Sklep » Katalog » Switch 5-48 portów » Switch powyżej 28 portów |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
  Switch poniżej 15 portów
  Switch od 16 do 28 potrów
  Switch powyżej 28 portów
  Dodatkowe opcje - karty
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Gniazda, Moduły RJ45
Karty sieciowe
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Switch Netgear GS510TLP Smart 8xGEth L2 8xPoE (75W)
Switch Netgear GS510TLP Smart 8xGEth L2 8xPoE (75W)
984,00 zł
858,54 zł
Moduł Finisar FTRJ1319P1BTL SFP LC LX 1310nm miniGBIC do 2Gbps
Moduł Finisar FTRJ1319P1BTL SFP LC LX 1310nm miniGBIC do 2Gbps
997,53 zł
Konsola RACK 17" 1U VGA  PS/2 / USB2 AK-1701
Konsola RACK 17" 1U VGA PS/2 / USB2 AK-1701
3.284,10 zł
Lista produktów
Pokaż: 
Lista produktów
Wyświetlono rekordy od 1 do 50 (z 56 znalezionych) Stron:  1  2  [>>] 
    Nazwa+   Producent   Symbol   Wybór   Cena 
 Switch Cisco Catalyst 2960 48 10/100, 2 10/100/1000/SFP, LAN Base Image WS-C2960-48TC-L   Switch Cisco Catalyst 2960 48 10/100, 2 10/100/1000/SFP, LAN Base Image WS-C2960-48TC-L   Cisco   WS-C2960-48TC-L  Do Koszyka   5.289,00 zł 
 Switch Cisco Catalyst 2960 48 10/100, 2 10/100/1000/SFP, LAN Lite Image WS-C2960-48TC-S   Switch Cisco Catalyst 2960 48 10/100, 2 10/100/1000/SFP, LAN Lite Image WS-C2960-48TC-S   Cisco   WS-C2960-48TC-S  Do Koszyka   5.166,00 zł 
 Switch Cisco Catalyst 2960 48 10/100/1000, 4 10/100/1000/SFP, WS-C2960G-48TC-L   Switch Cisco Catalyst 2960 48 10/100/1000, 4 10/100/1000/SFP, WS-C2960G-48TC-L   Cisco   WS-C2960G-48TC-L  Do Koszyka   28.290,00 zł 
 Switch Cisco Catalyst 2960-X 48x1GEth, 2x10G/SFP+, WS-C2960X-48TD-L   Switch Cisco Catalyst 2960-X 48x1GEth, 2x10G/SFP+, WS-C2960X-48TD-L   Cisco   WS-C2960X-48TD-L  Do Koszyka   13.161,00 zł 
 Switch Cisco Catalyst 2960-X 48x1GEth, 2x1G/SFP, LAN Lite WS-C2960X-48TS-LL   Switch Cisco Catalyst 2960-X 48x1GEth, 2x1G/SFP, LAN Lite WS-C2960X-48TS-LL   Cisco   WS-C2960X-48TS-LL  Do Koszyka   7.749,00 zł 
 Switch Cisco Catalyst 2960-X 48x1GEth, 4x1G/SFP, LAN Base, WS-C2960X-48TS-L   Switch Cisco Catalyst 2960-X 48x1GEth, 4x1G/SFP, LAN Base, WS-C2960X-48TS-L   Cisco   WS-C2960X-48TS-L  Do Koszyka   8.554,65 zł 
 Switch Cisco Catalyst 2960S 48 GigE PoE 370W, 4 x SFP LAN Base WS-C2960S-48LPS-L   Switch Cisco Catalyst 2960S 48 GigE PoE 370W, 4 x SFP LAN Base WS-C2960S-48LPS-L   Cisco   WS-C2960S-48LPS-L  Do Koszyka   16.359,00 zł 
