Sklep » Katalog » Infotronik |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Gniazda, Moduły RJ45
Karty sieciowe
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Switch Netgear S350 24P GE Smart 24x1GBE 2xSFP/1G GS324T
Switch Netgear S350 24P GE Smart 24x1GBE 2xSFP/1G GS324T
756,45 zł
536,28 zł
Kompatybilny Moduł Dell 330-2404-C MiniGBIC/SFP+ 10GBase-LR (LC)
Kompatybilny Moduł Dell 330-2404-C MiniGBIC/SFP+ 10GBase-LR (LC)
928,65 zł
Switch Netgear S350 Smart 8xGEth 8xPoE, 2x SFP/1G GS310TP
Switch Netgear S350 Smart 8xGEth 8xPoE, 2x SFP/1G GS310TP
651,90 zł
526,44 zł
Lista produktów
Pokaż: 
Lista produktów
Wyświetlono rekordy od 1 do 50 (z 70 znalezionych) Stron:  1  2  [>>] 
    Nazwa+   Producent   Symbol   Wybór   Cena 
Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asrock/H370(Raid) WF,Hot-S /20A25 Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asrock/H370(Raid) WF,Hot-S /20A25  Infotronik   51-20A  Do Koszyka   3.302,55 zł 
Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asrock/H370(Raid) WIFI /19A25 Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asrock/H370(Raid) WIFI /19A25  Infotronik   51-19A  Do Koszyka   3.134,04 zł 
Komputer Rack 19" 2U, Intel G5400 3,7GHz, 8/16GB-DDR4/2400, GB-B365, RAID /01B38 Komputer Rack 19" 2U, Intel G5400 3,7GHz, 8/16GB-DDR4/2400, GB-B365, RAID /01B38  Infotronik   51-01B  Do Koszyka   2.108,22 zł 
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asr. H370(RAID) 2xLAN/WiFi /16F38 Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asr. H370(RAID) 2xLAN/WiFi /16F38  Infotronik   51-16F  Do Koszyka   2.952,00 zł 
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asus H370(RAID), 4x mDP /17E38 Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asus H370(RAID), 4x mDP /17E38  Infotronik   51-17E  Do Koszyka   3.936,00 zł 
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asus H370(RAID), FR-Panel /14D38 Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asus H370(RAID), FR-Panel /14D38  Infotronik   51-14D  Do Koszyka   2.902,80 zł 
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8GB-DDR4/2400, Asus H370(RAID) /03C38 Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8GB-DDR4/2400, Asus H370(RAID) /03C38  Infotronik   51-03C  Do Koszyka   2.829,00 zł 
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8GB-DDR4/2400, Asus H370(RAID) /13I55 Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8GB-DDR4/2400, Asus H370(RAID) /13I55  Infotronik   51-13I  Do Koszyka   2.927,40 zł 
Komputer Rack 19" 3U, Intel i3,i5,i7, 8GB-DDR4/2400, Asus H370(RAID) /09B38 Komputer Rack 19" 3U, Intel i3,i5,i7, 8GB-DDR4/2400, Asus H370(RAID) /09B38  Infotronik   51-09B  Do Koszyka   2.927,40 zł 
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asus H270(RAID) /06J38 Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asus H270(RAID) /06J38  Infotronik   51-06J  Do Koszyka   3.243,51 zł 
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asus H370(Raid) /02A38 Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asus H370(Raid) /02A38  Infotronik   51-02A  Do Koszyka   2.899,11 zł 
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asus H370(RAID) /10C38 Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asus H370(RAID) /10C38  Infotronik   51-10C  Do Koszyka   3.516,57 zł 
