Sklep » Katalog » Transceivery, Konwertery » MiniGBiC/SFP+ (8-10G) |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
  MiniGBiC/SFP (100M)
  MiniGBiC/SFP (1-4G)
  MiniGBiC/SFP+ (8-10G)
  Moduły GBiC
  Moduły XFP
  Konwertery zewnętrzne
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Gniazda, Moduły RJ45
Karty sieciowe
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Switch Zyxel GS1900-24 24xGEth 2x1G/SFP
Switch Zyxel GS1900-24 24xGEth 2x1G/SFP
698,64 zł
Kompatybilny Moduł SFP10G-SR-C z Zyxel MiniGBIC/SFP+ 10GbE Module SR (LC)
Kompatybilny Moduł SFP10G-SR-C z Zyxel MiniGBIC/SFP+ 10GbE Module SR (LC)
260,76 zł
Switch Netgear GC752X 48xGEth 2x10GEth/SFP 2x10G/SFP+ Rack19"
Switch Netgear GC752X 48xGEth 2x10GEth/SFP 2x10G/SFP+ Rack19"
2.447,70 zł
Lista produktów
Pokaż: 
Lista produktów
Wyświetlono rekordy od 1 do 50 (z 62 znalezionych) Stron:  1  2  [>>] 
    Nazwa+   Producent   Symbol   Wybór   Cena 
 Kompatybilny Moduł Alcatel-Lucent SFP-10G-LR-C miniGBiC/SFP+ 10GBase-LR (LC)   Kompatybilny Moduł Alcatel-Lucent SFP-10G-LR-C miniGBiC/SFP+ 10GBase-LR (LC)   Alcatel-Lucent Comp.   SFP-10G-LR-C  Do Koszyka   885,60 zł 
 Kompatybilny Moduł Alcatel-Lucent SFP-10G-SR-C miniGBiC/SFP+ 10GBase-SR (LC)   Kompatybilny Moduł Alcatel-Lucent SFP-10G-SR-C miniGBiC/SFP+ 10GBase-SR (LC)   Alcatel-Lucent Comp.   SFP-10G-SR-C  Do Koszyka   750,30 zł 
 Kompatybilny Moduł Cisco SFP-10G-ER-C MiniGBIC/SFP+ 10G 1550nm (LC)   Kompatybilny Moduł Cisco SFP-10G-ER-C MiniGBIC/SFP+ 10G 1550nm (LC)   Cisco Comp.   SFP-10G-ER-C  Do Koszyka   531,36 zł 
 Kompatybilny Moduł Cisco SFP-10G-LR-C MiniGBIC/SFP+ 10G 1310nm (LC)   Kompatybilny Moduł Cisco SFP-10G-LR-C MiniGBIC/SFP+ 10G 1310nm (LC)   Cisco Comp.   SFP-10G-LR-C  Do Koszyka   479,70 zł 
 Kompatybilny Moduł Cisco SFP-10G-SR-C MiniGBIC/SFP+ 10G 850nm (LC)   Kompatybilny Moduł Cisco SFP-10G-SR-C MiniGBIC/SFP+ 10G 850nm (LC)   Cisco Comp.   SFP-10G-SR-C  Do Koszyka   319,80 zł 
 Kompatybilny Moduł Cisco SFP-10G-SR-X-C MiniGBIC/SFP+ 10G 850nm (LC)   Kompatybilny Moduł Cisco SFP-10G-SR-X-C MiniGBIC/SFP+ 10G 850nm (LC)   Cisco Comp.   SFP-10G-SR-X-C  Do Koszyka   312,42 zł 
 Kompatybilny Moduł D-Link DEM-431XT-C MiniGBIC/SFP+ 10G 850nm (LC)   Kompatybilny Moduł D-Link DEM-431XT-C MiniGBIC/SFP+ 10G 850nm (LC)   D-Link Comp.   DEM-431XT-C  Do Koszyka   364,08 zł 
 Kompatybilny Moduł D-Link DEM-431XT-DD-C MiniGBIC/SFP+ 10G 850nm (LC)   Kompatybilny Moduł D-Link DEM-431XT-DD-C MiniGBIC/SFP+ 10G 850nm (LC)   D-Link Comp.   DEM-431XT-DD-C  Do Koszyka   428,04 zł 
 Kompatybilny Moduł D-Link DEM-432XT-C MiniGBIC/SFP+ 10G 1310nm (LC)   Kompatybilny Moduł D-Link DEM-432XT-C MiniGBIC/SFP+ 10G 1310nm (LC)   D-Link Comp.   DEM-432XT-C  Do Koszyka   600,24 zł 
