Sklep » Katalog » Transceivery, Konwertery » MiniGBiC/SFP (1-4G) » J4858C |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
  MiniGBiC/SFP (100M)
  MiniGBiC/SFP (1-4G)
  MiniGBiC/SFP+ (8-10G)
  Moduły GBiC
  Moduły XFP
  Konwertery zewnętrzne
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Gniazda, Moduły RJ45
Karty sieciowe
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asrock/H370 (Raid) Hot-S /(20A)25
Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asrock/H370 (Raid) Hot-S /(20A)25
3.849,90 zł
Zasilacz 380W Antec 80 Plus Bronze 1x wentyl. 8cm
Zasilacz 380W Antec 80 Plus Bronze 1x wentyl. 8cm
317,34 zł
Komputer Rack 19" 2U, Intel i5/i7/8, 8GB-DDR4/2400, Asus H370 (RAID) /(03B/38)
Komputer Rack 19" 2U, Intel i5/i7/8, 8GB-DDR4/2400, Asus H370 (RAID) /(03B/38)
3.075,00 zł
Moduł HP J4858C X121 Gigabit-SX (LC) Mini-GBIC

Symbol: J4858C; Waga transp.: 0.10 kg;  Ilość w mag.: 0 szt.
   Cena brutto:
381,30 zł

 
Oznaczenia gwarancji (opis): GP-LT
Czas dostawy, gdy nie ma w magazynie: 1-2 dni

 

Nazwa produktu  HP ProCurve Gigabit-SX-LC Mini-GBIC
Symbol producenta J4858C
Klasa produktu Akcesoria do SWITCHY
Rodzaj MiniGBIC (SFP) 1000Base-SX (LC)
Dodatkowe informacje





• moduł 1Gb do światłowodu wielomodowego w standardzie 50 µm oraz 62.5 µm
• Długość fali: 850 nm
• gniazdo: LC (duplex)
• maksymalny dystans 2 - 275 m dla 62.5 µm @ 200 MHz*km
• maksymalny dystans 2 - 550 m dla 50 µm @ 500 MHz*km
• typ kabla: Multi-mode z normą ITU-T G.651 i ISO/IEC 793-2 typu A1b lub A1a
• moduł pracuje w standardzie IEEE 802.3z typ 1000Base-SX (tylko pełny duplex)

 

Produkt można zastosować:

HP 1700 Switch Series (Fast Ethernet) HP 1700-24 Switch (J9080A)C2164368
HP 1810 Switch Series (Gigabit Ethernet) HP 1810-24G Switch (J9450A)C2107093
HP 2510 Switch Series HP 2510-48 Switch (J9020A)C2106977HP 2510-24G Switch (J9279A) C2106995HP 2510-48G Switch (J9280A) C2106996HP 2510-24 Switch (J9019B) C2165934
HP 2520 Switch Series HP 2520-8-PoE Switch (J9137A)C2107104HP 2520-24-PoE Switch (J9138A) C2107105HP 2520-8G-PoE Switch (J9298A) C2107106HP 2520-24G-PoE Switch (J9299A) C2107107
HP 2610 Switch Series HP 2610-24 Switch (J9085A)C2106978HP 2610-24-PPoE Switch (J9086A) C2106979HP 2610-24-PoE Switch (J9087A) C2106980HP 2610-48 Switch (J9088A) C2106981HP 2610-48-PoE Switch (J9089A) C2106982HP_ProCurve Switch 2610-24 C2107152
HP 2810 Switch Series HP 2810-24G Switch (J9021A)C2161991HP 2810-48G Switch (J9022A) C2162438
HP 2910 al Switch Series HP 2910-24G al Switch (J9145A)C2107071HP 2910-48G al Switch (J9147A) C2107072HP 2910-48G-PoE+ al Switch (J9148A) C2107074HP 2910-24G-PoE+ al Switch (J9146A) C2107085
HP 3500 yl Switch Series HP 3500-24 Switch (J9470A)C2107131HP 3500-24-PoE Switch (J9471A) C2107132HP 3500-48 Switch (J9472A) C2107133HP 3500-48-PoE Switch (J9473A) C2107135HP 3500-24G-PoE+ yl Switch (J9310A) C2107378HP 3500-24G-PoE yl Switch (J8692A) C2161150
HP 4200 vl Modular Ethernet Switch Series HP 4-port Mini-GBIC vl Module (J8776A)C2161037
HP 5400 zl Modular Ethernet Switch Series HP 20-port Gig-T / 4-port Mini-GBIC zl Module (J8705A)C2161155HP 24-port Mini-GBIC zl Module (J8706A) C2161679
HP 6200-24G-mGBIC yl Switch HP 6200-24G-mGBIC yl Switch (J8992A)C2161682
HP 6600 Switch Series HP 6600-24G-4XG Switch (J9264A)C2107056HP 6600-24XG Switch (J9265A) C2107057

Data dodania produktu do sklepu: 08/10/2011.  / Akt.: 09/01/2018  (636)
Recenzje
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Producent
HP
Strona Domowa HP
Inne produkty
Promocje więcej
Kompatybilny Moduł Cisco MGBLX1-C Gigabit LX Mini-GBIC SFP Transceiver
Kompatybilny Moduł Cisco MGBLX1-C Gigabit LX Mini-GBIC SFP Transceiver
223,86 zł
216,48 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
Skype: skype - infotronik.pl
GG: 31659878 - handlowy
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...