Sklep » Katalog » Transceivery, Konwertery » Modu造 GBiC |Moje Konto|Zawarto嗆 koszyka|Zam闚ienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Modu GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable 鈍iat這wodowe na zam闚ienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 port闚
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
  MiniGBiC/SFP (100M)
  MiniGBiC/SFP (1-4G)
  MiniGBiC/SFP+ (8-10G)
  Modu造 GBiC
  Modu造 XFP
  Konwertery zewn皻rzne
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Gniazda, Modu造 RJ45
Karty sieciowe
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprz皻 u篡wany (testowany)
SALE (Sprz皻 nowy!)
Producenci
Wyprzeda - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzeda篡..?
Nowo軼i wi璚ej
Switch Zyxel GS1300-10HP 8xGEth 1xSFP/Combo PoE(130W)
Switch Zyxel GS1300-10HP 8xGEth 1xSFP/Combo PoE(130W)
1.056,57z
879,45z
Switch Zyxel GS1350-18HP 18xGEth + 2xSFP / 16xPoE(250W)CCTV
Switch Zyxel GS1350-18HP 18xGEth + 2xSFP / 16xPoE(250W)CCTV
2.333,31z
1.943,40z
Switch Zyxel GS1350-26HP 26xGEth + 2xSFP / 24xPoE(375W)CCTV
Switch Zyxel GS1350-26HP 26xGEth + 2xSFP / 24xPoE(375W)CCTV
2.706,00z
2.570,70z
Lista produkt闚
Poka: 
Lista produkt闚
Wy鈍ietlono rekordy od 1 do 17 (z 17 znalezionych) Stron:  1 
    Nazwa+   Producent   Symbol   Wyb鏎   Cena 
 Kompatybilny Modu 3COM 3CGBiC91-C 1000Base-SX Multimode 850nm GBIC   Kompatybilny Modu 3COM 3CGBiC91-C 1000Base-SX Multimode 850nm GBIC   3COM Comp.   3CGBiC91-C  Do Koszyka   172,20z 
 Kompatybilny Modu 3COM 3CGBiC92-C 1000Base-LX/LH Singlemode 1310nm GBIC   Kompatybilny Modu 3COM 3CGBiC92-C 1000Base-LX/LH Singlemode 1310nm GBIC   3COM Comp.   3CGBiC92-C  Do Koszyka   202,95z 
 Kompatybilny Modu 3COM 3CGBiC97-C 1000Base-ZX Singlemode 1550nm GBIC   Kompatybilny Modu 3COM 3CGBiC97-C 1000Base-ZX Singlemode 1550nm GBIC   3COM Comp.   3CGBiC92-C  Do Koszyka   412,05z 
 Kompatybilny Modu Allied Telesis AT-G8LX10-C 1000Base-LX Multimode 1310nm GBIC   Kompatybilny Modu Allied Telesis AT-G8LX10-C 1000Base-LX Multimode 1310nm GBIC   Allied Telesis Comp.   AT-G8LX10-C  Do Koszyka   227,55z 
 Kompatybilny Modu Allied Telesis AT-G8LX25-C 1000Base-LX Multimode 1310nm GBIC   Kompatybilny Modu Allied Telesis AT-G8LX25-C 1000Base-LX Multimode 1310nm GBIC   Allied Telesis Comp.   AT-G8LX25-C  Do Koszyka   239,85z 
 Kompatybilny Modu Allied Telesis AT-G8SX01-C 1000Base-SX Multimode 850nm GBIC   Kompatybilny Modu Allied Telesis AT-G8SX01-C 1000Base-SX Multimode 850nm GBIC   Allied Telesis Comp.   AT-G8SX01-C  Do Koszyka   169,74z 
 Kompatybilny Modu Cisco GBIC-LHX-SM-C 1000Base-LX/LH Singlemode 1310nm GBIC   Kompatybilny Modu Cisco GBIC-LHX-SM-C 1000Base-LX/LH Singlemode 1310nm GBIC   Cisco Comp.   GBIC-LHX-SM-C  Do Koszyka   492,00z 
