Sklep » Katalog » Transceivery, Konwertery » MiniGBiC/SFP+ (8-10G) » AXM761-C |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
  MiniGBiC/SFP (100M)
  MiniGBiC/SFP (1-4G)
  MiniGBiC/SFP+ (8-10G)
  Moduły GBiC
  Moduły XFP
  Konwertery zewnętrzne
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Gniazda, Moduły RJ45
Karty sieciowe
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Switch Netgear S350 24P GE Smart 24x1GBE 2xSFP/1G GS324T
Switch Netgear S350 24P GE Smart 24x1GBE 2xSFP/1G GS324T
756,45 zł
536,28 zł
Switch D-Link DGS-1510-52X 48x1GBE, 4xSFP+
Switch D-Link DGS-1510-52X 48x1GBE, 4xSFP+
3.166,02 zł
Moduł Finisar FTRJ1319P1BTL SFP LC LX 1310nm miniGBIC do 2Gbps
Moduł Finisar FTRJ1319P1BTL SFP LC LX 1310nm miniGBIC do 2Gbps
997,53 zł
Kompatybilny Moduł Netgear AXM761-C MiniGBIC/SFP+ 10GbE Module SR (LC)

Symbol: AXM761-C; Waga transp.: 0.08 kg;  Ilość w mag.: 0 szt.
   Cena brutto:
533,82 zł

 
Oznaczenia gwarancji (opis): R24
Czas dostawy, gdy nie ma w magazynie: 3-7 dni
Opcja wydłużenia gwarancji: tak - do 36 mies.

Dane techniczne

  • Do 10,5Gb/s prędkości połączenia
  • Standard obudowy SFP+ ze złączem LC Duplex
  • Hot-pluggable SFP+
  • Duplex LC Multi-Mode Transceiver
  • Długość fali 850 nm VCSEL
  • do 300 metrów zasięgu przy światłowodzie 50 µm/OM3
  • do 82 metrów zasięgu przy światłowodzie 50 µm/OM2
  • Napięcie zasilania 3,3V
  • kompatybilny z IEC 60825-1 Class 1/CDRHClass I Laser Eye Safety
  • RoHS Compliant
  • Zewnętrzna temperatura pracy: 0°C do 70°C

Data dodania produktu do sklepu: 13/10/2012.  / Akt.: 29/11/2017  (451)
Recenzje
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
Switch Netgear GS728TX 24xGEth 2x10GEth 2x10G/SFP+ Rack19"
Switch Netgear GS728TX 24xGEth 2x10GEth 2x10G/SFP+ Rack19"
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Producent
Netgear Comp.
Inne produkty
Promocje więcej
Switch Netgear JGS524E ProSafe Plus 24xGEth L2 Rack19"
Switch Netgear JGS524E ProSafe Plus 24xGEth L2 Rack19"
814,26 zł
709,71 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...