Sklep » Katalog » Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ » MM 50/125 (SC-MTRJ) |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
  Adaptery, złącza, wtyczki
  MM 50/125 (LC-LC)
  MM 50/125 (LC-SC)
  MM 50/125 (LC-ST)
  MM 50/125 (MTRJ-MTRJ)
  MM 50/125 (SC-MTRJ)
  MM 50/125 (SC-SC)
  MM 50/125 (SC-ST)
  MM 50/125 (ST-ST)
  MM 62,5/125 (LC-ST)
  MM 62,5/125 (SC-ST)
  MM 62,5/125 (ST-ST)
  MM 9/125 (MTRJ-MTRJ)
  SM 9/125 (E2000-LC)
  SM 9/125 (LC-LC)
  SM 9/125 (LC-SC)
  SM 9/125 (LC-ST)
  SM 9/125 (SC-SC)
  SM 9/125 (SC-ST)
  SM 9/125 (ST-ST)
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Gniazda, Moduły RJ45
Karty sieciowe
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Zasilacz 400W Chieftec PSF-400B 1x wentyl. 8cm
Zasilacz 400W Chieftec PSF-400B 1x wentyl. 8cm
329,64 zł
Konsola RACK 19" 1U VGA 19" 3xUSB AW-1901
Konsola RACK 19" 1U VGA 19" 3xUSB AW-1901
3.730,59 zł
Zasilacz 450W SilentiumPC Elementum E2 SI 12cm 80+ / SPC197
Zasilacz 450W SilentiumPC Elementum E2 SI 12cm 80+ / SPC197
204,18 zł
Lista produktów Lista produktów
Wyświetlono rekordy od 1 do 4 (z 4 znalezionych) Stron:  1 
    Nazwa+   Producent   Symbol   Wybór   Cena 
 Patchcord MM 50/125 OM2 SC-MTRJ Duplex 1m   Patchcord MM 50/125 OM2 SC-MTRJ Duplex 1m   Infotronik   OM2-SCMTRJ-D1  Do Koszyka   66,42 zł 
 Patchcord MM 50/125 OM2 SC-MTRJ Duplex 2m   Patchcord MM 50/125 OM2 SC-MTRJ Duplex 2m   Infotronik   OM2-SCMTRJ-D2  Do Koszyka   71,34 zł 
 Patchcord MM 50/125 OM2 SC-MTRJ Duplex 3m   Patchcord MM 50/125 OM2 SC-MTRJ Duplex 3m   Infotronik   OM2-SCMTRJ-D3  Do Koszyka   77,49 zł 
 Patchcord MM 50/125 OM2 SC-MTRJ Duplex 4m   Patchcord MM 50/125 OM2 SC-MTRJ Duplex 4m   Infotronik   OM2-SCMTRJ-D4  Do Koszyka   87,33 zł 
Wyświetlono rekordy od 1 do 4 (z 4 znalezionych) Stron:  1 
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Bestsellery więcej
Promocje więcej
Switch Netgear GS728TP ProSafe 24xGEth 4x1G/SFP 24xPoE (16xPoE, 8xPoE+) Rack19"
Switch Netgear GS728TP ProSafe 24xGEth 4x1G/SFP 24xPoE (16xPoE, 8xPoE+) Rack19"
1.783,50 zł
1.254,60 zł
Switch Netgear S350 Smart 8xGEth 8xPoE, 2x SFP/1G GS310TP
Switch Netgear S350 Smart 8xGEth 8xPoE, 2x SFP/1G GS310TP
651,90 zł
526,44 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...