Sklep » Katalog » Transceivery, Konwertery » MiniGBiC/SFP (1-4G) » AGM731F |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
  MiniGBiC/SFP (100M)
  MiniGBiC/SFP (1-4G)
  MiniGBiC/SFP+ (8-10G)
  Moduły GBiC
  Moduły XFP
  Konwertery zewnętrzne
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Gniazda, Moduły RJ45
Karty sieciowe
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Switch D-Link DGS-1510-52X 48x1GBE, 4xSFP+
Switch D-Link DGS-1510-52X 48x1GBE, 4xSFP+
3.166,02 zł
Switch Zyxel GS1300-10HP 8xGEth 1xSFP/Combo PoE(130W)
Switch Zyxel GS1300-10HP 8xGEth 1xSFP/Combo PoE(130W)
1.056,57 zł
879,45 zł
Kompatybilny Moduł Finisar FTLF1318P3BTL-C SFP LC LX 1310nm miniGBIC
Kompatybilny Moduł Finisar FTLF1318P3BTL-C SFP LC LX 1310nm miniGBIC
243,54 zł
Netgear Moduł AGM731F MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC)

Symbol: AGM731F; Waga transp.: 0.10 kg;  Ilość w mag.: 0 szt.
   Cena brutto:
687,57 zł


Długość gwarancja [miesiące]: GPI60
Gwarancja producenta [door too door]: nie
Opcja dokupienia gwarancji On-Site [tak/nie]: nie

 

Opis
  • Gigabit Ethernet “short-reach” fiber connectivity
  • LC duplex connector
  • Fits into SFP interfaces of all Fully Managed Switches
  • Fits into SFP interfaces of all Smart Switches
  • Fits into SFP interfaces of JGS524F
  • Drives Gigabit Ethernet up to 1000 m distances with 50/125ìm laser-optimized OM4 multimode fiber cables
  • Drives Gigabit Ethernet up to 550 m distances with 50/125ìm laser-optimized OM3 multimode fiber cables
  • Drives Gigabit Ethernet up to 275 m distances with 62.5/125ìm OM1 multimode fiber cables
  • 5-year warranty

Uwaga:
W celu sprawdzenia poprawności konfiguracji prosimy o kontakt

Data dodania produktu do sklepu: 08/07/2011.  / Akt.: 22/02/2019  (584)
Recenzje
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Producent
Netgear
Strona Domowa Netgear
Inne produkty
Promocje więcej
Switch Zyxel GS1350-12HP 10xGEth + 2xSFP / 8xPoE(130W)CCTV
Switch Zyxel GS1350-12HP 10xGEth + 2xSFP / 8xPoE(130W)CCTV
1.643,28 zł
1.370,22 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...