 Kompatybilny Moduł D-Link DEM-432XT-DD-C MiniGBIC/SFP+ 10G 1310nm (LC)   Kompatybilny Moduł D-Link DEM-432XT-DD-C MiniGBIC/SFP+ 10G 1310nm (LC)   D-Link Comp.   DEM-432XT-DD-C  Do Koszyka   629,76 zł 
 Kompatybilny Moduł D-Link DEM-433XT-C MiniGBIC/SFP+ 10G 1510nm (LC)   Kompatybilny Moduł D-Link DEM-433XT-C MiniGBIC/SFP+ 10G 1510nm (LC)   D-Link Comp.   DEM-433XT-C  Do Koszyka   2.275,50 zł 
 Kompatybilny Moduł Dell 330-2404-C MiniGBIC/SFP+ 10GBase-LR (LC)   Kompatybilny Moduł Dell 330-2404-C MiniGBIC/SFP+ 10GBase-LR (LC)   DELL Comp.   330-2404-C  Do Koszyka   928,65 zł 
 Kompatybilny Moduł Dell 330-2405-C MiniGBIC/SFP+ 10GBase-SR (LC) M644D-C   Kompatybilny Moduł Dell 330-2405-C MiniGBIC/SFP+ 10GBase-SR (LC) M644D-C   DELL Comp.   330-2405-C  Do Koszyka   630,99 zł 
 Kompatybilny Moduł Dell 407-10941-C MiniGBIC/SFP+ 10GBase-LR (LC)   Kompatybilny Moduł Dell 407-10941-C MiniGBIC/SFP+ 10GBase-LR (LC)   DELL Comp.   407-10941-C  Do Koszyka   928,65 zł 
 Kompatybilny Moduł Dell 407-10942-C MiniGBIC/SFP+ 10GBase-SR (LC)   Kompatybilny Moduł Dell 407-10942-C MiniGBIC/SFP+ 10GBase-SR (LC)   DELL Comp.   407-10942-C  Do Koszyka   630,99 zł 
 Kompatybilny Moduł Dell P577D-C MiniGBIC/SFP+ 10GBase-LR (LC) (407-10464-C)   Kompatybilny Moduł Dell P577D-C MiniGBIC/SFP+ 10GBase-LR (LC) (407-10464-C)   DELL Comp.   P577D-C  Do Koszyka   1.024,59 zł 
 Kompatybilny Moduł Enterasys 10GB-SR-SFPP-C MiniGBIC/SFP+ 10GBase-SR (LC)   Kompatybilny Moduł Enterasys 10GB-SR-SFPP-C MiniGBIC/SFP+ 10GBase-SR (LC)   Enterasys comp.   10GB-SR-SFPP-C  Do Koszyka   774,90 zł 
 Kompatybilny Moduł Extreme 10301-C MiniGBIC/SFP+ 10G 850nm (LC)   Kompatybilny Moduł Extreme 10301-C MiniGBIC/SFP+ 10G 850nm (LC)   Extreme comp.   10301-C  Do Koszyka   594,09 zł 
 Kompatybilny Moduł Extreme 10302-C MiniGBIC/SFP+ 10G 1310nm (LC)   Kompatybilny Moduł Extreme 10302-C MiniGBIC/SFP+ 10G 1310nm (LC)   Extreme comp.   10302-C  Do Koszyka   867,15 zł 
 Kompatybilny Moduł Intel E10GSFPLR-C 10G SFP+ LC LR Transceiver   Kompatybilny Moduł Intel E10GSFPLR-C 10G SFP+ LC LR Transceiver   Intel Comp.   E10GSFPLR-C  Do Koszyka   873,30 zł 
 Kompatybilny Moduł Intel E10GSFPSR-C 10G SFP+ LC SR Transceiver   Kompatybilny Moduł Intel E10GSFPSR-C 10G SFP+ LC SR Transceiver   Intel Comp.   E10GSFPSR-C  Do Koszyka   681,42 zł 
 Kompatybilny Moduł Juniper EX-SFP-10GE-LR-C Mini-GBIC 10GBASE   Kompatybilny Moduł Juniper EX-SFP-10GE-LR-C Mini-GBIC 10GBASE   Juniper Comp.   EX-SFP-10GE-LR-C  Do Koszyka   799,50 zł 
 Kompatybilny Moduł Juniper EX-SFP-10GE-SR-C Mini-GBIC 10GBASE   Kompatybilny Moduł Juniper EX-SFP-10GE-SR-C Mini-GBIC 10GBASE   Juniper Comp.   EX-SFP-10GE-SR-C  Do Koszyka   313,65 zł 
 Kompatybilny Moduł Netgear AXM761-C MiniGBIC/SFP+ 10GbE Module SR (LC)   Kompatybilny Moduł Netgear AXM761-C MiniGBIC/SFP+ 10GbE Module SR (LC)   Netgear Comp.   AXM761-C  Do Koszyka   533,82 zł 
