Sklep » Katalog » Transceivery, Konwertery » MiniGBiC/SFP (100M) » GLC-FE-100FX-C |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
  MiniGBiC/SFP (100M)
  MiniGBiC/SFP (1-4G)
  MiniGBiC/SFP+ (8-10G)
  Moduły GBiC
  Moduły XFP
  Konwertery zewnętrzne
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Gniazda, Moduły RJ45
Karty sieciowe
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Komputer Rack 19" 3U, Intel i3,i5,i7, 8GB-DDR4/2400, Asus H370 (RAID) /(09A)38
Komputer Rack 19" 3U, Intel i3,i5,i7, 8GB-DDR4/2400, Asus H370 (RAID) /(09A)38
3.271,80 zł
Kompatybilny Moduł HP J4858D-C 1G SFP Gigabit-SX (LC) Mini-GBIC
Kompatybilny Moduł HP J4858D-C 1G SFP Gigabit-SX (LC) Mini-GBIC
184,50 zł
Switch Netgear GS105PE 5xGEth 2xPoE
Switch Netgear GS105PE 5xGEth 2xPoE
418,20 zł
Kompatybilny Moduł Cisco GLC-FE-100FX-C MiniGBIC/SFP 100BaseFX (LC)

Symbol: GLC-FE-100FX-C; Waga transp.: 0.10 kg;  Ilość w mag.: 2 szt.
   Cena brutto:
285,36 zł
W promocji:
248,46 zł

 
Oznaczenia gwarancji (opis): R24
Czas dostawy, gdy nie ma w magazynie: 2-4 dni
Opcja wydłużenia gwarancji: tak - do 36 mies.


Specyfikacja techniczna:

  • Prędkość transmisji połączenia: do 100 Mbit/s
  • Długość fali: 1300nm
  • odległość do 2km dla światłowodu multimodowego 50/125
  • Dodatkowe informacje: Hot-plug, metalowa obudowa odporna na zakłócenia elektromagnetyczne, zasilanie 3,3V
  • kompatybilny ze specyfikacją: IEEE Std 802.31, und 1x Fiber Channel, in FC-PI 13.03.

Data dodania produktu do sklepu: 02/05/2012.  / Akt.: 14/06/2013  (436)
Recenzje
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Producent
Cisco Comp.
Inne produkty
Promocje więcej
Tusz HP C9396AE Black nr88 58.5ml
Tusz HP C9396AE Black nr88 58.5ml
172,20 zł
86,10 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
Skype: skype - infotronik.pl
GG: 31659878 - handlowy
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...