Sklep » Katalog » Extender KVM » VE150 |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Gniazda, Moduły RJ45
Karty sieciowe
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Kompatybilny Moduł Cisco SFP-10G-ER-C MiniGBIC/SFP+ 10G 1550nm (LC)
Kompatybilny Moduł Cisco SFP-10G-ER-C MiniGBIC/SFP+ 10G 1550nm (LC)
531,36 zł
Kompatybilny Moduł Cisco SFP-10G-ER-C MiniGBIC/SFP+ 10G 1550nm (LC)
Kompatybilny Moduł Cisco SFP-10G-ER-C MiniGBIC/SFP+ 10G 1550nm (LC)
531,36 zł
Switch Netgear S350 Smart 8xGEth 8xPoE, 2x SFP/1G GS310TP
Switch Netgear S350 Smart 8xGEth 8xPoE, 2x SFP/1G GS310TP
651,90 zł
Extender VGA Aten VE-150 (150m)

Symbol: VE150; Waga transp.: 1.00 kg;  Ilość w mag.: 0 szt.
   Cena brutto:
621,15 zł

 
Oznaczenia gwarancji (opis): R24
Czas dostawy, gdy nie ma w magazynie: 2-8 dni

Extender VE150 pozwala na przesłanie sygnału VGA na duże odległości. Sygnał jest przesyłany poprzez kabel UTP Cat.5 na odległość do 150 metrów. Urządzenie pozwala na przeniesienie monitora na duże odległości od komputera do innego pomieszczenia oraz pozostawienie lokalnie drugiego monitora, dzięki czemu zyskujemy możliwość monitorowania odległych komputerów.

  • Wbudowany system Automatycznej Korekcji Sygnału z możliwością ręcznej ingerencji
  • Maksymalna długość połączenia do 150m
  • Połączenie z wykorzystaniem kabla Cat. 5 na odległość do 150m
  • Możliwość pracy zdalnej i lokalnej
  • Wsparcie dla systemów: PC, Mac, Sun, and Linux, systems.
  • Rozdzielczość 1280 x 1024 przy 150m
  • Obsługa standardów: VGA, SVGA, XGA, SXGA, UXGA, multisynch

Specyfikacja

  • Złącza: HDB-15
  • Złącza :RJ45
  • Rozdzielczość : HDTV 480p, 720p, 1080i, 1080p (1920x1080); VGA, SVGA, SXGA, UXGA (1600x1200) , WUXGA(1920x1200)
  • Waga : 2x250g, Wymiary : 11.90 x 8.60 x 2.30 cm
  • Pobór prądu : DC5.3V, 1.2W (Max.)
  • Temperatura pracy : od 0 do 50˚C, Temperatura przechowywania : od -20˚C do 50˚C

Zawartość
1x Video Extender (Nadajnik)
1x Video Extender (Odbiornik)
1x Kabel VGA (1.8 m)
2x Zasilacz

Podłaczenie ve150

Data dodania produktu do sklepu: 11/02/2012.  / Akt.: 17/11/2015  (446)
Recenzje
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Producent
Aten
Strona Domowa Aten
Inne produkty
Promocje więcej
Kompatybilny Moduł Cisco MGBSX1-C Gigabit SX Mini-GBIC SFP Transceiver
Kompatybilny Moduł Cisco MGBSX1-C Gigabit SX Mini-GBIC SFP Transceiver
158,67 zł
153,75 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
Skype: skype - infotronik.pl
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...