Sklep » Katalog » Transceivery, Konwertery » MiniGBiC/SFP+ (8-10G) » AJ717A-C |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
  MiniGBiC/SFP (100M)
  MiniGBiC/SFP (1-4G)
  MiniGBiC/SFP+ (8-10G)
  Moduły GBiC
  Moduły XFP
  Konwertery zewnętrzne
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Gniazda, Moduły RJ45
Karty sieciowe
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Kompatybilny Moduł SFP+ AJ716B-C HPE B-Series 8G SFP+ LC/SX Transceiver
Kompatybilny Moduł SFP+ AJ716B-C HPE B-Series 8G SFP+ LC/SX Transceiver
307,50 zł
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asus H370 (RAID), Panel /(14C)38
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asus H370 (RAID), Panel /(14C)38
2.792,10 zł
Kompatybilny Moduł SFP+ AJ717A-C HPE B-Series 8G SFP+ LC/LX Transceiver
Kompatybilny Moduł SFP+ AJ717A-C HPE B-Series 8G SFP+ LC/LX Transceiver
533,82 zł
Kompatybilny Moduł SFP+ AJ717A-C HPE B-Series 8G SFP+ LC/LX Transceiver

Symbol: AJ717A-C; Waga transp.: 0.04 kg;  Ilość w mag.: 0 szt.
   Cena brutto:
533,82 zł

 
Oznaczenia gwarancji (opis): R24
Czas dostawy, gdy nie ma w magazynie: 4-7 dni
Opcja wydłużenia gwarancji: tak - do 36 mies.

Kompatybilny moduł z HP - HPE B-Series - moduł nadajnik/odbiornik SFP+ - kanał światłowodowy 8GB

Dane techniczne:

•szybkość transmisji danych: 8 Gbps
•długość fali wysyłanej: 1310 nm
•długość fali odbieranej: 1310 nm
•maksymalny dystans dla światłowodu 50/125, OM3: 10km
•typ interfejsu: LC/SFP+
•napięcie zasilania: 3,3V
•Kompatybilny:  IEC 60825-1 Class 1/CDRHClass I Laser Eye Safety
•zakres pracy w temperaturach: 0°C do 70°C
•RoHS Compliant

Urządzenia, w których jest wykorzystywany:
8Gb SAN Switch 8/24c,8/24c Power Pack+;HPE 32-port 8Gb/s Director Blade,48-port 16Gb/s Director Blade,8/24 Base,8/8,8/8 Base,SAN Switch 8/80 Power Pack+,SN8000B 32-port 8Gb/s Director Blade,SN8000B 48-port 8Gb/s Director Blade;StoreFabric 8/24 8Gb Bundled Fibre Channel Switch

Data dodania produktu do sklepu: 21/01/2018.  / Akt.: 21/01/2018  (234)
Recenzje
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Producent
HP / 3COM Comp.
Inne produkty
Promocje więcej
Kompatybilny Moduł HP J4859C-C X121 1G SFP Gigabit-LX (LC) Mini-GBIC
Kompatybilny Moduł HP J4859C-C X121 1G SFP Gigabit-LX (LC) Mini-GBIC
205,41 zł
178,35 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
Skype: skype - infotronik.pl
GG: 31659878 - handlowy
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...