Sklep » Katalog » Transceivery, Konwertery » Modu造 XFP |Moje Konto|Zawarto嗆 koszyka|Zam闚ienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Modu GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable 鈍iat這wodowe na zam闚ienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 port闚
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
  MiniGBiC/SFP (100M)
  MiniGBiC/SFP (1-4G)
  MiniGBiC/SFP+ (8-10G)
  Modu造 GBiC
  Modu造 XFP
  Konwertery zewn皻rzne
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Gniazda, Modu造 RJ45
Karty sieciowe
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprz皻 u篡wany (testowany)
SALE (Sprz皻 nowy!)
Producenci
Wyprzeda - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzeda篡..?
Nowo軼i wi璚ej
Prze陰cznik KVM Aten 4PC/2M-4K, 4xUSB, Audio CS1924M
Prze陰cznik KVM Aten 4PC/2M-4K, 4xUSB, Audio CS1924M
2.865,90z
Komputer Rack 19" 2U, Intel i5/i7/8, 8GB-DDR4/2400, Asus H370 (RAID) /(03B/38)
Komputer Rack 19" 2U, Intel i5/i7/8, 8GB-DDR4/2400, Asus H370 (RAID) /(03B/38)
3.075,00z
Extender VGA PS2x2 Mic/G這 RS232 Aten CE-350 (150m)
Extender VGA PS2x2 Mic/G這 RS232 Aten CE-350 (150m)
1.753,98z
Lista produkt闚
Poka: 
Lista produkt闚
Wy鈍ietlono rekordy od 1 do 9 (z 9 znalezionych) Stron:  1 
    Nazwa+   Producent   Symbol   Wyb鏎   Cena 
 Kompatybilny Modu Alcatel-Lucent 10G-XFP-SR-C SR 10 Gbit/s XFP (850nm)   Kompatybilny Modu Alcatel-Lucent 10G-XFP-SR-C SR 10 Gbit/s XFP (850nm)   Alcatel-Lucent Comp.   10G-XFP-SR-C  Do Koszyka   1.254,60z 
 Kompatybilny Modu Cisco XFP-10GLR-OC192SR-C LR 10 Gbit/s XFP (1310nm)   Kompatybilny Modu Cisco XFP-10GLR-OC192SR-C LR 10 Gbit/s XFP (1310nm)   Cisco Comp.   10GLR-OC192SR-C  Do Koszyka   725,70z 
 Kompatybilny Modu D-Link DEM-421XT-C SR 10 Gbit/s XFP (850nm)   Kompatybilny Modu D-Link DEM-421XT-C SR 10 Gbit/s XFP (850nm)   D-Link Comp.   DEM-421XT-C  Do Koszyka   848,70z 
 Kompatybilny Modu D-Link DEM-422XT-C LR 10 Gbit/s XFP (1310nm)   Kompatybilny Modu D-Link DEM-422XT-C LR 10 Gbit/s XFP (1310nm)   D-Link Comp.   DEM-422XT-C  Do Koszyka   1.008,60z 
 Kompatybilny Modu Extreme 10121-C SR 10 Gbit/s XFP (850nm)   Kompatybilny Modu Extreme 10121-C SR 10 Gbit/s XFP (850nm)   Extreme comp.   10121-C  Do Koszyka   723,24z 
 Kompatybilny Modu Extreme 10122-C LR 10 Gbit/s XFP (1310nm)   Kompatybilny Modu Extreme 10122-C LR 10 Gbit/s XFP (1310nm)   Extreme comp.   10122-C  Do Koszyka   1.043,04z 
 Kompatybilny Modu HP 3CXFP94-C SR 10 Gigabit Ethernet  XFP (850nm)   Kompatybilny Modu HP 3CXFP94-C SR 10 Gigabit Ethernet XFP (850nm)   HP / 3COM Comp.   3CXFP94-C  Do Koszyka   861,00z 
 Kompatybilny Modu HP JD108B-C LR 10 Gbit/s XFP (1310nm)   Kompatybilny Modu HP JD108B-C LR 10 Gbit/s XFP (1310nm)   HP / 3COM Comp.   JD108B-C  Do Koszyka   1.328,40z 
 Kompatybilny Modu HP JD117B-C SR 10 Gbit/s XFP (850nm)   Kompatybilny Modu HP JD117B-C SR 10 Gbit/s XFP (850nm)   HP / 3COM Comp.   JD117B-C  Do Koszyka   1.184,49z 
Wy鈍ietlono rekordy od 1 do 9 (z 9 znalezionych) Stron:  1 
Koszyk→Zam闚... wi璚ej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Bestsellery wi璚ej
Promocje wi璚ej
Kompatybilny Modu HP JD119B-C X120 1G SFP Gigabit-LX (LC) miniGBIC
Kompatybilny Modu HP JD119B-C X120 1G SFP Gigabit-LX (LC) miniGBIC
218,94z
199,26z
Kompatybilny Modu Cisco MGBLX1-C Gigabit LX Mini-GBIC SFP Transceiver
Kompatybilny Modu Cisco MGBLX1-C Gigabit LX Mini-GBIC SFP Transceiver
223,86z
216,48z
Wa積e informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatno軼i (cookies).
Wysy趾a i odbi鏎 towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
Skype: skype - infotronik.pl
GG: 31659878 - handlowy
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable 鈍iat這wodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plik闚 cookie - wi璚ej informacji o cookies...