Sklep » Katalog » Transceivery, Konwertery » MiniGBiC/SFP (100M) |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
  MiniGBiC/SFP (100M)
  MiniGBiC/SFP (1-4G)
  MiniGBiC/SFP+ (8-10G)
  Moduły GBiC
  Moduły XFP
  Konwertery zewnętrzne
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Gniazda, Moduły RJ45
Karty sieciowe
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Listwa zasilająca zarządzalna Gembird 1,8m EG-PMS2-WLAN
Listwa zasilająca zarządzalna Gembird 1,8m EG-PMS2-WLAN
456,33 zł
Listwa zasilająca zarządzalna Gembird 1,8m EG-PMS2-LAN
Listwa zasilająca zarządzalna Gembird 1,8m EG-PMS2-LAN
260,76 zł
Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asrock/H370 (Raid) /(19A)25
Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asrock/H370 (Raid) /(19A)25
3.376,35 zł
Lista produktów
Pokaż: 
Lista produktów
Wyświetlono rekordy od 1 do 26 (z 26 znalezionych) Stron:  1 
    Nazwa+   Producent   Symbol   Wybór   Cena 
 Cisco Moduł GLC-FE-100FX= MiniGBIC/SFP 100BaseFX (LC)   Cisco Moduł GLC-FE-100FX= MiniGBIC/SFP 100BaseFX (LC)   Cisco   GLC-FE-100FX=  Do Koszyka   576,87 zł 
 Cisco Moduł GLC-GE-100FX= MiniGBIC/SFP 100BaseFX (LC) for DSBU switches   Cisco Moduł GLC-GE-100FX= MiniGBIC/SFP 100BaseFX (LC) for DSBU switches   Cisco   GLC-GE-100FX=  Do Koszyka   576,87 zł 
 Cisco Moduł MFEBX1 100 Base-BX Mini-GBIC SFP Transceiver   Cisco Moduł MFEBX1 100 Base-BX Mini-GBIC SFP Transceiver   Cisco (Linksys)   MFEBX1  Do Koszyka   676,50 zł 
 Cisco Moduł MFEFX1 100 Base-FX Mini-GBIC SFP Transceiver   Cisco Moduł MFEFX1 100 Base-FX Mini-GBIC SFP Transceiver   Cisco (Linksys)   MFEFX1  Do Koszyka   297,66 zł 
 Cisco Moduł MFELX1 100 Base-LX Mini-GBIC SFP Transceiver   Cisco Moduł MFELX1 100 Base-LX Mini-GBIC SFP Transceiver   Cisco (Linksys)   MFELX1  Do Koszyka   589,17 zł 
 Kompatybilny Moduł Alcatel-Lucent SFP-100-LC-MM-C MiniGBIC/SFP 100BaseFX (LC)   Kompatybilny Moduł Alcatel-Lucent SFP-100-LC-MM-C MiniGBIC/SFP 100BaseFX (LC)   Alcatel-Lucent Comp.   SFP-100-LC-MM-C  Do Koszyka   263,22 zł 
 Kompatybilny Moduł Cisco GLC-FE-100BX-U20-C 1310/1550 nm SFP 1,55 Gb/s BiD   Kompatybilny Moduł Cisco GLC-FE-100BX-U20-C 1310/1550 nm SFP 1,55 Gb/s BiD   Cisco Comp.   GLC-FE-100BX-U20-C  Do Koszyka   479,70 zł 
 Kompatybilny Moduł Cisco GLC-FE-100EX-C MiniGBIC/SFP 100BaseEX (LC)   Kompatybilny Moduł Cisco GLC-FE-100EX-C MiniGBIC/SFP 100BaseEX (LC)   Cisco Comp.   GLC-FE-100EX-C  Do Koszyka   332,10 zł 
 Kompatybilny Moduł Cisco GLC-FE-100FX-C MiniGBIC/SFP 100BaseFX (LC)   Kompatybilny Moduł Cisco GLC-FE-100FX-C MiniGBIC/SFP 100BaseFX (LC)   Cisco Comp.   GLC-FE-100FX-C  Do Koszyka   285,36 zł 
248,46 zł 
 Kompatybilny Moduł Cisco GLC-FE-100LX-C MiniGBIC/SFP 100BaseLX (LC)   Kompatybilny Moduł Cisco GLC-FE-100LX-C MiniGBIC/SFP 100BaseLX (LC)   Cisco Comp.   GLC-FE-100LX-C  Do Koszyka   233,70 zł 
 Kompatybilny Moduł Cisco GLC-FE-100LX-RGD-C MiniGBIC/SFP 100BaseLX (LC)   Kompatybilny Moduł Cisco GLC-FE-100LX-RGD-C MiniGBIC/SFP 100BaseLX (LC)   Cisco Comp.   GLC-FE-100LX-RGD-C  Do Koszyka   233,70 zł 
 Kompatybilny Moduł Cisco GLC-GE-100FX=C MiniGBIC/SFP 100BaseFX (LC)   Kompatybilny Moduł Cisco GLC-GE-100FX=C MiniGBIC/SFP 100BaseFX (LC)   Cisco Comp.   GLC-GE-100FX-C  Do Koszyka   322,26 zł 