 Switch Cisco Catalyst 2960S 48 GigE PoE 740W, 4 x SFP LAN Base WS-C2960S-48FPS-L   Switch Cisco Catalyst 2960S 48 GigE PoE 740W, 4 x SFP LAN Base WS-C2960S-48FPS-L   Cisco   WS-C2960S-48FPS-L  Do Koszyka   21.836,19 zł 
 Switch Cisco Catalyst 2960S 48 GigE, 2 x SFP LAN Lite WS-C2960S-48TS-S   Switch Cisco Catalyst 2960S 48 GigE, 2 x SFP LAN Lite WS-C2960S-48TS-S   Cisco   WS-C2960S-48TS-S  Do Koszyka   11.266,80 zł 
 Switch Cisco Catalyst 2960S 48 GigE, 4 x SFP LAN Base WS-C2960S-48TS-L   Switch Cisco Catalyst 2960S 48 GigE, 4 x SFP LAN Base WS-C2960S-48TS-L   Cisco   WS-C2960S-48TS-L  Do Koszyka   11.746,50 zł 
 Switch Cisco Catalyst 3560 48 10/100/1000T, 4 SFP, Standard Image WS-C3560G-48TS-S   Switch Cisco Catalyst 3560 48 10/100/1000T, 4 SFP, Standard Image WS-C3560G-48TS-S   Cisco   WS-C3560G-48TS-S  Do Koszyka   26.322,00 zł 
 Switch Cisco SLM2048PT SG200-50P 48x1G, 2x1G/SFP-Combo (24xPoE)   Switch Cisco SLM2048PT SG200-50P 48x1G, 2x1G/SFP-Combo (24xPoE)   Cisco (Linksys)   SLM2048PT-EU  Do Koszyka   2.890,50 zł 
 Switch Cisco SLM2048T SG200-50P 48x1G, 2x1G/SFP-Combo   Switch Cisco SLM2048T SG200-50P 48x1G, 2x1G/SFP-Combo   Cisco (Linksys)   SLM2048T-EU  Do Koszyka   2.035,65 zł 
 Switch Cisco SRW2048-K9-EU SG300-52 52-port Gigabit Managed Switch   Switch Cisco SRW2048-K9-EU SG300-52 52-port Gigabit Managed Switch   Cisco (Linksys)   SRW2048-K9-EU  Do Koszyka   4.712,13 zł 
 Switch D-Link DGS-1210-48 48x1GBE, 4x1G/Combo   Switch D-Link DGS-1210-48 48x1GBE, 4x1G/Combo   D-Link   DGS-1210-48  Do Koszyka   1.617,45 zł 
 Switch D-Link DGS-1210-52 48x1GBE, 4x1G/SFP   Switch D-Link DGS-1210-52 48x1GBE, 4x1G/SFP   D-Link   DGS-1210-52  Do Koszyka   1.642,05 zł 
 Switch D-Link DGS-1510-52 48x1GBE, 2xSFP, 2xSFP+   Switch D-Link DGS-1510-52 48x1GBE, 2xSFP, 2xSFP+   D-Link   DGS-1510-52  Do Koszyka   2.920,02 zł 
 Switch D-Link DGS-1510-52X 48x1GBE, 4xSFP+   Switch D-Link DGS-1510-52X 48x1GBE, 4xSFP+   D-Link   DGS-1510-52X  Do Koszyka   3.166,02 zł 
 Switch Dell Networking DNX1052 48x1G, 4x10G/SFP+ 210-AEIO   Switch Dell Networking DNX1052 48x1G, 4x10G/SFP+ 210-AEIO   DELL   X1052  Do Koszyka   2.992,59 zł 
 Switch HP 1620-48G JG914A 48x1G   Switch HP 1620-48G JG914A 48x1G   HP   JG914A  Do Koszyka   1.845,00 zł 
 Switch HP 1810-48G J9660A 48x1GBEth, 4x1GBSFP   Switch HP 1810-48G J9660A 48x1GBEth, 4x1GBSFP   HP   J9660A  Do Koszyka   2.583,00 zł 
 Switch HP 1820-48G J9981A 48x1G, 4x1G/SFP   Switch HP 1820-48G J9981A 48x1G, 4x1G/SFP   HP   J9981A  Do Koszyka   1.549,80 zł 
