Sklep » Katalog » Infotronik |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Gniazda, Moduły RJ45
Karty sieciowe
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asus H370 Raid /(02A/38)
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asus H370 Raid /(02A/38)
2.936,01 zł
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asus H370 (RAID), 4x mDP /(38/17C)
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asus H370 (RAID), 4x mDP /(38/17C)
4.728,12 zł
Komputer Rack 19" 3U, Intel i3,i5,i7, 8GB-DDR4/2400, Asus H370 (RAID) /(09A)38
Komputer Rack 19" 3U, Intel i3,i5,i7, 8GB-DDR4/2400, Asus H370 (RAID) /(09A)38
2.794,56 zł
Lista produktów
Pokaż: 
Lista produktów
Wyświetlono rekordy od 1 do 50 (z 73 znalezionych) Stron:  1  2  [>>] 
    Nazwa+   Producent   Symbol   Wybór   Cena 
Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/3,7GHz, 8GB-DDR4/2133, GB-H270, RAID,2xLAN,BT,WIFI /(01A)25 Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/3,7GHz, 8GB-DDR4/2133, GB-H270, RAID,2xLAN,BT,WIFI /(01A)25  Infotronik   51-01A  Do Koszyka   3.554,70 zł 
Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, GB/H270 (RAID) /(04B)25 Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, GB/H270 (RAID) /(04B)25  Infotronik   51-04B  Do Koszyka   3.530,10 zł 
Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, GB/H270 (RAID) Hot-Swap /(05B)25 Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, GB/H270 (RAID) Hot-Swap /(05B)25  Infotronik   51-05B  Do Koszyka   3.669,09 zł 
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2133, MSI H110 (COM/LPT) /(10B)38 Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2133, MSI H110 (COM/LPT) /(10B)38  Infotronik   51-10B  Do Koszyka   2.583,00 zł 
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asus H270 (RAID) /(07H)55 Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asus H270 (RAID) /(07H)55  Infotronik   51-07H  Do Koszyka   2.952,00 zł 
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asus H370 (RAID), 4x mDP /(38/17C) Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asus H370 (RAID), 4x mDP /(38/17C)  Infotronik   51-17C  Do Koszyka   4.728,12 zł 
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asus H370 (RAID), Panel /(14C)38 Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asus H370 (RAID), Panel /(14C)38  Infotronik   51-14C  Do Koszyka   2.792,10 zł 
Komputer Rack 19" 2U, Intel i5/i7/8, 8GB-DDR4/2400, Asus H370 (RAID) /(03B/38) Komputer Rack 19" 2U, Intel i5/i7/8, 8GB-DDR4/2400, Asus H370 (RAID) /(03B/38)  Infotronik   51-03B  Do Koszyka   2.787,18 zł 
Komputer Rack 19" 2U, Intel i5/i7/8, 8GB-DDR4/2400, Asus H370 (RAID) /(13H/55) Komputer Rack 19" 2U, Intel i5/i7/8, 8GB-DDR4/2400, Asus H370 (RAID) /(13H/55)  Infotronik   51-13H  Do Koszyka   2.813,01 zł 
Komputer Rack 19" 3U, Intel i3,i5,i7, 8GB-DDR4/2400, Asus H370 (RAID) /(09A)38 Komputer Rack 19" 3U, Intel i3,i5,i7, 8GB-DDR4/2400, Asus H370 (RAID) /(09A)38  Infotronik   51-09A  Do Koszyka   2.794,56 zł 
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asus H270 (RAID) /(06J)38 Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asus H270 (RAID) /(06J)38  Infotronik   51-06J  Do Koszyka   2.970,45 zł 
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asus H270 (RAID) /(11H)48 Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asus H270 (RAID) /(11H)48  Infotronik   51-11H  Do Koszyka   2.923,71 zł 
