Sklep » Katalog |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Gniazda, Moduły RJ45
Karty sieciowe
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Zyxel Moduł SFP10G-SR-ZZ0101F MiniGBIC/SFP+ 10GbE Module SR (LC)
Zyxel Moduł SFP10G-SR-ZZ0101F MiniGBIC/SFP+ 10GbE Module SR (LC)
836,40 zł
Zyxel Moduł SFP10G-SR-ZZ0101F MiniGBIC/SFP+ 10GbE Module SR (LC)
Zyxel Moduł SFP10G-SR-ZZ0101F MiniGBIC/SFP+ 10GbE Module SR (LC)
836,40 zł
Zyxel Moduł SFP10G-LR-ZZ0101F MiniGBIC/SFP+ 10GbE Module LR (LC)
Zyxel Moduł SFP10G-LR-ZZ0101F MiniGBIC/SFP+ 10GbE Module LR (LC)
1.674,03 zł
INFOTRONIK - Technika światłowodowa w informatyce INFOTRONIK - Technika światłowodowa w informatyce
Serdecznie witamy na naszej stronie internetowej!

      Każdy Klient, który dokonał już zakupów w naszym sklepie, może łatwo się zalogować podając swój e-mail i hasło. Nowi Klienci mogą składać zamówienia po wypełnieniu krótkiego formularza.

      Możesz zapoznawać się z naszymi cenami i specyfikacją towarów. Staramy się dokładnie opisywać oferowane produkty, ale jeżeli te informacje nie są wystarczające, to zawsze możesz zapytać o dodatkowe szczegóły.
      Po dodaniu towarów do koszyka, skalkulujesz łączną kwotę stanowiącą Twoje zakupy. W momencie, kiedy zdecydujesz się złożyć zamówienie, wejdź do zawartości koszyka i kliknij ZAMÓW. Następnie wybierz formę płatności i rodzaj przesyłki. Na koniec kliknij pole "Potwierdź zamówienie", a otrzymamy od Ciebie informację o wybranych produktach. Twoje zamówienie będzie przez nas zweryfikowane, a następnie skontaktujemy się z Tobą, aby potwierdzić jego realizację.

