Sklep » Katalog » Transceivery, Konwertery » Konwertery zewnętrzne |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
  MiniGBiC/SFP (100M)
  MiniGBiC/SFP (1-4G)
  MiniGBiC/SFP+ (8-10G)
  Moduły GBiC
  Moduły XFP
  Konwertery zewnętrzne
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Gniazda, Moduły RJ45
Karty sieciowe
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Moduł HP J4858D Aruba Gigabit-SX (LC) Mini-GBIC
Moduł HP J4858D Aruba Gigabit-SX (LC) Mini-GBIC
467,40 zł
Moduł SFP+ AJ717A HP HPE B-Series 8G SFP+ LC/LX Transceiver
Moduł SFP+ AJ717A HP HPE B-Series 8G SFP+ LC/LX Transceiver
4.175,85 zł
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asus H370 (RAID), Panel /(14C)38
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asus H370 (RAID), Panel /(14C)38
2.792,10 zł
Lista produktów
Pokaż: 
Lista produktów
Wyświetlono rekordy od 1 do 6 (z 6 znalezionych) Stron:  1 
    Nazwa+   Producent   Symbol   Wybór   Cena 
 Konwerter DMC-300SC 10/100BaseTX-100BaseFX MM (SC-Duplex) 2km   Konwerter DMC-300SC 10/100BaseTX-100BaseFX MM (SC-Duplex) 2km   D-Link   DMC-300SC  Do Koszyka   393,60 zł 
 Konwerter DMC-515SC 10/100BaseTX-100BaseFL SM (SC-Duplex) 15km   Konwerter DMC-515SC 10/100BaseTX-100BaseFL SM (SC-Duplex) 15km   D-Link   DMC-515SC  Do Koszyka   694,95 zł 
 Konwerter DMC-530SC 10/100BaseTX-100BaseFL SM (SC-Duplex) 30km   Konwerter DMC-530SC 10/100BaseTX-100BaseFL SM (SC-Duplex) 30km   D-Link   DMC-530SC  Do Koszyka   872,07 zł 
 Konwerter DMC-810SC GigabitEthernet 1000BaseT 1000BaseLX 10km   Konwerter DMC-810SC GigabitEthernet 1000BaseT 1000BaseLX 10km   D-Link   DMC-810SC  Do Koszyka   1.648,20 zł 
 Konwerter MC200CM 1000Base-T-1000BASE-SX MM   Konwerter MC200CM 1000Base-T-1000BASE-SX MM   TP-LINK   MC200CM  Do Koszyka   231,24 zł 
 Konwerter MC210CS 1000Base-T-1000BASE-LX/LH SM   Konwerter MC210CS 1000Base-T-1000BASE-LX/LH SM   TP-LINK   MC210CS  Do Koszyka   238,62 zł 
Wyświetlono rekordy od 1 do 6 (z 6 znalezionych) Stron:  1 
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Bestsellery więcej
Promocje więcej
Kompatybilny Moduł Cisco GLC-FE-100FX-C MiniGBIC/SFP 100BaseFX (LC)
Kompatybilny Moduł Cisco GLC-FE-100FX-C MiniGBIC/SFP 100BaseFX (LC)
285,36 zł
248,46 zł
Kompatybilny Moduł Cisco GLC-FE-100FX-C MiniGBIC/SFP 100BaseFX (LC)
Kompatybilny Moduł Cisco GLC-FE-100FX-C MiniGBIC/SFP 100BaseFX (LC)
285,36 zł
248,46 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
Skype: skype - infotronik.pl
GG: 31659878 - handlowy
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...