Sklep » Katalog » Switch 5-48 portów » Switch poniżej 15 portów » GS105PE |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
  Switch poniżej 15 portów
  Switch od 16 do 28 potrów
  Switch powyżej 28 portów
  Dodatkowe opcje - karty
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Gniazda, Moduły RJ45
Karty sieciowe
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Switch Netgear GC752X 48xGEth 2x10GEth/SFP 2x10G/SFP+ Rack19"
Switch Netgear GC752X 48xGEth 2x10GEth/SFP 2x10G/SFP+ Rack19"
2.447,70 zł
Kompatybilny Moduł Cisco SFP-10G-ER-C MiniGBIC/SFP+ 10G 1550nm (LC)
Kompatybilny Moduł Cisco SFP-10G-ER-C MiniGBIC/SFP+ 10G 1550nm (LC)
531,36 zł
Switch Netgear S350 24P GE Smart 24x1GBE 2xSFP/1G GS324T
Switch Netgear S350 24P GE Smart 24x1GBE 2xSFP/1G GS324T
756,45 zł
615,00 zł
Switch Netgear GS105PE 5xGEth 2xPoE

Symbol: GS105PE; Waga transp.: 1.40 kg;  Ilość w mag.: 0 szt.
   Cena brutto:
418,20 zł

 
Oznaczenia gwarancji (opis): R12 / GP-LT
Czas dostawy, gdy nie ma w magazynie: 1-3 dni

Specyfikacja:

Wymagane zasilanie POE - zasilanie switcha następuje poprzez port PoE

Klasa przełącznika Niezarządzalny
Zastosowanie Dom i małe biuro
Warstwa przełączania L2
Architektura sieci GigabitEthernet
Liczba portów 10/100 Mbps 5
Liczba portów 10/100/1000 Mbps Brak
Liczba portów 10Gb Brak
Liczba portów PoE (PoE + PoE+) 2
Liczba portów PoE+ Brak
Liczba portów COMBO Brak
Liczba portów SFP Brak
Liczba portów SFP+ Brak
Bufor pamięci 2 MB
Rozmiar tablicy adresów MAC 8000
Liczba grup VLAN 64
Typ obudowy Desktop
Pobór mocy 25 W
Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) 1685972 h
Wymiary

158x105x27 mm

Waga 0.45 kg

Data dodania produktu do sklepu: 09/10/2018.  / Akt.: 09/10/2018  (241)
Recenzje
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
Kompatybilny Moduł HP JD119B-C X120 1G SFP Gigabit-LX (LC) miniGBIC
Kompatybilny Moduł HP JD119B-C X120 1G SFP Gigabit-LX (LC) miniGBIC
Switch Netgear GS110TP ProSafe SMART L2 8x1GBE PoE
Switch Netgear GS110TP ProSafe SMART L2 8x1GBE PoE
Kompatybilny Moduł Netgear AGM732F-C MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (LC)
Kompatybilny Moduł Netgear AGM732F-C MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (LC)
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Producent
Netgear
Strona Domowa Netgear
Inne produkty
Promocje więcej
Switch Netgear GS752TP ProSafe 48xGEth 4x1G/SFP 48xPoE (40xPoE, 8xPoE+) Rack19"
Switch Netgear GS752TP ProSafe 48xGEth 4x1G/SFP 48xPoE (40xPoE, 8xPoE+) Rack19"
3.115,59 zł
2.583,00 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
Skype: skype - infotronik.pl
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...