Sklep » Katalog » Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ » MM 62,5/125 (ST-ST) |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
  Adaptery, złącza, wtyczki
  MM 50/125 (LC-LC)
  MM 50/125 (LC-SC)
  MM 50/125 (LC-ST)
  MM 50/125 (MTRJ-MTRJ)
  MM 50/125 (SC-MTRJ)
  MM 50/125 (SC-SC)
  MM 50/125 (SC-ST)
  MM 50/125 (ST-ST)
  MM 62,5/125 (LC-ST)
  MM 62,5/125 (SC-ST)
  MM 62,5/125 (ST-ST)
  MM 9/125 (MTRJ-MTRJ)
  SM 9/125 (E2000-LC)
  SM 9/125 (LC-LC)
  SM 9/125 (LC-SC)
  SM 9/125 (LC-ST)
  SM 9/125 (SC-SC)
  SM 9/125 (SC-ST)
  SM 9/125 (ST-ST)
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Gniazda, Moduły RJ45
Karty sieciowe
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Klawiatura Logitech K400+ Wireless Touch Keyboard
Klawiatura Logitech K400+ Wireless Touch Keyboard
220,17 zł
Komputer Rack 19" 3U, Intel i3,i5,i7, 8GB-DDR4/2400, Asus H370 (RAID) /(09A)38
Komputer Rack 19" 3U, Intel i3,i5,i7, 8GB-DDR4/2400, Asus H370 (RAID) /(09A)38
3.210,30 zł
Extender VGA PS2x2 Mic/Głoś RS232 Aten CE-350 (150m)
Extender VGA PS2x2 Mic/Głoś RS232 Aten CE-350 (150m)
1.753,98 zł
Lista produktów
Pokaż: 
Lista produktów
Wyświetlono rekordy od 1 do 7 (z 7 znalezionych) Stron:  1 
    Nazwa+   Producent   Symbol   Wybór   Cena 
 MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 ST-ST 1m duplex   MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 ST-ST 1m duplex   Infotronik   OM1-STST/D-1  Do Koszyka   36,90 zł 
 MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 ST-ST 1m duplex QuickFiber   MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 ST-ST 1m duplex QuickFiber   Draka   MM62/OM1STST1  Do Koszyka   36,90 zł 
 MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 ST-ST 2m duplex   MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 ST-ST 2m duplex   Infotronik   OM1-STST/D-2  Do Koszyka   40,59 zł 
 MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 ST-ST 2m duplex QuickFiber   MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 ST-ST 2m duplex QuickFiber   Draka   MM62/OM1STST2  Do Koszyka   40,59 zł 
 MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 ST-ST 3m duplex   MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 ST-ST 3m duplex   Infotronik   OM1-STST/D-3  Do Koszyka   43,05 zł 
 MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 ST-ST 3m duplex QuickFiber   MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 ST-ST 3m duplex QuickFiber   Draka   MM62/OM1STST3  Do Koszyka   43,05 zł 
 MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 ST-ST 4m duplex   MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 ST-ST 4m duplex   Infotronik   OM1-STST/D-4  Do Koszyka   47,97 zł 
Wyświetlono rekordy od 1 do 7 (z 7 znalezionych) Stron:  1 
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Bestsellery więcej
Promocje więcej
Kompatybilny Moduł Cisco MGBSX1-C Gigabit SX Mini-GBIC SFP Transceiver
Kompatybilny Moduł Cisco MGBSX1-C Gigabit SX Mini-GBIC SFP Transceiver
158,67 zł
153,75 zł
Kompatybilny Moduł Cisco MGBLX1-C Gigabit LX Mini-GBIC SFP Transceiver
Kompatybilny Moduł Cisco MGBLX1-C Gigabit LX Mini-GBIC SFP Transceiver
223,86 zł
216,48 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
Skype: skype - infotronik.pl
GG: 31659878 - handlowy
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...