Sklep » Katalog » Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ » MM 50/125 (LC-LC) » 2LC50OM2/5 |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
  Adaptery, złącza, wtyczki
  MM 50/125 (LC-LC)
  MM 50/125 (LC-SC)
  MM 50/125 (LC-ST)
  MM 50/125 (MTRJ-MTRJ)
  MM 50/125 (SC-MTRJ)
  MM 50/125 (SC-SC)
  MM 50/125 (SC-ST)
  MM 50/125 (ST-ST)
  MM 62,5/125 (LC-ST)
  MM 62,5/125 (SC-ST)
  MM 62,5/125 (ST-ST)
  MM 9/125 (MTRJ-MTRJ)
  SM 9/125 (E2000-LC)
  SM 9/125 (LC-LC)
  SM 9/125 (LC-SC)
  SM 9/125 (LC-ST)
  SM 9/125 (SC-SC)
  SM 9/125 (SC-ST)
  SM 9/125 (ST-ST)
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Gniazda, Moduły RJ45
Karty sieciowe
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asus H370 (RAID), 4x mDP /(38/17C)
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asus H370 (RAID), 4x mDP /(38/17C)
5.166,00 zł
Zasilacz 380W Antec 80 Plus Bronze 1x wentyl. 8cm
Zasilacz 380W Antec 80 Plus Bronze 1x wentyl. 8cm
317,34 zł
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asus H370 Raid /(02A/38)
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asus H370 Raid /(02A/38)
3.382,50 zł
MultiMode Patchcord 50/125 OM2 LC-LC 5m duplex (2LC50OM2/5)

Symbol: 2LC50OM2/5; Waga transp.: 0.09 kg;  Ilość w mag.: 0 szt.
   Cena brutto:
54,12 zł

 
Oznaczenia gwarancji (opis): R24
Czas dostawy, gdy nie ma w magazynie: 3-5dni

Nazwa produktu{ Patchcord światłowódowy krosowy, duplex MM 50/125 OM2 LC-LC, 5m

Długość: 5 metrów
Typ okablowania: światłowód wielomodowy 50/125 (OM2)
Typ wtyczki 1: LC duplex
Typ wtyczki 2: LC duplex

Każdy kabel posiada indywidualny certyfikat z pomiaru.

Data dodania produktu do sklepu: 10/12/2013.  / Akt.: 13/12/2017  (316)
Recenzje
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Producent
Infotronik
Strona Domowa Infotronik
Inne produkty
Promocje więcej
Router D-Link DSL-2740B 1xWAN(RJ11), 4xLAN, n300, AnexA
Router D-Link DSL-2740B 1xWAN(RJ11), 4xLAN, n300, AnexA
177,12 zł
161,18 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
Skype: skype - infotronik.pl
GG: 31659878 - handlowy
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...