 Kompatybilny Moduł Netgear AXM762-C MiniGBIC/SFP+ 10GE Module LR (LC)   Kompatybilny Moduł Netgear AXM762-C MiniGBIC/SFP+ 10GE Module LR (LC)   Netgear Comp.   AXM762-C  Do Koszyka   1.185,00 zł 
 Kompatybilny Moduł Netgear AXM763-C MiniGBIC/SFP+ 10GBase-LRM Module (LC)   Kompatybilny Moduł Netgear AXM763-C MiniGBIC/SFP+ 10GBase-LRM Module (LC)   Netgear Comp.   AXM763-C  Do Koszyka   1.355,00 zł 
 Kompatybilny Moduł SFP+ 455883-B21-C z HP BLc 10G SFP+ LC SR Transceiver   Kompatybilny Moduł SFP+ 455883-B21-C z HP BLc 10G SFP+ LC SR Transceiver   HP / 3COM Comp.   455883-B21-C  Do Koszyka   651,90 zł 
 Kompatybilny Moduł SFP+ 455886-B21-C z HP BLc 10G SFP+ LC LR Transceiver   Kompatybilny Moduł SFP+ 455886-B21-C z HP BLc 10G SFP+ LC LR Transceiver   HP / 3COM Comp.   455886-B21-C  Do Koszyka   824,10 zł 
 Kompatybilny Moduł SFP+ AJ716B-C HPE B-Series 8G SFP+ LC/SX Transceiver   Kompatybilny Moduł SFP+ AJ716B-C HPE B-Series 8G SFP+ LC/SX Transceiver   HP / 3COM Comp.   AJ716B-C  Do Koszyka   307,50 zł 
 Kompatybilny Moduł SFP+ AJ717A-C HPE B-Series 8G SFP+ LC/LX Transceiver   Kompatybilny Moduł SFP+ AJ717A-C HPE B-Series 8G SFP+ LC/LX Transceiver   HP / 3COM Comp.   AJ717A-C  Do Koszyka   533,82 zł 
 Kompatybilny Moduł SFP+ J9150A-C z  HP X132 10G SFP+ LC SR Transceiver   Kompatybilny Moduł SFP+ J9150A-C z HP X132 10G SFP+ LC SR Transceiver   HP / 3COM Comp.   J9150A-C  Do Koszyka   355,47 zł 
 Kompatybilny Moduł SFP+ J9150D-C z HP Aruba 10G SFP+ LC SR Transceiver   Kompatybilny Moduł SFP+ J9150D-C z HP Aruba 10G SFP+ LC SR Transceiver   HP / 3COM Comp.   J9150D-C  Do Koszyka   396,06 zł 
 Kompatybilny Moduł SFP+ J9151A-C z  HP X132 10G SFP+ LC LR Transceiver   Kompatybilny Moduł SFP+ J9151A-C z HP X132 10G SFP+ LC LR Transceiver   HP / 3COM Comp.   J9151A-C  Do Koszyka   473,55 zł 
 Kompatybilny Moduł SFP+ J9151D-C z HP Aruba 10G SFP+ LC LR Transceiver   Kompatybilny Moduł SFP+ J9151D-C z HP Aruba 10G SFP+ LC LR Transceiver   HP / 3COM Comp.   J9151D-C  Do Koszyka   999,99 zł 
 Kompatybilny Moduł SFP+ J9152A-C z  HP X132 10G SFP+ LC LRM Transceiver   Kompatybilny Moduł SFP+ J9152A-C z HP X132 10G SFP+ LC LRM Transceiver   HP / 3COM Comp.   J9152A-C  Do Koszyka   574,41 zł 
 Kompatybilny Moduł SFP+ JD092B-C z HP X130 10G SFP+ LC SR Transceiver   Kompatybilny Moduł SFP+ JD092B-C z HP X130 10G SFP+ LC SR Transceiver   HP / 3COM Comp.   JD092B-C  Do Koszyka   651,90 zł 
 Kompatybilny Moduł SFP+ JD094B-C z HP X130 10G SFP+ LC LR Transceiver   Kompatybilny Moduł SFP+ JD094B-C z HP X130 10G SFP+ LC LR Transceiver   HP / 3COM Comp.   JD094B-C  Do Koszyka   824,10 zł 
 Kompatybilny Moduł SFP10G-LR-C z Zyxel MiniGBIC/SFP+ 10GbE Module LR (LC)   Kompatybilny Moduł SFP10G-LR-C z Zyxel MiniGBIC/SFP+ 10GbE Module LR (LC)   Zyxel Comp.   SFP10G-LR-C  Do Koszyka   350,55 zł 
