Sklep » Katalog » Transceivery, Konwertery » MiniGBiC/SFP (1-4G) » MGBSX1-C |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
  MiniGBiC/SFP (100M)
  MiniGBiC/SFP (1-4G)
  MiniGBiC/SFP+ (8-10G)
  Moduły GBiC
  Moduły XFP
  Konwertery zewnętrzne
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Gniazda, Moduły RJ45
Karty sieciowe
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Zasilacz 450W SilentiumPC Elementum E2 SI 12cm 80+ / SPC197
Zasilacz 450W SilentiumPC Elementum E2 SI 12cm 80+ / SPC197
204,18 zł
Moduł Finisar FTRJ1319P1BTL SFP LC LX 1310nm miniGBIC do 2Gbps
Moduł Finisar FTRJ1319P1BTL SFP LC LX 1310nm miniGBIC do 2Gbps
997,53 zł
Konsola RACK 17" 1U VGA  PS/2 / USB2 AK-1701
Konsola RACK 17" 1U VGA PS/2 / USB2 AK-1701
3.284,10 zł
Kompatybilny Moduł Cisco MGBSX1-C Gigabit SX Mini-GBIC SFP Transceiver

Symbol: MGBSX1-C; Waga transp.: 0.10 kg;  Ilość w mag.: 6 szt.
   Cena brutto:
158,67 zł
W promocji:
153,75 zł

 
Oznaczenia gwarancji (opis): R24
Czas dostawy, gdy nie ma w magazynie: 2-4 dni
Opcja wydłużenia gwarancji: tak - do 36 mies.

 

Moduł kompatybilny z Linksys Mini-GBIC w standardzie SFP do światłowodu wielomodowego (styk LC).


Maksymalne odległości światłowodu (850nm TYP., 830-860nm):
  • 220 metrów (62.5/125um MMF przy 160 MHz/km),
  • 275 metrów (62.5/125um MMF przy 200 MHz/km),
  • 500 metrów (50/125um MMF przy 400 MHz/km),
  • 550 metrów (50/125um MMF przy 500 MHz/km);

Parametry modułu:
  • moc nadawania: 9.5 do -4dBm,
  • czułość odbioru: -20 do -17dBm,
  • moc wejściowa: -20 do -17dBm,
  • stress sensitivity:
    • 50/125um: -13dBm,
    • 62.5/125um: -12.5dBm.

Moduł współpracuje z przełącznikami Linksys: SRW208G, SRW208MP, SRW208P, SR224G, SRW224, SRW224P, SRW224G4, SRW248G4, SRW2008, SRW2008MP, SRW2008P, SR2024, SR2024C, SRW2016, SRW2024, SRW2024P, SRW2048 oraz nowsze modele tutaj nie wymienione.

 

Model urządzeń, w których można zastosować moduł:

  • Cisco SLM2016T SG 200-18 18-port Gigabit Smart Switch
  • Cisco SLM2024T SG 200-26 26-port Gigabit Smart Switch
  • Cisco SLM2024PT SG 200-26P 26-port Gigabit PoE Smart Switch
  • Cisco SLM2048T SG 200-50 50-port Gigabit Smart Switch
  • Cisco SLM2048PT SG 200-50P 50-port Gigabit PoE Smart Switch
  • Cisco SRW2016-K9 SG 300-20 20-port Gigabit Managed Switch
  • Cisco SF300-48P 48-port 10/100 PoE Managed Switch w/Gig Uplinks (SRW248G4P-K9)
  • Cisco SRW224G4P-K9 SF300-24P 24-port 10/100 PoE Managed Switch w/Gig Uplinks
  • Cisco SRW224G4-K9 SF300-24 24-port 10/100 Managed Switch with Gigabit Uplinks
  • Cisco SRW2024P-K9 SG300-28P 28-port Gigabit PoE Managed Switch
  • Cisco SRW2024-K9 SG300-28 28-port Gigabit Managed Switch
  • Cisco SRW208P-K9 SF302-08P 8-port 10/100 PoE Managed Switch w/Gig Uplinks
  • Cisco SRW248G4-K9 SF300-48 48-port 10/100 Managed Switch with Gigabit Uplinks
  • Cisco SRW2048-K9 SG300-52 52-port Gigabit Managed Switch
  • Cisco SRW2008-K9 SG300-10 10-port Gigabit Managed Switch
  • Cisco SRW2008MP-K9 SG 300-10MP 10-port Gigabit Max-PoE Managed Switch
  • Cisco SRW2008P-K9 SG300-10P 10-port Gigabit PoE Managed Switch
  • Cisco SRW208G-K9 SF302-08 8-port 10/100 Managed Switch with Gigabit Uplinks
  • Cisco SRW208MP-K9 SF302-08MP 8-port 10/100 Max PoE Managed Switch w/Gig Links
  • Cisco SB Pro ESW 520 24x10/100(RJ45), 2xGigabit (RJ45), 2xGBit Combo(RJ45/SFP)
  • Cisco SB Pro ESW 520 24x10/100(RJ45) PoE, 2xGigabit (RJ45), 2xGBit Combo
  • Cisco SB Pro ESW 520 48x10/100(RJ45), 2xGigabit(RJ45), 2xGigabit(SFP)
  • Cisco SB Pro ESW 520 48x10/100(RJ45) PoE, 2xGigabit(RJ45), 2xGigabit(SFP)
  • Cisco SB Pro ESW 540 48xGigabit(RJ45), 4xGigabit Combo(RJ45/SFP)
  • Cisco SB Pro ESW 540 8xGigabit(RJ45) PoE Switch
  • Cisco SFE2010 48-port 10/100 Ethernet Switch
  • Cisco SFE2010P 48-port 10/100 Ethernet Switch - PoE
  • oraz nowsze modele tutaj nie wymienione.

 

Data dodania produktu do sklepu: 11/05/2011.  / Akt.: 09/04/2019  (2091)
Recenzje
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
Patchcabel UTP 10,0 m. Cat.6 szary
Patchcabel UTP 10,0 m. Cat.6 szary
Patchcabel UTP 0,5 m. Cat.6 niebieski
Patchcabel UTP 0,5 m. Cat.6 niebieski
MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-LC 1m duplex QuickFiber (MM50/OM3LC1)
MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-LC 1m duplex QuickFiber (MM50/OM3LC1)
MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-SC 2m duplex QuickFiber
MultiMode Patchcord 50/125 OM3 LC-SC 2m duplex QuickFiber
Switch Zyxel GS1900-24HP 24xGEth L2 PoE+ 2x1G/SFP
Switch Zyxel GS1900-24HP 24xGEth L2 PoE+ 2x1G/SFP
Kompatybilny Moduł D-Link DEM-311GT-C MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC)
Kompatybilny Moduł D-Link DEM-311GT-C MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC)
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Producent
Cisco (Linksys Comp.)
Inne produkty
Promocje więcej
Switch Netgear GS752TP ProSafe 48xGEth 4x1G/SFP 48xPoE (40xPoE, 8xPoE+) Rack19"
Switch Netgear GS752TP ProSafe 48xGEth 4x1G/SFP 48xPoE (40xPoE, 8xPoE+) Rack19"
3.115,59 zł
2.323,47 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...