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asus H270 (RAID), Fr.Panel /(12I) Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asus H270 (RAID), Fr.Panel /(12I)  Infotronik   51-12I  Do Koszyka   2.902,80 zł 
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asus H370 (RAID) /(15G)48 Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asus H370 (RAID) /(15G)48  Infotronik   51-15G  Do Koszyka   2.854,83 zł 
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asus H370 (RAID), Fr.Panel /(08G) Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asus H370 (RAID), Fr.Panel /(08G)  Infotronik   51-08G  Do Koszyka   2.879,43 zł 
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asus H370 Raid /(02A/38) Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asus H370 Raid /(02A/38)  Infotronik   51-02A  Do Koszyka   2.936,01 zł 
MultiMode Patchcord 50/125 OM2 LC-LC 1m duplex (2LC50OM2/1) MultiMode Patchcord 50/125 OM2 LC-LC 1m duplex (2LC50OM2/1)  Infotronik   2LC50OM2/1  Do Koszyka   39,36 zł 
MultiMode Patchcord 50/125 OM2 LC-LC 2m duplex (2LC50OM2/2) MultiMode Patchcord 50/125 OM2 LC-LC 2m duplex (2LC50OM2/2)  Infotronik   2LC50OM2/2  Do Koszyka   45,51 zł 
MultiMode Patchcord 50/125 OM2 LC-LC 3m duplex (2LC50OM2/3) MultiMode Patchcord 50/125 OM2 LC-LC 3m duplex (2LC50OM2/3)  Infotronik   2LC50OM2/3  Do Koszyka   51,66 zł 
MultiMode Patchcord 50/125 OM2 LC-LC 5m duplex (2LC50OM2/5) MultiMode Patchcord 50/125 OM2 LC-LC 5m duplex (2LC50OM2/5)  Infotronik   2LC50OM2/5  Do Koszyka   54,12 zł 
MultiMode Patchcord 50/125 OM2 SC-SC 5m duplex MultiMode Patchcord 50/125 OM2 SC-SC 5m duplex  Infotronik   08611  Do Koszyka   45,87 zł 
MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-ST 10m duplex (OM3-LCST/D-10) MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-ST 10m duplex (OM3-LCST/D-10)  Infotronik   OM3-LCST/D-10  Do Koszyka   86,10 zł 
MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-ST 1m duplex (OM3-LCST/D-1) MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-ST 1m duplex (OM3-LCST/D-1)  Infotronik   OM3-LCST/D-1  Do Koszyka   46,74 zł 
MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-ST 2m duplex (OM3-LCST/D-2) MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-ST 2m duplex (OM3-LCST/D-2)  Infotronik   OM3-LCST/D-2  Do Koszyka   54,12 zł 
MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-ST 3m duplex (OM3-LCST/D-3) MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-ST 3m duplex (OM3-LCST/D-3)  Infotronik   OM3-LCST/D-3  Do Koszyka   62,73 zł 
MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-ST 4m duplex (OM3-LCST/D-4) MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-ST 4m duplex (OM3-LCST/D-4)  Infotronik   OM3-LCST/D-4  Do Koszyka   67,65 zł 
MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-ST 5m duplex (OM3-LCST/D-5) MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-ST 5m duplex (OM3-LCST/D-5)  Infotronik   OM3-LCST/D-5  Do Koszyka   72,57 zł 
MultiMode Patchcord 50/125 OM3 ST-ST 12m duplex MultiMode Patchcord 50/125 OM3 ST-ST 12m duplex  Infotronik   OM3-STST/D-12  Do Koszyka   109,47 zł 
MultiMode Patchcord 50/125 OM3 ST-ST 1m duplex MultiMode Patchcord 50/125 OM3 ST-ST 1m duplex  Infotronik   OM3-STST/D-1  Do Koszyka   46,74 zł 
MultiMode Patchcord 50/125 OM3 ST-ST 2m duplex MultiMode Patchcord 50/125 OM3 ST-ST 2m duplex  Infotronik   OM3-STST/D-2  Do Koszyka   49,20 zł 
MultiMode Patchcord 50/125 OM3 ST-ST 3m duplex MultiMode Patchcord 50/125 OM3 ST-ST 3m duplex  Infotronik   OM3-STST/D-3  Do Koszyka   51,66 zł 
