Sklep » Katalog » Kable sieciowe LAN |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
  Kable instalacyjne
  Patchcordy UTP/FTP
  Wtyki RJ45, RJ12, RJ11
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Gniazda, Moduły RJ45
Karty sieciowe
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Moduł Finisar FTRJ1319P1BTL SFP LC LX 1310nm miniGBIC do 2Gbps
Moduł Finisar FTRJ1319P1BTL SFP LC LX 1310nm miniGBIC do 2Gbps
997,53 zł
Switch Netgear JGS516PE ProSafe Plus 16xGEth (8xPoE) L2 Rack19"
Switch Netgear JGS516PE ProSafe Plus 16xGEth (8xPoE) L2 Rack19"
984,00 zł
857,31 zł
Switch Zyxel GS1350-12HP 10xGEth + 2xSFP / 8xPoE(130W)CCTV
Switch Zyxel GS1350-12HP 10xGEth + 2xSFP / 8xPoE(130W)CCTV
1.451,40 zł
Kategorie Kable sieciowe LAN
Kable instalacyjne
Kable instalacyjne
Patchcordy UTP/FTP
Patchcordy UTP/FTP
Wtyki RJ45, RJ12, RJ11
Wtyki RJ45, RJ12, RJ11
listopad - Nowe Produkty
Wtyk telefoniczny RJ12 6P6C (10 szt)
Wtyk telefoniczny RJ12 6P6C (10 szt)
2,46 zł
Wtyk telefoniczny RJ11 6P4C (10 szt)
Wtyk telefoniczny RJ11 6P4C (10 szt)
2,46 zł
Wtyk telefoniczny RJ11 4P4C (słuchawkowy) 10 szt
Wtyk telefoniczny RJ11 4P4C (słuchawkowy) 10 szt
3,69 zł
Wtyk RJ45 nieekranowany (10 szt)
Wtyk RJ45 nieekranowany (10 szt)
6,15 zł
Wtyk RJ45 ekranowany (10 szt)
Wtyk RJ45 ekranowany (10 szt)
7,38 zł
Wtyk telefoniczny RJ11 6P4C
Wtyk telefoniczny RJ11 6P4C
0,25 zł
Wtyk telefoniczny RJ11 4P4C (słuchawkowy)
Wtyk telefoniczny RJ11 4P4C (słuchawkowy)
0,40 zł
Wtyk telefoniczny RJ12 6P6C
Wtyk telefoniczny RJ12 6P6C
0,40 zł
Wtyk RJ45 ekranowany
Wtyk RJ45 ekranowany
0,90 zł
Wtyk RJ45 nieekranowany
Wtyk RJ45 nieekranowany
0,60 zł
Osłona wtyków RJ45 gumowa
Osłona wtyków RJ45 gumowa
0,60 zł
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Bestsellery więcej
Promocje więcej
Switch Netgear GS716T ProSafe 16xGEth 2x1G-Combo/SFP Rack19"
Switch Netgear GS716T ProSafe 16xGEth 2x1G-Combo/SFP Rack19"
563,34 zł
541,20 zł
Switch Netgear GS728TP ProSafe 24xGEth 4x1G/SFP 24xPoE (16xPoE, 8xPoE+) Rack19"
Switch Netgear GS728TP ProSafe 24xGEth 4x1G/SFP 24xPoE (16xPoE, 8xPoE+) Rack19"
1.476,00 zł
1.393,59 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...