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asus H370(RAID) /15H48 Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asus H370(RAID) /15H48  Infotronik   51-15H  Do Koszyka   2.865,90 zł 
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asus H370(RAID), Fr.Panel /08G38 Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asus H370(RAID), Fr.Panel /08G38  Infotronik   51-08G  Do Koszyka   2.844,99 zł 
MultiMode Patchcord 50/125 OM2 LC-LC 3m duplex (2LC50OM2/3) MultiMode Patchcord 50/125 OM2 LC-LC 3m duplex (2LC50OM2/3)  Infotronik   2LC50OM2/3  Do Koszyka   51,66 zł 
MultiMode Patchcord 50/125 OM2 SC-SC 5m duplex MultiMode Patchcord 50/125 OM2 SC-SC 5m duplex  Infotronik   08611  Do Koszyka   45,87 zł 
MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-ST 10m duplex (OM3-LCST/D-10) MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-ST 10m duplex (OM3-LCST/D-10)  Infotronik   OM3-LCST/D-10  Do Koszyka   86,10 zł 
MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-ST 1m duplex (OM3-LCST/D-1) MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-ST 1m duplex (OM3-LCST/D-1)  Infotronik   OM3-LCST/D-1  Do Koszyka   46,74 zł 
MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-ST 2m duplex (OM3-LCST/D-2) MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-ST 2m duplex (OM3-LCST/D-2)  Infotronik   OM3-LCST/D-2  Do Koszyka   54,12 zł 
MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-ST 3m duplex (OM3-LCST/D-3) MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-ST 3m duplex (OM3-LCST/D-3)  Infotronik   OM3-LCST/D-3  Do Koszyka   62,73 zł 
MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-ST 4m duplex (OM3-LCST/D-4) MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-ST 4m duplex (OM3-LCST/D-4)  Infotronik   OM3-LCST/D-4  Do Koszyka   67,65 zł 
MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-ST 5m duplex (OM3-LCST/D-5) MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-ST 5m duplex (OM3-LCST/D-5)  Infotronik   OM3-LCST/D-5  Do Koszyka   72,57 zł 
MultiMode Patchcord 50/125 OM3 ST-ST 12m duplex MultiMode Patchcord 50/125 OM3 ST-ST 12m duplex  Infotronik   OM3-STST/D-12  Do Koszyka   109,47 zł 
MultiMode Patchcord 50/125 OM3 ST-ST 1m duplex MultiMode Patchcord 50/125 OM3 ST-ST 1m duplex  Infotronik   OM3-STST/D-1  Do Koszyka   46,74 zł 
MultiMode Patchcord 50/125 OM3 ST-ST 2m duplex MultiMode Patchcord 50/125 OM3 ST-ST 2m duplex  Infotronik   OM3-STST/D-2  Do Koszyka   49,20 zł 
MultiMode Patchcord 50/125 OM3 ST-ST 3m duplex MultiMode Patchcord 50/125 OM3 ST-ST 3m duplex  Infotronik   OM3-STST/D-3  Do Koszyka   51,66 zł 
MultiMode Patchcord 50/125 OM3 ST-ST 4m duplex MultiMode Patchcord 50/125 OM3 ST-ST 4m duplex  Infotronik   OM3-STST/D-4  Do Koszyka   54,12 zł 
MultiMode Patchcord 50/125 OM3 ST-ST 5m duplex MultiMode Patchcord 50/125 OM3 ST-ST 5m duplex  Infotronik   OM3-STST/D-5  Do Koszyka   56,58 zł 
MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 LC-ST 1m duplex MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 LC-ST 1m duplex  Infotronik   OM1-LCST/D-1  Do Koszyka   40,59 zł 
MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 LC-ST 2m duplex MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 LC-ST 2m duplex  Infotronik   OM1-LCST/D-2  Do Koszyka   45,51 zł 
MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 LC-ST 3m duplex MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 LC-ST 3m duplex  Infotronik   OM1-LCST/D-3  Do Koszyka   52,89 zł 
MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 LC-ST 4m duplex MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 LC-ST 4m duplex  Infotronik   OM1-LCST/D-4  Do Koszyka   59,04 zł 
MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 ST-ST 1m duplex MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 ST-ST 1m duplex  Infotronik   OM1-STST/D-1  Do Koszyka   36,90 zł 
MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 ST-ST 2m duplex MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 ST-ST 2m duplex  Infotronik   OM1-STST/D-2  Do Koszyka   40,59 zł 
MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 ST-ST 3m duplex MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 ST-ST 3m duplex  Infotronik   OM1-STST/D-3  Do Koszyka   43,05 zł 
MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 ST-ST 4m duplex MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 ST-ST 4m duplex  Infotronik   OM1-STST/D-4  Do Koszyka   47,97 zł 
Obudowa Rack 19" 1U / 25cm OBR-C125 + zasilacz 250W Obudowa Rack 19" 1U / 25cm OBR-C125 + zasilacz 250W  Infotronik   C125  Do Koszyka   890,52 zł 
Obudowa Rack 19" 1U / 25cm OBR-E125 + zasilacz 250W Obudowa Rack 19" 1U / 25cm OBR-E125 + zasilacz 250W  Infotronik   E125  Do Koszyka   956,94 zł 
Obudowa Rack 19" 2U / 36cm OBR-C236 FrontPanel Obudowa Rack 19" 2U / 36cm OBR-C236 FrontPanel  Infotronik   C236  Do Koszyka   773,67 zł 
Obudowa Rack 19" 2U / 38cm OBR-C238 Obudowa Rack 19" 2U / 38cm OBR-C238  Infotronik   C238  Do Koszyka   659,28 zł 
Obudowa Rack 19" 2U / 38cm OBR-E238 Obudowa Rack 19" 2U / 38cm OBR-E238  Infotronik   E238  Do Koszyka   709,71 zł 
Obudowa Rack 19" 2U / 38cm OBR-G238 Temp-Panel Obudowa Rack 19" 2U / 38cm OBR-G238 Temp-Panel  Infotronik   G238  Do Koszyka   798,27 zł 
Obudowa Rack 19" 2U / 55cm OBR-E266 Obudowa Rack 19" 2U / 55cm OBR-E266  Infotronik   E266  Do Koszyka   724,47 zł 
Obudowa Rack 19" 2U / 66cm OBR-E266L Obudowa Rack 19" 2U / 66cm OBR-E266L  Infotronik   E266L  Do Koszyka   836,40 zł 
Obudowa Rack 19" 3U / 38cm OBR-C338 Obudowa Rack 19" 3U / 38cm OBR-C338  Infotronik   C338  Do Koszyka   781,05 zł 
Obudowa Rack 19" 3U / 38cm OBR-G338 Temp-Panel Obudowa Rack 19" 3U / 38cm OBR-G338 Temp-Panel  Infotronik   G338  Do Koszyka   833,94 zł 
Obudowa Rack 19" 3U / 55cm OBR-C355 Obudowa Rack 19" 3U / 55cm OBR-C355  Infotronik   C355  Do Koszyka   749,07 zł 
Obudowa Rack 19" 3U / 55cm OBR-G355 Temp-Panel Obudowa Rack 19" 3U / 55cm OBR-G355 Temp-Panel  Infotronik   G355  Do Koszyka   835,17 zł 
Obudowa Rack 19" 3U / 65cm OBR-G365 Temp-Panel Obudowa Rack 19" 3U / 65cm OBR-G365 Temp-Panel  Infotronik   G365  Do Koszyka   872,07 zł 
Obudowa Rack 19" 4U / 38cm OBR-E420 Front I/O Obudowa Rack 19" 4U / 38cm OBR-E420 Front I/O  Infotronik   E420  Do Koszyka   710,94 zł 
Wyświetlono rekordy od 1 do 50 (z 70 znalezionych) Stron:  1  2  [>>] 
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Bestsellery więcej
Promocje więcej
Switch Netgear S350 24P GE Smart 24x1GBE 2xSFP/1G GS324T
Switch Netgear S350 24P GE Smart 24x1GBE 2xSFP/1G GS324T
756,45 zł
536,28 zł
Switch Netgear S350 24P GE Smart 24x1GBE 2xSFP/1G GS324T
Switch Netgear S350 24P GE Smart 24x1GBE 2xSFP/1G GS324T
756,45 zł
536,28 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...