 Kompatybilny Moduł SFP10G-SR-C z Zyxel MiniGBIC/SFP+ 10GbE Module SR (LC)   Kompatybilny Moduł SFP10G-SR-C z Zyxel MiniGBIC/SFP+ 10GbE Module SR (LC)   Zyxel Comp.   SFP10G-SR-C  Do Koszyka   260,76 zł 
 Moduł D-Link DEM-431XT MiniGBIC/SFP+ 10G 850nm (LC)   Moduł D-Link DEM-431XT MiniGBIC/SFP+ 10G 850nm (LC)   D-Link   DEM-431XT  Do Koszyka   1.623,60 zł 
 Moduł D-Link DEM-431XT-DD MiniGBIC/SFP+ 10G 850nm (LC)   Moduł D-Link DEM-431XT-DD MiniGBIC/SFP+ 10G 850nm (LC)   D-Link   DEM-431XT-DD  Do Koszyka   2.115,60 zł 
 Moduł D-Link DEM-432XT MiniGBIC/SFP+ 10G 1310nm (LC)   Moduł D-Link DEM-432XT MiniGBIC/SFP+ 10G 1310nm (LC)   D-Link   DEM-432XT  Do Koszyka   2.103,30 zł 
 Moduł D-Link DEM-432XT-DD MiniGBIC/SFP+ 10G 1310nm (LC)   Moduł D-Link DEM-432XT-DD MiniGBIC/SFP+ 10G 1310nm (LC)   D-Link   DEM-432XT-DD  Do Koszyka   3.997,50 zł 
 Moduł Dell M644D MiniGBIC/SFP+ 10GBase-SR (LC) PowerConnect/PowerEdge (330-2405)   Moduł Dell M644D MiniGBIC/SFP+ 10GBase-SR (LC) PowerConnect/PowerEdge (330-2405)   DELL   M644D  Do Koszyka   1.122,99 zł 
 Moduł Dell P577D MiniGBIC/SFP+ 10GBase-LR (LC) PowerConnect (407-10464)   Moduł Dell P577D MiniGBIC/SFP+ 10GBase-LR (LC) PowerConnect (407-10464)   DELL   P577D  Do Koszyka   2.151,27 zł 
 Moduł Dell T121M MiniGBIC/SFP+ 10GBase-LRM (LC) PowerConnect/PowerEdge (407-10459)   Moduł Dell T121M MiniGBIC/SFP+ 10GBase-LRM (LC) PowerConnect/PowerEdge (407-10459)   DELL   T121M  Do Koszyka   1.434,18 zł 
 Moduł SFP+ AJ716B HP HPE B-Series 8G SFP+ LC/SX Transceiver   Moduł SFP+ AJ716B HP HPE B-Series 8G SFP+ LC/SX Transceiver   HP   AJ716B  Do Koszyka   516,60 zł 
 Moduł SFP+ AJ717A HP HPE B-Series 8G SFP+ LC/LX Transceiver   Moduł SFP+ AJ717A HP HPE B-Series 8G SFP+ LC/LX Transceiver   HP   AJ717A  Do Koszyka   4.175,85 zł 
 Moduł SFP+ J9150A HP X132 10G SFP+ LC SR Transceiver   Moduł SFP+ J9150A HP X132 10G SFP+ LC SR Transceiver   HP   J9150A  Do Koszyka   2.250,90 zł 
 Moduł SFP+ J9151A HP X132 10G SFP+ LC LR Transceiver   Moduł SFP+ J9151A HP X132 10G SFP+ LC LR Transceiver   HP   J9151A  Do Koszyka   8.659,20 zł 
Wyświetlono rekordy od 1 do 50 (z 62 znalezionych) Stron:  1  2  [>>] 
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Bestsellery więcej
Promocje więcej
Kompatybilny Moduł HP J4858C-C X121 1G SFP Gigabit-SX (LC) Mini-GBIC
Kompatybilny Moduł HP J4858C-C X121 1G SFP Gigabit-SX (LC) Mini-GBIC
178,35 zł
169,74 zł
Kompatybilny Moduł HP J4859C-C X121 1G SFP Gigabit-LX (LC) Mini-GBIC
Kompatybilny Moduł HP J4859C-C X121 1G SFP Gigabit-LX (LC) Mini-GBIC
205,41 zł
178,35 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
Skype: skype - infotronik.pl
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...