 Switch HP 1910-48 JG540A 48x1FE, 2x1G/Combo   Switch HP 1910-48 JG540A 48x1FE, 2x1G/Combo   HP   JG540A  Do Koszyka   1.536,27 zł 
 Switch HP 1920S-48G JL382A 48xGBE, 4x1G/SFP   Switch HP 1920S-48G JL382A 48xGBE, 4x1G/SFP   HP   JL382A  Do Koszyka   1.851,15 zł 
 Switch HP 2530-48 J9781A 48x100M, 2x1G/Combo   Switch HP 2530-48 J9781A 48x100M, 2x1G/Combo   HP   J9781A  Do Koszyka   2.927,40 zł 
 Switch HP 2530-48-PoE J9778A 48x100M, 2x1G/Combo   Switch HP 2530-48-PoE J9778A 48x100M, 2x1G/Combo   HP   J9778A  Do Koszyka   6.666,60 zł 
 Switch HP 2530-48G J9775A 48x1G, 4x1G/SFP   Switch HP 2530-48G J9775A 48x1G, 4x1G/SFP   HP   J9775A  Do Koszyka   3.148,80 zł 
 Switch HP 2530-48G-PoE J9772A 48x1G, 4x1G/SFP   Switch HP 2530-48G-PoE J9772A 48x1G, 4x1G/SFP   HP   J9772A  Do Koszyka   5.793,30 zł 
 Switch HP 2620-48 J9626A 48x10/100, 2x1GCombo   Switch HP 2620-48 J9626A 48x10/100, 2x1GCombo   HP   J9626A  Do Koszyka   3.210,30 zł 
 Switch HP 2920-48G J9728A 44x1G, 4x1G/Combo, Opcja 2x10GSFP+   Switch HP 2920-48G J9728A 44x1G, 4x1G/Combo, Opcja 2x10GSFP+   HP   J9728A  Do Koszyka   8.610,00 zł 
 Switch HP 5120-48G EI Switch JE067A 44x1GB, 4x1G/Combo   Switch HP 5120-48G EI Switch JE067A 44x1GB, 4x1G/Combo   HP   JE067A  Do Koszyka   3.997,50 zł 
 Switch HP 5120-48G EI Switch with 2 Interface Slots JE069A 44x1GB, 4x1GBSFP   Switch HP 5120-48G EI Switch with 2 Interface Slots JE069A 44x1GB, 4x1GBSFP   HP   JE069A  Do Koszyka   12.792,00 zł 
 Switch HP ProCurve 2510-48G J9280A 44x1G, 4x1G/Combo   Switch HP ProCurve 2510-48G J9280A 44x1G, 4x1G/Combo   HP   J9280A  Do Koszyka   4.815,45 zł 
 Switch HP ProCurve 4204vl J8770A   Switch HP ProCurve 4204vl J8770A   HP   J8770A  Do Koszyka   6.875,70 zł 
 Switch HP ProCurve HP 2910-48G-PoE al J9148A 48x1G, 4x1G/Combo, Opcja 2x10GSFP+   Switch HP ProCurve HP 2910-48G-PoE al J9148A 48x1G, 4x1G/Combo, Opcja 2x10GSFP+   HP   J9148A  Do Koszyka   13.862,10 zł 
 Switch HP V1910-48G JE009A 48x1GEth, 4xSFP (3CRBSG5293-ME)   Switch HP V1910-48G JE009A 48x1GEth, 4xSFP (3CRBSG5293-ME)   HP   JE009A  Do Koszyka   3.136,50 zł 
 Switch HP V1920-48G JG927A 48x1GEth, 4xSFP   Switch HP V1920-48G JG927A 48x1GEth, 4xSFP   HP   JG927A  Do Koszyka   3.321,00 zł 
 Switch HP V1920-48G PoE+ JG928A 48x1GEth, 4xSFP (370W)   Switch HP V1920-48G PoE+ JG928A 48x1GEth, 4xSFP (370W)   HP   JG928A  Do Koszyka   4.514,10 zł 
 Switch Netgear FSM7250P-100NES 48xEth 2x1G/Combo   Switch Netgear FSM7250P-100NES 48xEth 2x1G/Combo   Netgear   FSM7250P-100NES  Do Koszyka   3.936,00 zł 
