Sklep » Katalog » Obudowy ATX, mATX, mITX |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Gniazda, Moduły RJ45
Karty sieciowe
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Switch Netgear S350 48P GE Smart 48x1GBE 4xSFP/1G GS348T
Switch Netgear S350 48P GE Smart 48x1GBE 4xSFP/1G GS348T
1.512,90 zł
1.081,17 zł
Kompatybilny Moduł Cisco SFP-10G-SR-X-C MiniGBIC/SFP+ 10G 850nm (LC)
Kompatybilny Moduł Cisco SFP-10G-SR-X-C MiniGBIC/SFP+ 10G 850nm (LC)
312,42 zł
Switch D-Link DGS-1510-52X 48x1GBE, 4xSFP+
Switch D-Link DGS-1510-52X 48x1GBE, 4xSFP+
3.166,02 zł
Lista produktów
Pokaż: 
Lista produktów
Wyświetlono rekordy od 1 do 7 (z 7 znalezionych) Stron:  1 
    Nazwa+   Producent   Symbol   Wybór   Cena 
 Obirowa Tower eATX Facial Design FD-CA-DEF-XL-R2-BL   Obirowa Tower eATX Facial Design FD-CA-DEF-XL-R2-BL   Fractal Design   CA-DEF-XL-R2-BL  Do Koszyka   615,00 zł 
 Obudowa Tower ATX CoolerMaster N400   Obudowa Tower ATX CoolerMaster N400   Coooler Master   NSE-400-KWN1  Do Koszyka   274,29 zł 
 Obudowa Tower ATX CoolerMaster SILENCIO 550   Obudowa Tower ATX CoolerMaster SILENCIO 550   Coooler Master   RC-550-KKN1  Do Koszyka   442,80 zł 
 Obudowa Tower ATX Rampage RAMPCA13839   Obudowa Tower ATX Rampage RAMPCA13839   Rampage   RAMPCA13839  Do Koszyka   174,66 zł 
 Obudowa Tower mATX Chieftec HT-01B-350S8 z zasil. 350W   Obudowa Tower mATX Chieftec HT-01B-350S8 z zasil. 350W   Chieftec   HT-01B-350S8  Do Koszyka   282,90 zł 
 Obudowa Tower mATX CoolerMaster SILENCIO 252 Matte   Obudowa Tower mATX CoolerMaster SILENCIO 252 Matte   Coooler Master   SIL-352M-KKN1  Do Koszyka   312,42 zł 
 Obudowa Tower mATX Fractal Design Core 1100 Black FD-CA-CORE-1100-BL   Obudowa Tower mATX Fractal Design Core 1100 Black FD-CA-CORE-1100-BL   Fractal Design   CA-CORE-1100-BL  Do Koszyka   158,67 zł 
Wyświetlono rekordy od 1 do 7 (z 7 znalezionych) Stron:  1 
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Bestsellery więcej
Promocje więcej
Kompatybilny Moduł HP JD119B-C X120 1G SFP Gigabit-LX (LC) miniGBIC
Kompatybilny Moduł HP JD119B-C X120 1G SFP Gigabit-LX (LC) miniGBIC
218,94 zł
199,26 zł
Switch Netgear S350 24P GE Smart 24x1GBE 2xSFP/1G GS324T
Switch Netgear S350 24P GE Smart 24x1GBE 2xSFP/1G GS324T
756,45 zł
536,28 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...