Sklep » Katalog » Konsole KVM / Switche » AK-1701 |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Gniazda, Moduły RJ45
Karty sieciowe
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
  Akcesoria do konsol
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Switch Zyxel GS1350-12HP 10xGEth + 2xSFP / 8xPoE(130W)CCTV
Switch Zyxel GS1350-12HP 10xGEth + 2xSFP / 8xPoE(130W)CCTV
1.643,28 zł
Moduł Finisar FTLF1318P3BTL SFP LC LX 1310nm miniGBIC
Moduł Finisar FTLF1318P3BTL SFP LC LX 1310nm miniGBIC
526,44 zł
Moduł Finisar FTLF1318P3BTL SFP LC LX 1310nm miniGBIC
Moduł Finisar FTLF1318P3BTL SFP LC LX 1310nm miniGBIC
526,44 zł
Konsola RACK 17" 1U VGA PS/2 / USB2 AK-1701

Symbol: AK-1701; Waga transp.: 16.00 kg;  Ilość w mag.: 0 szt.
   Cena brutto:
3.284,10 zł

 
Oznaczenia gwarancji (opis): R12
Czas dostawy, gdy nie ma w magazynie: 4-6 dni

Konsola RACK: Monitor 19" VGA, Klawiatura, Mysz, USB2

  • Wysokość 1 U, głębokość 422 mm do 650 mm. Opcjonalnie: 560-900 mm przy zastosowaniu dostawki montażowej
  • Bezstopniowa regulacja kąta widzenia od 0 do 105 ° dzięki wysokiej jakości zawiasom
  • Zamykany panel z praktycznymi śrubkami na krańcach. Chromowany metalowy uchwyt
  • Automatyczny "Power ON/OFF" przy otwieraniu konsoli
  • Menu OSD w następujących językach, regulowane, niemiecki, angielski, hiszpański, włoski, francuski, portugalski, koreański, cyrylica, japoński, tradycyjny chiński, mod. chiński
  • Wyposażona w Tauchpad
  • Kompatybilna z większością przełączników KVM PS / 2, a także z przełącznikami KVM USB
  • Monitor (VGA) RGB LCD z rozdzielczością 1280x1024 / 60Hz
  • Możliwe wersje klawiatury: angielska, francuska, niemiecka, włoska, hiszpańska (inne języki - proszę pytać)
  • Kabel przyłączeniowy DB-37 COMBO z rozprowadzeniem na załącza (1 x VGA 1 x USB 2 x PS/2) długość:  1,2 m.ak1701 kabel
ak1701 rys
ak1701

Właściwości monitora:

  • Przekątna: 17"
  • Maksymalna rozdzielczość:  1280x1024 px
  • Ilość kolorów: 16,2 mil.
  • Częstotliwość: H: 31KHz 81KHz / V: 56KHz 76KHz
  • Kąt widzenia: H:140° / V: 130°
  • Czas reakcji: 4ms
  • Kontrast: 700:1
  • Zasilanie: (zasilacz zewnętrzny) 100 V. – 240 V. AC, 48 Hz – 62 Hz  / DC 12V., 4,16A
  • Pobór mocy: 230 V / 14,6 Wat
  • Waga: 14 kg

Data dodania produktu do sklepu: 27/05/2019.  / Akt.: 27/05/2019  (592)
Recenzje
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Producent
Haitwin
Inne produkty
Promocje więcej
Kompatybilny Moduł Netgear AGM732F-C MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (LC)
Kompatybilny Moduł Netgear AGM732F-C MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (LC)
232,47 zł
220,17 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...