Sklep » Katalog » Transceivery, Konwertery » MiniGBiC/SFP+ (8-10G) » AXM761 |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
  MiniGBiC/SFP (100M)
  MiniGBiC/SFP (1-4G)
  MiniGBiC/SFP+ (8-10G)
  Moduły GBiC
  Moduły XFP
  Konwertery zewnętrzne
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Gniazda, Moduły RJ45
Karty sieciowe
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Kompatybilny Moduł SFP+ J9151D-C z HP Aruba 10G SFP+ LC LR Transceiver
Kompatybilny Moduł SFP+ J9151D-C z HP Aruba 10G SFP+ LC LR Transceiver
999,99 zł
Zasilacz 400W Akyga AK-B1-400S 1x wentyl. 8cm
Zasilacz 400W Akyga AK-B1-400S 1x wentyl. 8cm
72,57 zł
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asr. H370(RAID) 2xLAN/WiFi /16F38
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asr. H370(RAID) 2xLAN/WiFi /16F38
2.952,00 zł
Netgear Moduł AXM761 MiniGBIC/SFP+ 10GbE Module SR (LC)

Symbol: AXM761; Waga transp.: 0.10 kg;  Ilość w mag.: 0 szt.
   Cena brutto:
2.290,00 zł

 
Długość gwarancja [miesiące]: GP60
Gwarancja producenta [door too door]: nie
Opcja dokupienia gwarancji On-Side [tak/nie]: nie

 

Symbol producenta AXM761-10000S
Nazwa produktu Netgear 10GE SR SFP+ MODULE
Producent Netgear
Klasa produktu Akcesoria do SWITCHY
Rodzaj SFP+ 10GbE Module SR (LC)

Adds 10Gigabit Ethernet "short-reach" LC fiber connectivity to the standard SFP+ interfaces
Fits into the two built-in 10GE SFP+ interfaces of GSM72xxPS / GSM73xxS
Fits into the 10GE SFP+ interface of the SFP+ Adapter module AX743
Fits into standard 10Gigabit SFP+ interfaces
LC connector
Drives 10Gigabit Ethernet up to 300m distances with 50/125µm laser-optimized OM3 multimode fiber cables
Drives 10Gigabit Ethernet up to 33m distances with 62.5/125µm OM1 multimode fiber cables
Provides hot-swappable installation or removal
10GBaseSR fiber technology is the same for XFP and SFP+ : one Switch equipped with XFP 10GBase-SR LC connectivity can uplink to another Switch equipped with SFP+ 10GBase-SR LC connectivity using the same fiber

Data dodania produktu do sklepu: 07/10/2012.  / Akt.: 07/10/2012  (435)
Recenzje
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Producent
Netgear
Strona Domowa Netgear
Inne produkty
Promocje więcej
Switch Netgear XS708T-100NES ProSafe Smart 8x10GBE 2xCombo/SFP+
Switch Netgear XS708T-100NES ProSafe Smart 8x10GBE 2xCombo/SFP+
3.075,00 zł
2.345,61 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...