Sklep » Katalog » Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ » MM 62,5/125 (ST-ST) » OM1-STST/D-3 |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
  Adaptery, złącza, wtyczki
  MM 50/125 (LC-LC)
  MM 50/125 (LC-SC)
  MM 50/125 (LC-ST)
  MM 50/125 (MTRJ-MTRJ)
  MM 50/125 (SC-MTRJ)
  MM 50/125 (SC-SC)
  MM 50/125 (SC-ST)
  MM 50/125 (ST-ST)
  MM 62,5/125 (LC-ST)
  MM 62,5/125 (SC-ST)
  MM 62,5/125 (ST-ST)
  MM 9/125 (MTRJ-MTRJ)
  SM 9/125 (E2000-LC)
  SM 9/125 (LC-LC)
  SM 9/125 (LC-SC)
  SM 9/125 (LC-ST)
  SM 9/125 (SC-SC)
  SM 9/125 (SC-ST)
  SM 9/125 (ST-ST)
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Gniazda, Moduły RJ45
Karty sieciowe
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Switch Zyxel GS-2210-24 24xGEth 4xGEth/SFP-Combo
Switch Zyxel GS-2210-24 24xGEth 4xGEth/SFP-Combo
1.982,76 zł
Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asrock/H370 (Raid) Hot-S /(20A)25
Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asrock/H370 (Raid) Hot-S /(20A)25
3.849,90 zł
Panel maskujący do obudowy RACK 1U -> I/O Shield (IO-H370M-iTX/ac)
Panel maskujący do obudowy RACK 1U -> I/O Shield (IO-H370M-iTX/ac)
36,90 zł
MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 ST-ST 3m duplex

Symbol: OM1-STST/D-3; Waga transp.: 0.08 kg;  Ilość w mag.: 0 szt.
   Cena brutto:
43,05 zł

 
Oznaczenia gwarancji (opis): R24
Czas dostawy, gdy nie ma w magazynie: 3-4 dni

Typ światłowodu: wielomodowy 62,5/125 OM1
Rodzaj końcówek: ST-ST / Duplex
Średnica: 3mm
Kolor: pomarańczowy
Długość: 3m

Każdy kabel posiada indywidualny certyfikat z pomiaru.

Data dodania produktu do sklepu: 14/12/2013.  / Akt.: 28/11/2018  (369)
Recenzje
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Producent
Infotronik
Strona Domowa Infotronik
Inne produkty
Promocje więcej
Wentylator Infantis LP812 Mini ITX 1U 775/1150
Wentylator Infantis LP812 Mini ITX 1U 775/1150
67,65 zł
31,98 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
Skype: skype - infotronik.pl
GG: 31659878 - handlowy
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...