 Kompatybilny Modu Cisco WS-G5484-C 1000Base-SX Multimode 850nm GBIC   Kompatybilny Modu Cisco WS-G5484-C 1000Base-SX Multimode 850nm GBIC   Cisco Comp.   WS-G5484-C  Do Koszyka   298,89z 
 Kompatybilny Modu Cisco WS-G5486-C 1000Base-LX/LH Singlemode 1310nm GBIC   Kompatybilny Modu Cisco WS-G5486-C 1000Base-LX/LH Singlemode 1310nm GBIC   Cisco Comp.   WS-G5486-C  Do Koszyka   403,44z 
 Kompatybilny Modu Cisco WS-G5486-C 1000Base-ZX/LH Singlemode 1550nm GBIC   Kompatybilny Modu Cisco WS-G5486-C 1000Base-ZX/LH Singlemode 1550nm GBIC   Cisco Comp.   WS-G5487-C  Do Koszyka   792,12z 
 Kompatybilny Modu Extreme 10011-C 1000Base-SX Multimode 850nm GBIC   Kompatybilny Modu Extreme 10011-C 1000Base-SX Multimode 850nm GBIC   Extreme comp.   10011-C  Do Koszyka   201,72z 
 Kompatybilny Modu Extreme 10013-C 1000Base-LX/LH Singlemode 1310nm GBIC   Kompatybilny Modu Extreme 10013-C 1000Base-LX/LH Singlemode 1310nm GBIC   Extreme comp.   10013-C  Do Koszyka   276,75z 
 Kompatybilny Modu Finisar FTL-1319-3A-C 1000Base-LX/LH Singlemode 1310nm GBIC   Kompatybilny Modu Finisar FTL-1319-3A-C 1000Base-LX/LH Singlemode 1310nm GBIC   Finisar comp.   FTL-1319-3A-C  Do Koszyka   282,90z 
 Kompatybilny Modu Finisar FTL-8519-3D-C 1000Base-SX/SC Multimode 850nm GBIC   Kompatybilny Modu Finisar FTL-8519-3D-C 1000Base-SX/SC Multimode 850nm GBIC   Finisar comp.   FTL-8519-3D-C  Do Koszyka   239,85z 
 Kompatybilny Modu Nortel AA1419001-C 1000Base-SX Multimode 850nm GBIC   Kompatybilny Modu Nortel AA1419001-C 1000Base-SX Multimode 850nm GBIC   Nortel comp.   AA1419001-C  Do Koszyka   199,26z 
 Kompatybilny Modu Nortel AA1419002-C 1000Base-LX Singlemode 1310nm GBIC   Kompatybilny Modu Nortel AA1419002-C 1000Base-LX Singlemode 1310nm GBIC   Nortel comp.   AA1419002-C  Do Koszyka   225,09z 
 Kompatybilny Modu Nortel AA1419004-C 1000Base-ZX Singlemode 1550nm GBIC   Kompatybilny Modu Nortel AA1419004-C 1000Base-ZX Singlemode 1550nm GBIC   Nortel comp.   AA1419004-C  Do Koszyka   541,20z 
Wy鈍ietlono rekordy od 1 do 17 (z 17 znalezionych) Stron:  1 
Koszyk→Zam闚... wi璚ej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Bestsellery wi璚ej
Promocje wi璚ej
Switch Netgear GS716T ProSafe 16xGEth 2x1G-Combo/SFP Rack19"
Switch Netgear GS716T ProSafe 16xGEth 2x1G-Combo/SFP Rack19"
563,34z
535,05z
Switch Netgear GS748T ProSafe 48xGEth 4x1G/SFP Rack19"
Switch Netgear GS748T ProSafe 48xGEth 4x1G/SFP Rack19"
1.421,88z
1.324,71z
Wa積e informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatno軼i (cookies).
Wysy趾a i odbi鏎 towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzeda
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable 鈍iat這wodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plik闚 cookie - wi璚ej informacji o cookies...