Sklep » Katalog » Transceivery, Konwertery » MiniGBiC/SFP (100M) » J9054C-C |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
  MiniGBiC/SFP (100M)
  MiniGBiC/SFP (1-4G)
  MiniGBiC/SFP+ (8-10G)
  Moduły GBiC
  Moduły XFP
  Konwertery zewnętrzne
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Gniazda, Moduły RJ45
Karty sieciowe
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Switch 8Level FEPS-1504 v2 PoE 5x 10/100 (4x PoE, 15.5 W/Port, max 65W)
Switch 8Level FEPS-1504 v2 PoE 5x 10/100 (4x PoE, 15.5 W/Port, max 65W)
94,71 zł
Extender HDMI USBx2 Telchy 028214 (120m)
Extender HDMI USBx2 Telchy 028214 (120m)
936,03 zł
Moduł HP J4858D Aruba Gigabit-SX (LC) Mini-GBIC
Moduł HP J4858D Aruba Gigabit-SX (LC) Mini-GBIC
387,45 zł
Kompatybilny Moduł HP J9054C-C LC FX Transceiver X111 100M SFP

Symbol: J9054C-C; Waga transp.: 0.08 kg;  Ilość w mag.: 0 szt.
   Cena brutto:
359,16 zł

 
Oznaczenia gwarancji (opis): R24
Czas dostawy, gdy nie ma w magazynie: 2-4 dni
Opcja wydłużenia gwarancji: tak - do 36 mies.

Dane techniczne

  • Mały moduł nadawczo-odbiorczy 100Base-FX umożliwiający kompatybilny z HP J9045C
  • Do 100Mb/s prędkości połączenia
  • Standard obudowy SFP ze złączem LC Duplex
  • Duplex LC Multi-Mode Transceiver
  • Do 2 km długości transmisji przy MultiMode światłowodzie
  • długość fali: 1310 nm
  • Napięcie zasilania 3,3V
  • Zewnętrzna temperatura pracy: 0°C do 70°C

Data dodania produktu do sklepu: 13/10/2013.  / Akt.: 11/12/2015  (374)
Recenzje
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Producent
HP / 3COM Comp.
Inne produkty
Promocje więcej
Tusz HP C9396AE Black nr88 58.5ml
Tusz HP C9396AE Black nr88 58.5ml
172,20 zł
86,10 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
Skype: skype - infotronik.pl
GG: 31659878 - handlowy
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...