Sklep » Katalog » Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ » Adaptery, złącza, wtyczki |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
  Adaptery, złącza, wtyczki
  MM 50/125 (LC-LC)
  MM 50/125 (LC-SC)
  MM 50/125 (LC-ST)
  MM 50/125 (MTRJ-MTRJ)
  MM 50/125 (SC-MTRJ)
  MM 50/125 (SC-SC)
  MM 50/125 (SC-ST)
  MM 50/125 (ST-ST)
  MM 62,5/125 (LC-ST)
  MM 62,5/125 (SC-ST)
  MM 62,5/125 (ST-ST)
  MM 9/125 (MTRJ-MTRJ)
  SM 9/125 (E2000-LC)
  SM 9/125 (LC-LC)
  SM 9/125 (LC-SC)
  SM 9/125 (LC-ST)
  SM 9/125 (SC-SC)
  SM 9/125 (SC-ST)
  SM 9/125 (ST-ST)
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Gniazda, Moduły RJ45
Karty sieciowe
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Bezprzewodowy 5GHz Extender HDMI + IR HDbitT Telchy 020959 (50m)
Bezprzewodowy 5GHz Extender HDMI + IR HDbitT Telchy 020959 (50m)
1.881,90 zł
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asus H370 (RAID), Panel /(14C)38
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asus H370 (RAID), Panel /(14C)38
2.792,10 zł
Przełącznik KVM Aten 2PC/2M-4K, 2xUSB, Audio CS1922M
Przełącznik KVM Aten 2PC/2M-4K, 2xUSB, Audio CS1922M
2.004,90 zł
Lista produktów
Pokaż: 
Lista produktów
Wyświetlono rekordy od 1 do 6 (z 6 znalezionych) Stron:  1 
    Nazwa+   Producent   Symbol   Wybór   Cena 
 Adapter LC/LC UPC MM   Adapter LC/LC UPC MM   No Name   AdLC/MM-UPC  Do Koszyka   4,92 zł 
 Adapter LC/LC UPC SM   Adapter LC/LC UPC SM   No Name   AdLC/SM-UPC  Do Koszyka   7,38 zł 
 Adapter SC/SC UPC MM   Adapter SC/SC UPC MM   No Name   AdSC/MM-UPC  Do Koszyka   4,18 zł 
 Adapter SC/SC UPC SM   Adapter SC/SC UPC SM   No Name   AdSC/SM-UPC  Do Koszyka   5,17 zł 
 Adapter ST/ST MM   Adapter ST/ST MM   Draka   104ASM10  Do Koszyka   5,41 zł 
 Adapter ST/ST SM   Adapter ST/ST SM   Draka   104ASS10  Do Koszyka   6,15 zł 
Wyświetlono rekordy od 1 do 6 (z 6 znalezionych) Stron:  1 
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Bestsellery więcej
Promocje więcej
Tusz HP C9396AE Black nr88 58.5ml
Tusz HP C9396AE Black nr88 58.5ml
172,20 zł
86,10 zł
Router D-Link DSL-2740B 1xWAN(RJ11), 4xLAN, n300, AnexA
Router D-Link DSL-2740B 1xWAN(RJ11), 4xLAN, n300, AnexA
177,12 zł
161,18 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
Skype: skype - infotronik.pl
GG: 31659878 - handlowy
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...