Sklep » Katalog » Transceivery, Konwertery » MiniGBiC/SFP (1-4G) » SFP-SX-D |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
  MiniGBiC/SFP (100M)
  MiniGBiC/SFP (1-4G)
  MiniGBiC/SFP+ (8-10G)
  Moduły GBiC
  Moduły XFP
  Konwertery zewnętrzne
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Gniazda, Moduły RJ45
Karty sieciowe
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Switch D-Link DGS-1510-52X 48x1GBE, 4xSFP+
Switch D-Link DGS-1510-52X 48x1GBE, 4xSFP+
3.166,02 zł
Switch Zyxel XGS2210-28HP 24xGEth PoE 4xSFP+
Switch Zyxel XGS2210-28HP 24xGEth PoE 4xSFP+
4.076,22 zł
Kompatybilny Moduł HP AN211A-C 4G SFP Gigabit-LX (LC) Mini-GBIC
Kompatybilny Moduł HP AN211A-C 4G SFP Gigabit-LX (LC) Mini-GBIC
1.105,77 zł
Moduł Zyxel SFP-SX-D MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC)

Symbol: SFP-SX-D; Waga transp.: 0.05 kg;  Ilość w mag.: 0 szt.
   Cena brutto:
264,45 zł

 
Oznaczenia gwarancji (opis): GP24

Kod Producenta 91-010-204001B
Łącze optyczne 1000Base-SX SFP LC
Typ portów LC Duplex
Zgodność ze standardem Zgodność ze standardami 802.3z , SFP MSA (Multi-Source Agreement)
Przepustowość 1000Mbps
Sygnalizacja LED Nie
Zasilanie +3.3V
Wymiary (wys x szer x gł) 12.46 x 56 x 13.4 mm
Opis
  • Prędkość gigabitowa i elastyczność
  • Podłączanie do pracującego urządzenia – funkcja Hot-pluggable
  • Kompaktowy rozmiar i wysoka gęstość portów
  • Niska stratność mocy
Transceiver SFP-SX firmy ZyXEL, zapewnia wysoką wydajność, umożliwiając transfer danych w standardzie full duplex Gigabit oraz elastyczność - dzięki funkcji Hot Pluggable, można go zainstalować we włączonym urządzeniu.
Kompaktowo zaprojektowane, transceiver’y firmy ZyXEL zapewniają wysoką gęstość portów. Dla przykładu: switch GS-3012F zapewnia do 12. połączeń światłowodowych, a wszystkie porty usytuowane są maksymalnie blisko siebie.
Transceiver SFP firmy ZyXEL, jest zgodny ze standardami IEEE 802.3z oraz SFP MSA, zapewniając kompatybilność działania z urządzeniami innych producentów

Data dodania produktu do sklepu: 31/01/2013.  / Akt.: 28/05/2015  (489)
Recenzje
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Producent
ZyXEL
Strona Domowa ZyXEL
Inne produkty
Promocje więcej
Router D-Link DSL-2740B 1xWAN(RJ11), 4xLAN, n300, AnexA
Router D-Link DSL-2740B 1xWAN(RJ11), 4xLAN, n300, AnexA
177,12 zł
161,18 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
Skype: skype - infotronik.pl
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...