MultiMode Patchcord 50/125 OM3 ST-ST 4m duplex MultiMode Patchcord 50/125 OM3 ST-ST 4m duplex  Infotronik   OM3-STST/D-4  Do Koszyka   54,12 zł 
MultiMode Patchcord 50/125 OM3 ST-ST 5m duplex MultiMode Patchcord 50/125 OM3 ST-ST 5m duplex  Infotronik   OM3-STST/D-5  Do Koszyka   56,58 zł 
MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 LC-ST 1m duplex MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 LC-ST 1m duplex  Infotronik   OM1-LCST/D-1  Do Koszyka   40,59 zł 
MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 LC-ST 2m duplex MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 LC-ST 2m duplex  Infotronik   OM1-LCST/D-2  Do Koszyka   45,51 zł 
MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 LC-ST 3m duplex MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 LC-ST 3m duplex  Infotronik   OM1-LCST/D-3  Do Koszyka   52,89 zł 
MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 LC-ST 4m duplex MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 LC-ST 4m duplex  Infotronik   OM1-LCST/D-4  Do Koszyka   59,04 zł 
MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 ST-ST 1m duplex MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 ST-ST 1m duplex  Infotronik   OM1-STST/D-1  Do Koszyka   34,44 zł 
MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 ST-ST 2m duplex MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 ST-ST 2m duplex  Infotronik   OM1-STST/D-2  Do Koszyka   36,90 zł 
MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 ST-ST 3m duplex MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 ST-ST 3m duplex  Infotronik   OM1-STST/D-3  Do Koszyka   40,59 zł 
MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 ST-ST 4m duplex MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 ST-ST 4m duplex  Infotronik   OM1-STST/D-4  Do Koszyka   46,74 zł 
Obudowa Rack 19" 1U / 25cm OBR-C125 + zasilacz 250W Obudowa Rack 19" 1U / 25cm OBR-C125 + zasilacz 250W  Infotronik   C125  Do Koszyka   890,52 zł 
Obudowa Rack 19" 1U / 25cm OBR-E125 + zasilacz 250W Obudowa Rack 19" 1U / 25cm OBR-E125 + zasilacz 250W  Infotronik   E125  Do Koszyka   956,94 zł 
Obudowa Rack 19" 2U / 38cm OBR-C238 Obudowa Rack 19" 2U / 38cm OBR-C238  Infotronik   C238  Do Koszyka   659,28 zł 
Obudowa Rack 19" 2U / 38cm OBR-E238 Obudowa Rack 19" 2U / 38cm OBR-E238  Infotronik   E238  Do Koszyka   709,71 zł 
Obudowa Rack 19" 2U / 38cm OBR-G238 Temp-Panel Obudowa Rack 19" 2U / 38cm OBR-G238 Temp-Panel  Infotronik   G238  Do Koszyka   715,86 zł 
Obudowa Rack 19" 2U / 55cm OBR-E266 Obudowa Rack 19" 2U / 55cm OBR-E266  Infotronik   E266  Do Koszyka   724,47 zł 
Obudowa Rack 19" 2U / 66cm OBR-E266L Obudowa Rack 19" 2U / 66cm OBR-E266L  Infotronik   E266L  Do Koszyka   836,40 zł 
Obudowa Rack 19" 3U / 38cm OBR-C338 Obudowa Rack 19" 3U / 38cm OBR-C338  Infotronik   C338  Do Koszyka   781,05 zł 
Obudowa Rack 19" 3U / 38cm OBR-G338 Temp-Panel Obudowa Rack 19" 3U / 38cm OBR-G338 Temp-Panel  Infotronik   G338  Do Koszyka   833,94 zł 
Wyświetlono rekordy od 1 do 50 (z 73 znalezionych) Stron:  1  2  [>>] 
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Bestsellery więcej
Promocje więcej
Tusz HP C9396AE Black nr88 58.5ml
Tusz HP C9396AE Black nr88 58.5ml
172,20 zł
86,10 zł
Kompatybilny Moduł Cisco MGBSX1-C Gigabit SX Mini-GBIC SFP Transceiver
Kompatybilny Moduł Cisco MGBSX1-C Gigabit SX Mini-GBIC SFP Transceiver
158,67 zł
153,75 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
Skype: skype - infotronik.pl
GG: 31659878 - handlowy
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...