Sklep » Katalog » Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ » SM 9/125 (SC-SC) » SM9/SCSC3 |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
  Adaptery, złącza, wtyczki
  MM 50/125 (LC-LC)
  MM 50/125 (LC-SC)
  MM 50/125 (LC-ST)
  MM 50/125 (MTRJ-MTRJ)
  MM 50/125 (SC-MTRJ)
  MM 50/125 (SC-SC)
  MM 50/125 (SC-ST)
  MM 50/125 (ST-ST)
  MM 62,5/125 (LC-ST)
  MM 62,5/125 (SC-ST)
  MM 62,5/125 (ST-ST)
  MM 9/125 (MTRJ-MTRJ)
  SM 9/125 (E2000-LC)
  SM 9/125 (LC-LC)
  SM 9/125 (LC-SC)
  SM 9/125 (LC-ST)
  SM 9/125 (SC-SC)
  SM 9/125 (SC-ST)
  SM 9/125 (ST-ST)
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Gniazda, Moduły RJ45
Karty sieciowe
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Przełącznik KVM Aten 2PC/2M-4K, 2xUSB, Audio CS1922M
Przełącznik KVM Aten 2PC/2M-4K, 2xUSB, Audio CS1922M
2.004,90 zł
Kompatybilny Moduł SFP+ AJ716B-C HPE B-Series 8G SFP+ LC/SX Transceiver
Kompatybilny Moduł SFP+ AJ716B-C HPE B-Series 8G SFP+ LC/SX Transceiver
307,50 zł
Switch 8Level FEPS-1504 v2 PoE 5x 10/100 (4x PoE, 15.5 W/Port, max 65W)
Switch 8Level FEPS-1504 v2 PoE 5x 10/100 (4x PoE, 15.5 W/Port, max 65W)
94,71 zł
SingleMode Patchcord SM 9/125 SC-SC 3m duplex QuickFiber

Symbol: SM9/SCSC3; Waga transp.: 0.08 kg;  Ilość w mag.: 0 szt.
   Cena brutto:
59,04 zł

 
Oznaczenia gwarancji (opis): R24
Czas dostawy, gdy nie ma w magazynie: 2-3 dni

Nazwa produktu - światłowód krosowy, duplex SM 9/125 OS1, SC-SC, 3m
Producent światłowodu - Draka
Długość 3 metry
Typ okablowania światłowód 9/125 (OS1)
Typ wtyczki 1 SC duplex
Typ wtyczki 2 SC duplex

Data dodania produktu do sklepu: 29/10/2013.  / Akt.: 16/06/2016  (294)
Recenzje
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Producent
Draka
Strona Domowa Draka
Inne produkty
Promocje więcej
Kompatybilny Moduł Cisco GLC-FE-100FX-C MiniGBIC/SFP 100BaseFX (LC)
Kompatybilny Moduł Cisco GLC-FE-100FX-C MiniGBIC/SFP 100BaseFX (LC)
285,36 zł
248,46 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
Skype: skype - infotronik.pl
GG: 31659878 - handlowy
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...