Sklep » Katalog » Karty RS232 / COM / LPT |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Gniazda, Moduły RJ45
Karty sieciowe
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Zasilacz 450W SilentiumPC Elementum E2 SI 12cm 80+ / SPC197
Zasilacz 450W SilentiumPC Elementum E2 SI 12cm 80+ / SPC197
204,18 zł
Switch Netgear S350 48P GE Smart 48x1GBE 4xSFP/1G GS348T
Switch Netgear S350 48P GE Smart 48x1GBE 4xSFP/1G GS348T
1.512,90 zł
Kompatybilny Moduł Finisar FTLF1318P3BTL-C SFP LC LX 1310nm miniGBIC
Kompatybilny Moduł Finisar FTLF1318P3BTL-C SFP LC LX 1310nm miniGBIC
243,54 zł
Lista produktów
Pokaż: 
Lista produktów
Wyświetlono rekordy od 1 do 8 (z 8 znalezionych) Stron:  1 
    Nazwa+   Producent   Symbol   Wybór   Cena 
 Karta PCI 1x LPT   Karta PCI 1x LPT   Digitus   DS-33010-1  Do Koszyka   59,04 zł 
 Karta PCI 1x LPT + 2x COM (RS232)   Karta PCI 1x LPT + 2x COM (RS232)   Digitus   DS-33040  Do Koszyka   73,80 zł 
 Karta PCI 2x COM (RS232) Gembird SPC-1   Karta PCI 2x COM (RS232) Gembird SPC-1   Gembird   SPC-1  Do Koszyka   61,50 zł 
 Karta PCI 2x COM Digitus   Karta PCI 2x COM Digitus   Digitus   DS-33001-1  Do Koszyka   84,87 zł 
 Karta PCI-E 1x COM (RS232) Unitek Y-7502 - tylko LowProfile   Karta PCI-E 1x COM (RS232) Unitek Y-7502 - tylko LowProfile   Unitek   Y-7502  Do Koszyka   94,71 zł 
 Karta PCI-E 2x COM (RS232) Digitus - opcja LowProfile   Karta PCI-E 2x COM (RS232) Digitus - opcja LowProfile   Digitus   DS-30000-1  Do Koszyka   108,24 zł 
 Karta PCI-E 2x COM (RS232) Unitek Y-7504 - opcja LowProfil   Karta PCI-E 2x COM (RS232) Unitek Y-7504 - opcja LowProfil   Unitek   Y-7504  Do Koszyka   102,09 zł 
 Karta PCI-E 4x COM (RS232) Delock 89178 - opcja LowProfile   Karta PCI-E 4x COM (RS232) Delock 89178 - opcja LowProfile   Delock   89178  Do Koszyka   220,17 zł 
Wyświetlono rekordy od 1 do 8 (z 8 znalezionych) Stron:  1 
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Bestsellery więcej
Promocje więcej
Switch Netgear GS105E 5xGEth
Switch Netgear GS105E 5xGEth
183,27 zł
169,74 zł
Switch Netgear GS724T ProSafe 24xGEth 2x1G/SFP Rack19"
Switch Netgear GS724T ProSafe 24xGEth 2x1G/SFP Rack19"
674,04 zł
638,37 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...