Sklep » Katalog » Transceivery, Konwertery » MiniGBiC/SFP+ (8-10G) » AXM763-C |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
  MiniGBiC/SFP (100M)
  MiniGBiC/SFP (1-4G)
  MiniGBiC/SFP+ (8-10G)
  Moduły GBiC
  Moduły XFP
  Konwertery zewnętrzne
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Gniazda, Moduły RJ45
Karty sieciowe
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Konsola RACK 17" 1U VGA  PS/2 / USB2 AK-1701
Konsola RACK 17" 1U VGA PS/2 / USB2 AK-1701
3.284,10 zł
Moduł Finisar FTRJ1319P1BTL SFP LC LX 1310nm miniGBIC do 2Gbps
Moduł Finisar FTRJ1319P1BTL SFP LC LX 1310nm miniGBIC do 2Gbps
997,53 zł
Moduł Finisar FTRJ1319P1BTL SFP LC LX 1310nm miniGBIC do 2Gbps
Moduł Finisar FTRJ1319P1BTL SFP LC LX 1310nm miniGBIC do 2Gbps
997,53 zł
Kompatybilny Moduł Netgear AXM763-C MiniGBIC/SFP+ 10GBase-LRM Module (LC)

Symbol: AXM763-C; Waga transp.: 0.10 kg;  Ilość w mag.: 0 szt.
   Cena brutto:
1.355,00 zł

 
Oznaczenia gwarancji (opis): R24
Czas dostawy, gdy nie ma w magazynie: 2-4 dni
Opcja wydłużenia gwarancji: tak - do 36 mies.

Dane techniczne

 10Gb/s serial optical interface compliant to 802.3aq 10GBASE-LRM
 1310nm DFB transmitter, PIN photo-detector
 Duplex LC connector
 Metal enclosure, for lower EMI
 Electrical interface compliant to SFF-8431
 Specifications for 10 Gigabit “SFP+”
 2-wire interface for management specifications
 Compliant with SFF 8472
 Single 3.3V power supply
 220M legacy OM1 MMF Transmission

 Case operating temperature range:-5°C to 70°C
PPLICATIONS
 10GBASE-LRM 10G Ethernet
STANDARD
 Compliant with SFF-8472 SFP+ MSA.
 Compliant to SFP+ SFF-8431 and SFF-8432.
 Compliant to 802.3ae 10GBASE-LRM.
 RoHS Compliant.

Data dodania produktu do sklepu: 13/10/2012.  / Akt.: 01/05/2013  (476)
Recenzje
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Producent
Netgear Comp.
Inne produkty
Promocje więcej
Switch Netgear GS748T ProSafe 48xGEth 4x1G/SFP Rack19"
Switch Netgear GS748T ProSafe 48xGEth 4x1G/SFP Rack19"
1.421,88 zł
1.350,54 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...