 Switch Netgear GC752X 48xGEth 2x10GEth/SFP 2x10G/SFP+ Rack19"   Switch Netgear GC752X 48xGEth 2x10GEth/SFP 2x10G/SFP+ Rack19"   Netgear   GC752X  Do Koszyka   2.447,70 zł 
 Switch Netgear GS728TXP 48xGEth 2x10GEth 2x10G/SFP+ 48xPoE+ Rack19"   Switch Netgear GS728TXP 48xGEth 2x10GEth 2x10G/SFP+ 48xPoE+ Rack19"   Netgear   GS752TXP  Do Koszyka   8.856,00 zł 
 Switch Netgear GS748T ProSafe 48xGEth 4x1G/SFP Rack19"   Switch Netgear GS748T ProSafe 48xGEth 4x1G/SFP Rack19"   Netgear   GS748T  Do Koszyka   1.421,88 zł 
1.324,71 zł 
 Switch Netgear GS752TP ProSafe 48xGEth 4x1G/SFP 48xPoE (40xPoE, 8xPoE+) Rack19"   Switch Netgear GS752TP ProSafe 48xGEth 4x1G/SFP 48xPoE (40xPoE, 8xPoE+) Rack19"   Netgear   GS752TP  Do Koszyka   2.814,24 zł 
2.275,50 zł 
 Switch Netgear GS752TPSB ProSafe 48xGEth 2x1G/Combo 4x1G/SFP 48xPoE (40xPoE, 8xPoE+) Rack   Switch Netgear GS752TPSB ProSafe 48xGEth 2x1G/Combo 4x1G/SFP 48xPoE (40xPoE, 8xPoE+) Rack   Netgear   GS752TPSB  Do Koszyka   6.396,00 zł 
 Switch Netgear GS752TSB 48xGEth 2x1G/Combo 4x1G/SFP Rack19"   Switch Netgear GS752TSB 48xGEth 2x1G/Combo 4x1G/SFP Rack19"   Netgear   GS752TSB  Do Koszyka   2.755,20 zł 
 Switch Netgear GS752TX 48xGEth 2x10GEth 2x10G/SFP+ Rack19"   Switch Netgear GS752TX 48xGEth 2x10GEth 2x10G/SFP+ Rack19"   Netgear   GS752TX  Do Koszyka   5.227,50 zł 
 Switch Netgear GS752TXS 48xGEth 4x10G/SFP+ Rack19"   Switch Netgear GS752TXS 48xGEth 4x10G/SFP+ Rack19"   Netgear   GS752TXS  Do Koszyka   7.749,00 zł 
 Switch Netgear GSM7248 48xGEth 4xSFP +1xRS232   Switch Netgear GSM7248 48xGEth 4xSFP +1xRS232   Netgear   GSM7248-200EUS  Do Koszyka   3.837,60 zł 
 Switch Netgear GSM7252PS-100EUS ProSafe 48xGEth 4xSFP 2x10GB/SFP+ 1xUSB DB9 PoE Stack   Switch Netgear GSM7252PS-100EUS ProSafe 48xGEth 4xSFP 2x10GB/SFP+ 1xUSB DB9 PoE Stack   Netgear   GSM7252PS  Do Koszyka   17.810,40 zł 
 Switch Netgear S350 48P GE Smart 48x1GBE 4xSFP/1G GS348T   Switch Netgear S350 48P GE Smart 48x1GBE 4xSFP/1G GS348T   Netgear   GS348T  Do Koszyka   1.512,90 zł 
Wyświetlono rekordy od 1 do 50 (z 56 znalezionych) Stron:  1  2  [>>] 
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Bestsellery więcej
Promocje więcej
Switch Netgear GS105E 5xGEth
Switch Netgear GS105E 5xGEth
183,27 zł
168,51 zł
Switch Zyxel GS1350-12HP 10xGEth + 2xSFP / 8xPoE(130W)CCTV
Switch Zyxel GS1350-12HP 10xGEth + 2xSFP / 8xPoE(130W)CCTV
1.643,28 zł
1.370,22 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...