Sklep » Katalog » Transceivery, Konwertery » MiniGBiC/SFP (1-4G) » 3CSFP92-C |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
  MiniGBiC/SFP (100M)
  MiniGBiC/SFP (1-4G)
  MiniGBiC/SFP+ (8-10G)
  Moduły GBiC
  Moduły XFP
  Konwertery zewnętrzne
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Gniazda, Moduły RJ45
Karty sieciowe
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Listwa zasilająca zarządzalna Gembird 1,8m EG-PMS2-WLAN
Listwa zasilająca zarządzalna Gembird 1,8m EG-PMS2-WLAN
456,33 zł
Komputer Rack 19" 3U, Intel i3,i5,i7, 8GB-DDR4/2400, Asus H370 (RAID) /(09A)38
Komputer Rack 19" 3U, Intel i3,i5,i7, 8GB-DDR4/2400, Asus H370 (RAID) /(09A)38
3.210,30 zł
Switch Netgear GS105PE 5xGEth 2xPoE
Switch Netgear GS105PE 5xGEth 2xPoE
418,20 zł
Kompatybilny Moduł 3COM 3CSFP92-C MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (LC)

Symbol: 3CSFP92-C; Waga transp.: 0.10 kg;  Ilość w mag.: 2 szt.
   Cena brutto:
240,00 zł
W promocji:
233,70 zł

 
Oznaczenia gwarancji (opis): R24
Czas dostawy, gdy nie ma w magazynie: 2-4 dni
Opcja wydłużenia gwarancji: tak - do 36 mies.

 

Symbol producenta 3CSFP92-C
Nazwa produktu Moduł kompatybilny z MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (LC)
General Information •Product Number: 3CSFP92-C
•Product Name: 3Com 1000Base-LX SFP
•Manufacturer: SFPlus Transceiver
•Form Factor: Plug-in module
•Device Type: Transceiver module
Technical Specifications

•Product Type: SFP
•Data Rate: 1.25Gbps
•Wavelength: 1310nm
•Datarange: 10KM
•Connector Type: LC Duplex
•Cable Type: Single-Mode Fiber (SMF)
Rodzaj MiniGBIC (SFP) 1000Base-LX (LC)
Dodatkowe informacje  •  maksymalny zasięg przy kablu światłowodowym multimodowym 62.5 - 500m
 •  maksymalny zasięg przy kablu światłowodowym multimodowym 50 - 500m
 •  maksymalny zasięg przy kablu światłowodowym jednomodowym 9 - 10km
 •  napięcie zasilania modułu 3.3V
Urządzenia w których jest wykorzystywany wszystkie przełączniki i moduły przełączników z portem MiniGBIC/SFP

Data dodania produktu do sklepu: 29/06/2011.  / Akt.: 06/10/2016  (760)
Recenzje
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
SingleMode Patchcord SM 9/125 LC-LC 1m duplex QuickFiber (SM9/LC1)
SingleMode Patchcord SM 9/125 LC-LC 1m duplex QuickFiber (SM9/LC1)
Kompatybilny Moduł Cisco MGBLX1-C Gigabit LX Mini-GBIC SFP Transceiver
Kompatybilny Moduł Cisco MGBLX1-C Gigabit LX Mini-GBIC SFP Transceiver
Switch HP V1910-48G JE009A 48x1GEth, 4xSFP (3CRBSG5293-ME)
Switch HP V1910-48G JE009A 48x1GEth, 4xSFP (3CRBSG5293-ME)
Switch HP V1910-24G JE006A 24x1GEth, 4xSFP (3CRBSG2893-ME)
Switch HP V1910-24G JE006A 24x1GEth, 4xSFP (3CRBSG2893-ME)
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Producent
3COM Comp.
Inne produkty
Promocje więcej
Wentylator Infantis LP812 Mini ITX 1U 775/1150
Wentylator Infantis LP812 Mini ITX 1U 775/1150
67,65 zł
31,98 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
Skype: skype - infotronik.pl
GG: 31659878 - handlowy
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...