luty - Nowe Produkty
Kompatybilny Moduł SFP+ J9151D-C z HP Aruba 10G SFP+ LC LR Transceiver
Kompatybilny Moduł SFP+ J9151D-C z HP Aruba 10G SFP+ LC LR Transceiver
999,99 zł
Kompatybilny Moduł SFP+ J9150D-C z HP Aruba 10G SFP+ LC SR Transceiver
Kompatybilny Moduł SFP+ J9150D-C z HP Aruba 10G SFP+ LC SR Transceiver
396,06 zł
Kompatybilny Moduł Dell 330-2404-C MiniGBIC/SFP+ 10GBase-LR (LC)
Kompatybilny Moduł Dell 330-2404-C MiniGBIC/SFP+ 10GBase-LR (LC)
928,65 zł
Kompatybilny Moduł Dell 407-10941-C MiniGBIC/SFP+ 10GBase-LR (LC)
Kompatybilny Moduł Dell 407-10941-C MiniGBIC/SFP+ 10GBase-LR (LC)
928,65 zł
Kompatybilny Moduł Dell 407-10942-C MiniGBIC/SFP+ 10GBase-SR (LC)
Kompatybilny Moduł Dell 407-10942-C MiniGBIC/SFP+ 10GBase-SR (LC)
630,99 zł
Kompatybilny Moduł HP AN211A-C 4G SFP Gigabit-LX (LC) Mini-GBIC
Kompatybilny Moduł HP AN211A-C 4G SFP Gigabit-LX (LC) Mini-GBIC
1.105,77 zł
Kompatybilny Moduł Cisco SFP-10G-SR-X-C MiniGBIC/SFP+ 10G 850nm (LC)
Kompatybilny Moduł Cisco SFP-10G-SR-X-C MiniGBIC/SFP+ 10G 850nm (LC)
312,42 zł
Kompatybilny Moduł Cisco SFP-10G-ER-C MiniGBIC/SFP+ 10G 1550nm (LC)
Kompatybilny Moduł Cisco SFP-10G-ER-C MiniGBIC/SFP+ 10G 1550nm (LC)
531,36 zł
Switch Zyxel XGS2210-28HP 24xGEth PoE 4xSFP+
Switch Zyxel XGS2210-28HP 24xGEth PoE 4xSFP+
4.076,22 zł
Switch Zyxel XGS2210-28 24xGEth 4xSFP+
Switch Zyxel XGS2210-28 24xGEth 4xSFP+
3.238,59 zł
Kompatybilny Moduł SFP10G-SR-C z Zyxel MiniGBIC/SFP+ 10GbE Module SR (LC)
Kompatybilny Moduł SFP10G-SR-C z Zyxel MiniGBIC/SFP+ 10GbE Module SR (LC)
260,76 zł
Kompatybilny Moduł SFP10G-LR-C z Zyxel MiniGBIC/SFP+ 10GbE Module LR (LC)
Kompatybilny Moduł SFP10G-LR-C z Zyxel MiniGBIC/SFP+ 10GbE Module LR (LC)
350,55 zł
Switch Zyxel GS-1100-16 16xGEth fanless
Switch Zyxel GS-1100-16 16xGEth fanless
325,95 zł
Switch Zyxel GS1900-10HP 8xGEth PoE 2xSFP
Switch Zyxel GS1900-10HP 8xGEth PoE 2xSFP
615,00 zł
Switch Zyxel GS1900-24 24xGEth 2x1G/SFP
Switch Zyxel GS1900-24 24xGEth 2x1G/SFP
698,64 zł
Switch Zyxel GS-1900-48 48xGEth 2xSFP
Switch Zyxel GS-1900-48 48xGEth 2xSFP
1.439,10 zł
Switch Zyxel GS-1900-48HP 48xGEth 2xSFP, 44xPoE
Switch Zyxel GS-1900-48HP 48xGEth 2xSFP, 44xPoE
2.410,80 zł
Zyxel Moduł SFP10G-LR-ZZ0101F MiniGBIC/SFP+ 10GbE Module LR (LC)
Zyxel Moduł SFP10G-LR-ZZ0101F MiniGBIC/SFP+ 10GbE Module LR (LC)
1.674,03 zł
Zyxel Moduł SFP10G-SR-ZZ0101F MiniGBIC/SFP+ 10GbE Module SR (LC)
Zyxel Moduł SFP10G-SR-ZZ0101F MiniGBIC/SFP+ 10GbE Module SR (LC)
836,40 zł
Switch Zyxel G1920v2-48 44xGEth + 2xSFP + 4xGEt/SFP-Combo
Switch Zyxel G1920v2-48 44xGEth + 2xSFP + 4xGEt/SFP-Combo
1.851,15 zł
Switch Zyxel GS-1920-24v2 24xGEth 4xGEth/SFP-Combo
Switch Zyxel GS-1920-24v2 24xGEth 4xGEth/SFP-Combo
920,04 zł
Switch Zyxel GS-2210-24 24xGEth 4xGEth/SFP-Combo
Switch Zyxel GS-2210-24 24xGEth 4xGEth/SFP-Combo
1.982,76 zł
Switch Zyxel GS2210-48 44xGEth + 2xSFP + 4xGEt/SFP-Combo
Switch Zyxel GS2210-48 44xGEth + 2xSFP + 4xGEt/SFP-Combo
2.837,61 zł
Switch Zyxel GS2210-24HP 24xGEth L2 PoE+ 4x1G/SFP
Switch Zyxel GS2210-24HP 24xGEth L2 PoE+ 4x1G/SFP
3.062,70 zł
Switch Dell Networking DNX1026 24x1G, 2x10G/SFP 210-AEIM
Switch Dell Networking DNX1026 24x1G, 2x10G/SFP 210-AEIM
1.426,80 zł
Switch Dell Networking DNX1052 48x1G, 4x10G/SFP+ 210-AEIO
Switch Dell Networking DNX1052 48x1G, 4x10G/SFP+ 210-AEIO
2.992,59 zł
Switch Zyxel GS2210-8 8xGEth + 2xGEth/SFP Combo
Switch Zyxel GS2210-8 8xGEth + 2xGEth/SFP Combo
790,89 zł
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Bestsellery więcej
Promocje więcej
Kompatybilny Moduł Netgear AGM732F-C MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (LC)
Kompatybilny Moduł Netgear AGM732F-C MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (LC)
232,47 zł
220,17 zł
Router D-Link DSL-2740B 1xWAN(RJ11), 4xLAN, n300, AnexA
Router D-Link DSL-2740B 1xWAN(RJ11), 4xLAN, n300, AnexA
177,12 zł
161,18 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
Skype: skype - infotronik.pl
GG: 31659878 - handlowy
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...