Sklep » Katalog » Extender KVM » CE250A |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Gniazda, Moduły RJ45
Karty sieciowe
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Kompatybilny Moduł Dell 407-10941-C MiniGBIC/SFP+ 10GBase-LR (LC)
Kompatybilny Moduł Dell 407-10941-C MiniGBIC/SFP+ 10GBase-LR (LC)
928,65 zł
Kompatybilny Moduł Cisco SFP-10G-SR-X-C MiniGBIC/SFP+ 10G 850nm (LC)
Kompatybilny Moduł Cisco SFP-10G-SR-X-C MiniGBIC/SFP+ 10G 850nm (LC)
312,42 zł
Kompatybilny Moduł Dell 407-10941-C MiniGBIC/SFP+ 10GBase-LR (LC)
Kompatybilny Moduł Dell 407-10941-C MiniGBIC/SFP+ 10GBase-LR (LC)
928,65 zł
Extender VGA PS/2x2 Aten CE-250A (150m)

Symbol: CE250A; Waga transp.: 1.40 kg;  Ilość w mag.: 0 szt.
   Cena brutto:
859,77 zł

 
Oznaczenia gwarancji (opis): R24
Czas dostawy, gdy nie ma w magazynie: 2-9 dni

Kod Producenta CE250A
Rodzaje wyjść 1 x HBD-15 Female (Blue)
Kabel w komplecie Tak
Maksymalna długość kabla 2 m
Obsługa toru audio Nie
Wymiary (wys x szer gł) 130x100x35 (lokalne) , 100x80x35 (zdalne) mm

Opis
Extender jest urządzeniem pozwalającym na pracę zdalną od komputera lub przełącznika KVM. Sygnał jest przesyłany poprzez kabel UTP Cat.5 (4-pary) na odległość do 150 metrów. Urządzenie pozwala na przeniesienie komputera do innego pomieszczenia, pozostawienie lokalnie tylko monitora, klawiatury i myszy, dzięki czemu zyskujemy idealną ciszę i doskonałe warunki pracy komputera np. w klimatyzowanej serwerowni. Port lokalny pozwala na podłączenie klawiatury, myszy i monitora w serwerowni - zapewnia to możliwość jednoczesnej pracy zdalnej i lokalnej na podłączonym przełączniku KVM lub komputerze.

Informacje dodatkowe
Obsługa standardu PS/2 klawiatura, mysz, VGA video, Przełącznik pracy zdalnej i lokalnej, Zabezpieczenie przepięciowe do 2kV - tylko w nowej wersji dostepnej u nas , Wbudowany system Automatycznej Korekcji Sygnału "ASIC", Połączenie z wykorzystaniem kabla Cat. 5 Ethernet na odległość do 150m, Możliwość pracy zdalnej i lokalnej.

CE250A widok

CE250A połączenia

Data dodania produktu do sklepu: 10/02/2012.  / Akt.: 17/11/2015  (356)
Recenzje
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Producent
Aten
Strona Domowa Aten
Inne produkty
Promocje więcej
Tusz HP C9396AE Black nr88 58.5ml
Tusz HP C9396AE Black nr88 58.5ml
172,20 zł
86,10 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
Skype: skype - infotronik.pl
GG: 31659878 - handlowy
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...