Sklep » Katalog » Kable KVM, USB, SATA, RS » Kable do dysków |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
  Kable do monitorów
  Kable USB
  Kable RS
  Kable do dysków
  Kable, adaptery PS/2
  Kable wewnęrzne PC
  Kable zasilające 230V
Adaptery, mediakonwert.
Gniazda, Moduły RJ45
Karty sieciowe
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Kompatybilny Moduł Cisco SFP-10G-SR-X-C MiniGBIC/SFP+ 10G 850nm (LC)
Kompatybilny Moduł Cisco SFP-10G-SR-X-C MiniGBIC/SFP+ 10G 850nm (LC)
312,42 zł
Obudowa Rack 19" 2U / 36cm OBR-C236 FrontPanel
Obudowa Rack 19" 2U / 36cm OBR-C236 FrontPanel
773,67 zł
Konsola RACK 17" 1U VGA  PS/2 / USB2 AK-1701
Konsola RACK 17" 1U VGA PS/2 / USB2 AK-1701
3.284,10 zł
Lista produktów
Pokaż: 
Lista produktów
Wyświetlono rekordy od 1 do 13 (z 13 znalezionych) Stron:  1 
    Nazwa+   Producent   Symbol   Wybór   Cena 
 Kabel SSD/HDD SATA3 15cm Akasa AK-CBSA05-15BK   Kabel SSD/HDD SATA3 15cm Akasa AK-CBSA05-15BK   Akasa   AK-CBSA05-15BK  Do Koszyka   18,45 zł 
 Kabel SSD/HDD SATA3 20cm Delock 83503   Kabel SSD/HDD SATA3 20cm Delock 83503   Delock   83503  Do Koszyka   19,19 zł 
 Kabel SSD/HDD SATA3 30cm 4World 08531   Kabel SSD/HDD SATA3 30cm 4World 08531   4World   08531  Do Koszyka   9,84 zł 
 Kabel SSD/HDD SATA3 30cm 4World 08547   Kabel SSD/HDD SATA3 30cm 4World 08547   4World   08547  Do Koszyka   9,84 zł 
 Kabel SSD/HDD SATA3 30cm Akasa AK-CBSA05-30BK   Kabel SSD/HDD SATA3 30cm Akasa AK-CBSA05-30BK   Akasa   AK-CBSA05-30BK  Do Koszyka   19,68 zł 
 Kabel SSD/HDD SATA3 30cm Akasa AK-CBSA05-30BL   Kabel SSD/HDD SATA3 30cm Akasa AK-CBSA05-30BL   Akasa   AK-CBSA05-30BL  Do Koszyka   19,68 zł 
 Kabel SSD/HDD SATA3 30cm Delock 82804   Kabel SSD/HDD SATA3 30cm Delock 82804   Delock   82804  Do Koszyka   11,07 zł 
 Kabel SSD/HDD SATA3 30cm Delock 82805   Kabel SSD/HDD SATA3 30cm Delock 82805   Delock   82805  Do Koszyka   12,30 zł 
 Kabel SSD/HDD SATA3 30cm Delock 82806   Kabel SSD/HDD SATA3 30cm Delock 82806   Delock   82806  Do Koszyka   12,30 zł 
 Kabel SSD/HDD SATA3 50cm Akasa AK-CBSA05-50BL   Kabel SSD/HDD SATA3 50cm Akasa AK-CBSA05-50BL   Akasa   AK-CBSA05-50BL  Do Koszyka   22,14 zł 
 Kabel SSD/HDD SATA3 50cm Delock 82809   Kabel SSD/HDD SATA3 50cm Delock 82809   Delock   82809  Do Koszyka   13,53 zł 
 Kabel SSD/HDD SATA3 50cm Delock 82810   Kabel SSD/HDD SATA3 50cm Delock 82810   Delock   82810  Do Koszyka   12,30 zł 
 Kabel SSD/HDD SATA3 50cm Delock 83504   Kabel SSD/HDD SATA3 50cm Delock 83504   Delock   83504  Do Koszyka   20,91 zł 
Wyświetlono rekordy od 1 do 13 (z 13 znalezionych) Stron:  1 
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Bestsellery więcej
Promocje więcej
Kompatybilny Moduł Cisco MGBLX1-C Gigabit LX Mini-GBIC SFP Transceiver
Kompatybilny Moduł Cisco MGBLX1-C Gigabit LX Mini-GBIC SFP Transceiver
223,86 zł
216,48 zł
Kompatybilny Moduł Netgear AGM732F-C MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (LC)
Kompatybilny Moduł Netgear AGM732F-C MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (LC)
232,47 zł
220,17 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
Skype: skype - infotronik.pl
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...