Sklep » Katalog » Obudowy Rack 19" » E420 |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Gniazda, Moduły RJ45
Karty sieciowe
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Konsola RACK 17" 1U VGA  PS/2 / USB2 AK-1701
Konsola RACK 17" 1U VGA PS/2 / USB2 AK-1701
3.284,10 zł
Kompatybilny Moduł Dell 330-2404-C MiniGBIC/SFP+ 10GBase-LR (LC)
Kompatybilny Moduł Dell 330-2404-C MiniGBIC/SFP+ 10GBase-LR (LC)
928,65 zł
Moduł Finisar FTLF1318P3BTL SFP LC LX 1310nm miniGBIC
Moduł Finisar FTLF1318P3BTL SFP LC LX 1310nm miniGBIC
526,44 zł
Obudowa Rack 19" 4U / 38cm OBR-E420 Front I/O

Symbol: E420; Waga transp.: 10.00 kg;  Ilość w mag.: 0 szt.
   Cena brutto:
710,94 zł

 
Oznaczenia gwarancji (opis): R12
Czas dostawy, gdy nie ma w magazynie: 3-4 dni

Obudowa Rack 19" 4U OBR-E420 FrontPanel.

Ta szczególna konstrukcja obudowy może okazać sie niekiedy bardzo przydatna. Obudowa pozwala na zamontowanie płyty głównej w ten sposób, że panel gniazd połączeniowych płyty głównej komputera jest z przodu szafy RACK.

  • Obsługiwany format płyty głównej: Micro ATX, ATX
  • Front Panel: 2xUSB
  • Wyposażona w 3 wentylatory
  • Możliwość zainstalowania dwóch urządzeń 5,25" w przednim panelu lub 2 urządzenia: 5,25" i 3,5". UWAGA: elementy te przykręcane są od spodu obudowy - muszą mieć taką opcję mocowania!
  • Zasilacz ATX - bez zasilacza
  • Możliwość zainstalowania 7 kart rozszerzeń (jeżeli umożliwia to zastosowana płyta główna)
  • Możliwość zainstalowania standardowych kart PCI, PCI-E - uwaga na wysokość kart zewnętrznych wystających ponad "śledzie"
  • Kolor: czarny
  • Wymiary: Wysokość 177 mm, Szerokość 483 mm, Głębokość 381 mm
  Zdjęcia obudowy  
E420 foto1 E420 foto2 E420 foto3
E420 foto4 E420 foto5 E420 foto6

  Przykłady montażu elementów  
E420 wyk1 e420 Wyk2 E420 Wyk3

Rysunek techniczny:
E420 rysunek

Następna dostawa tego produktu planowana jest na: piątek, 20 wrzesień 2019.
Recenzje
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
Szyny teleskopowe do mocowania obudowy Rack w szafie 19" MC600 (60-82 cm)
Szyny teleskopowe do mocowania obudowy Rack w szafie 19" MC600 (60-82 cm)
Zasilacz 450W SilentiumPC Elementum E2 SI 12cm 80+ / SPC197
Zasilacz 450W SilentiumPC Elementum E2 SI 12cm 80+ / SPC197
Karta PCI 2x COM (RS232) Gembird SPC-1
Karta PCI 2x COM (RS232) Gembird SPC-1
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Producent
Infotronik
Strona Domowa Infotronik
Inne produkty
Promocje więcej
Router Asus WL-AM604g 1WAN(RJ11), 4xLAN, WiFi/54g AnexA (używany)
Router Asus WL-AM604g 1WAN(RJ11), 4xLAN, WiFi/54g AnexA (używany)
184,50 zł
59,04 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...