 Kompatybilny Moduł Cisco MFEFX1-C 100 Base-FX Mini-GBIC SFP Transceiver   Kompatybilny Moduł Cisco MFEFX1-C 100 Base-FX Mini-GBIC SFP Transceiver   Cisco (Linksys Comp.)   MFEFX1-C  Do Koszyka   180,00 zł 
 Kompatybilny Moduł Cisco MFELX-C 100 Base-LX Mini-GBIC SFP Transceiver   Kompatybilny Moduł Cisco MFELX-C 100 Base-LX Mini-GBIC SFP Transceiver   Cisco (Linksys Comp.)   MFELX1-C  Do Koszyka   180,00 zł 
 Kompatybilny Moduł Enterasys MGBiC-LC04-C MiniGBIC/SFP 100BaseFX (LC)   Kompatybilny Moduł Enterasys MGBiC-LC04-C MiniGBIC/SFP 100BaseFX (LC)   Enterasys comp.   MGBiC-LC04-C  Do Koszyka   295,20 zł 
 Kompatybilny Moduł Extreme 10067-C 100 Base-LX Mini-GBIC SFP Transceiver   Kompatybilny Moduł Extreme 10067-C 100 Base-LX Mini-GBIC SFP Transceiver   Extreme comp.   10067-C  Do Koszyka   220,17 zł 
 Kompatybilny Moduł HP J9054B-C LC FX Transceiver X111 100M SFP   Kompatybilny Moduł HP J9054B-C LC FX Transceiver X111 100M SFP   HP / 3COM Comp.   J9054B-C  Do Koszyka   359,16 zł 
 Kompatybilny Moduł HP J9054C-C LC FX Transceiver X111 100M SFP   Kompatybilny Moduł HP J9054C-C LC FX Transceiver X111 100M SFP   HP / 3COM Comp.   J9054C-C  Do Koszyka   359,16 zł 
 Kompatybilny Moduł HP J9099B-C LC BX-D Transceiver X112 100M SFP   Kompatybilny Moduł HP J9099B-C LC BX-D Transceiver X112 100M SFP   HP / 3COM Comp.   J9099C-C  Do Koszyka   543,66 zł 
 Kompatybilny Moduł HP J9100B-C LC BX-U Transceiver X112 100M SFP   Kompatybilny Moduł HP J9100B-C LC BX-U Transceiver X112 100M SFP   HP / 3COM Comp.   J9100B-C  Do Koszyka   543,66 zł 
 Kompatybilny Moduł HP JD120B-C LX-LC 100MB Mini-GBIC   Kompatybilny Moduł HP JD120B-C LX-LC 100MB Mini-GBIC   HP / 3COM Comp.   JD120B-C  Do Koszyka   232,47 zł 
 Kompatybilny Moduł Netgear AFM735-C MiniGBIC/SFP 100BaseFX (LC)   Kompatybilny Moduł Netgear AFM735-C MiniGBIC/SFP 100BaseFX (LC)   Netgear Comp.   AFM735-C  Do Koszyka   356,70 zł 
 Moduł SFP J9054C HP X111 100M SFP LC FX Transceiver   Moduł SFP J9054C HP X111 100M SFP LC FX Transceiver   HP   J9054C  Do Koszyka   856,08 zł 
 Moduł SFP J9099B HP X112 100M SFP LC BX-D Transceiver   Moduł SFP J9099B HP X112 100M SFP LC BX-D Transceiver   HP   J9099B  Do Koszyka   1.388,67 zł 
 Moduł SFP J9100B HP X112 100M SFP LC BX-U Transceiver   Moduł SFP J9100B HP X112 100M SFP LC BX-U Transceiver   HP   J9100B  Do Koszyka   1.388,67 zł 
 Netgear Moduł AFM735 MiniGBIC/SFP 100BaseFX (LC)   Netgear Moduł AFM735 MiniGBIC/SFP 100BaseFX (LC)   Netgear   AFM735  Do Koszyka   1.062,72 zł 
Wyświetlono rekordy od 1 do 26 (z 26 znalezionych) Stron:  1 
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Bestsellery więcej
Promocje więcej
Kompatybilny Moduł Cisco MGBLX1-C Gigabit LX Mini-GBIC SFP Transceiver
Kompatybilny Moduł Cisco MGBLX1-C Gigabit LX Mini-GBIC SFP Transceiver
223,86 zł
216,48 zł
Kompatybilny Moduł 3COM 3CSFP92-C MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (LC)
Kompatybilny Moduł 3COM 3CSFP92-C MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (LC)
240,00 zł
233,70 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
Skype: skype - infotronik.pl
GG: 31659878 - handlowy
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...