9/125 OS1 ST-ST 5m duplex QuickFiber   SingleMode Patchcord 9/125 OS1 ST-ST 5m duplex QuickFiber   Draka   SM9/OS1ST5  Do Koszyka   57,81 zł 
Wyświetlono rekordy od 1 do 4 (z 4 znalezionych) Stron:  1 
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Bestsellery więcej
Promocje więcej
Switch Netgear GS116GE ProSafe 16xGEth
Switch Netgear GS116GE ProSafe 16xGEth
466,17 zł
388,68 zł
Switch Netgear GS716T ProSafe 16xGEth 2x1G-Combo/SFP Rack19"
Switch Netgear GS716T ProSafe 16xGEth 2x1G-Combo/SFP Rack19"
563,34 zł
535,05 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...