Sklep » Katalog » Router, Access Point » DSL-2740B |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Gniazda, Moduły RJ45
Karty sieciowe
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asus H370 (RAID) /(15G)48
Komputer Rack 19" 4U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asus H370 (RAID) /(15G)48
3.198,00 zł
Moduł HP J4858D Aruba Gigabit-SX (LC) Mini-GBIC
Moduł HP J4858D Aruba Gigabit-SX (LC) Mini-GBIC
467,40 zł
Moduł HP J4859D Aruba Gigabit-LX (LC) Mini-GBIC
Moduł HP J4859D Aruba Gigabit-LX (LC) Mini-GBIC
735,54 zł
Router D-Link DSL-2740B 1xWAN(RJ11), 4xLAN, n300, AnexA

Symbol: DSL-2740B; Waga transp.: 1.20 kg;  Ilość w mag.: 1 szt.
   Cena brutto:
177,12 zł
W promocji:
161,18 zł

 
Oznaczenia gwarancji (opis): GPI24

DSL-2740B Bezprzewodowy router ADSL 2/2 (Annex A) w standardzie 802.11n

Router bezprzewodowy (modem ADSL2+ Annex A) D-Link DSL-2740B zapewnia wysoką wydajność pracy w sieci bezprzewodowej 802.11n oraz dostęp do Internetu przez szybkie łącze ADSL.
Dzięki temu użytkownicy mogą się łączyć z dowolnego miejsca w domu i korzystać z doskonałych połączeń używanych w telefonii cyfrowej, grach i strumieniowej transmisji wideo.

Najważniejsze cechy produktu:

  • Wbudowany modem ADSL (Annex A) umożliwiający pobieranie plików z szybkością do 24 Mb/s
  • Produkt zgodny ze specyfikacją WLAN 802.11n, największa szybkość i najlepsze pokrycie
  • Logo „Compatible with Windows 7” (Zgodny z Windows 7) 1
  • Łatwa konfiguracja zabezpieczeń bezprzewodowych za pomocą jednego przycisku (WPS)1
  • Przełączany port WAN/LAN, który pozwala wykorzystywać ruter do połączeń innych niż ADSL1
  • Kreator D-Link Click’n Connect ułatwiający konfigurację urządzenia, z obsługą w 18 językach.

Router bezprzewodowy (modem ADSL2+) DSL-2740B to wydajny zdalny ruter przeznaczony do stosowania w domu lub małym biurze. Dzięki takim cechom, jak wbudowany modem ADSL2/2+, umożliwiający pobieranie plików z szybkością do 24 Mb/s, zabezpieczenie zaporą, gwarantowanie jakości usług (QoS), obsługa bezprzewodowej sieci LAN 802.11n oraz 4 porty przełącznika ethernetowego, urządzenie oferuje wszystkie funkcje potrzebne do ustanowienia bezpiecznego i szybkiego połączenia z Internetem w domu lub małym biurze.

 Specyfikacja techniczna

Interfejsy urządzenia:

  • port ADSL RJ-11
  • porty Ethernet 4x100Base-TX (RJ-45) Auto MDI/MDI-X
  • punkt dostępowy 802.11n
  • przełączany port LAN/WAN *

Sieć bezprzewodowa:

  • standard 802.11n kompatybilny wstecz z 802.11b i 802.11g
  • prędkość: do 54Mb/s (802.11g), 270Mbps (802.11n)
  • zakres częstotliwości: 2.4 GHz to 2.484 GHz
  • antena: 3 anteny dipolowe 2dBi odkręcane (R-SMA) (2anteny stałe od wersji H/W:E1)
  • szyfrowanie WEP 64/128 bit
  • zabezpieczenie WPA/WPA2 (Wi-Fi Protected Access)
  • Multiple SSID
  • filtrowanie adresów MAC
  • proste konfigurowanie szyfrowania transmisji bezprzewodowej naciśnięciem jednego przycisku* (Wireless Protect Setup — WPS)

Standardy ADSL:

  • ADSL: Multi-mode, ANSI T1.413 Issue 2, ITU G.992.1 (G.dmt) Annex A, ITU G.992.2 (G.lite) Annex A, ITU G.994.1 (G.hs)
  • ADSL2: ITU G.992.3 (G.dmt.bis) Annex A/L/M, ITU G.992.4 (G.lite.bis) Annex A
  • ADSL2+: ITU G.992.5 Annex A/L/M

Prędkości ADSL:

  • G.dmt: 8Mb/s downstream, 832Kbps upstream
  • G.lite: 1.5Mb/s downstream, 512Kb/s upstream
  • ADSL2: 12Mb/s downstream, 1Mb/s upstream
  • ADSL2+: 24Mb/s downstream, 1Mb/s upstream

Protokoły ATM & PPP:

  • ATM Forum UNI3.1/4.0 PVC (do 16PVC)
  • ATM Adaptation Layer Type 5 (AAL5)
  • ATM QoS (Traffic Shaping)
  • Enkapsulacja: Bridged lub Routed
  • VC/LLC multiplexing
  • PPP over Ethernet (PPPoE)
  • PPP over ATM (RFC 2364)
  • ITU-T I.610 OAM F4/F5

Router:

  • NAT (1024 jednoczesne sesje NAT)
  • DHCP server/klient/relay
  • Routing statyczny, RIP v.1, v.2
  • Universal Plug and Play (UPnP)
  • Dynamic Domain Name System (DDNS)
  • Virtual Server
  • SNTP, DNS proxy, IGMP proxy

Zapora sieciowa:

  • NAT, SPI (Stateful Packet Inspection)
  • ochrona przed atakami DoS
  • filtrowanie pakietów (IP/ICMP/TCP/UDP)
  • System wykrywania intruzów (IDS)
  • DMZ

Wirtualne sieci prywatne (VPN):

  • VPN (PPTP/IPSec/L2TP) passthrough

Konfiguracja i zarządzanie:

  • Kreator instalacji
  • Konfiguracja przez Interfejs Web
  • Telnet, SSH
  • Syslog
  • SNMP v1, v2c MIB-II (RFC 1213)

QoS:

  • priorytetyzacja/Klasyfikacja ruchu LAN-WAN
  • priorytetyzacja ruchu 802.1p

Bezpieczeństwo:

  • IGMP Snooping (32 grupy multicast)
  • mapowanie PVC/VLAN (tryb bridge)

Zasilanie:

  • Zasilacz zewnętrzny 12VAC 1.2A adapter

Diody LED:

  • Zasilanie
  • LAN (1 to 4)
  • WLAN
  • DSL
  • Internet

Wymiary:

  • 220 x 150 x 32 mm

Waga:

  • 610 gramów

Temperatura pracy:

  • 0°~40° C

Temperatura przechowywania:

  • -20°~70° C

Wilgotność pracy:

  • 5% 95% bez kondensacji

Data dodania produktu do sklepu: 18/01/2013.  / Akt.: 26/08/2013  (590)
Recenzje
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Producent
D-Link
Strona Domowa D-Link
Inne produkty
Promocje więcej
Kompatybilny Moduł Cisco GLC-FE-100FX-C MiniGBIC/SFP 100BaseFX (LC)
Kompatybilny Moduł Cisco GLC-FE-100FX-C MiniGBIC/SFP 100BaseFX (LC)
285,36 zł
248,46 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
Skype: skype - infotronik.pl
GG: 31659878 - handlowy
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...