Sklep » Katalog » Karty RS232 / COM / LPT » Y-7502 |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Gniazda, Moduły RJ45
Karty sieciowe
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Kompatybilny Moduł Dell 407-10942-C MiniGBIC/SFP+ 10GBase-SR (LC)
Kompatybilny Moduł Dell 407-10942-C MiniGBIC/SFP+ 10GBase-SR (LC)
630,99 zł
Konsola RACK 17" 1U VGA  PS/2 / USB2 AK-1701
Konsola RACK 17" 1U VGA PS/2 / USB2 AK-1701
3.284,10 zł
Kompatybilny Moduł Cisco SFP-10G-ER-C MiniGBIC/SFP+ 10G 1550nm (LC)
Kompatybilny Moduł Cisco SFP-10G-ER-C MiniGBIC/SFP+ 10G 1550nm (LC)
531,36 zł
Karta PCI-E 1x COM (RS232) Unitek Y-7502 - tylko LowProfile

Symbol: Y-7502; Waga transp.: 0.25 kg;  Ilość w mag.: 2 szt.
   Cena brutto:
89,79 zł

 
Oznaczenia gwarancji (opis): R12
Czas dostawy, gdy nie ma w magazynie: 2-4 dni

Opis: Unitek Y-7502 PCI Express kontroler 1 x RS-232 low profil

Karta rozszerzeń 'Low Profile' na interfejsie PCI-Express z jednym portem RS232, przepustowość do 2.5Gbps, kompatybilność z UART 16C450/16C550.

Idealne rozwiązanie dla posiadaczy komputerów w obudowach nisko profilowych, których płyty główne nie posiadają portu szeregowego. Umieszczenie tej karty w komputerze umożliwi podłączenie urządzeń, które np. wymagają konfiguracji za pomocą portu szeregowego, takich jak przełączniki, kasy fiskalne.

Specyfikacja techniczna

• Chipset: Moschip
• W pełni zgodna ze specyfikacją PCI-Express Revision 1.1
• Przepustowość PCI-Express x1 do 2.5Gbps
• Obsługiwane systemy: DOS, Windows 7 / Vista / XP / 2000 / Server 2003-2008 32/64-bit,
• Linux oraz Mac OS/X 10.5
• Obsługa funkcji Re-map dla dziedziczenia portów
• Kompatybilna z przemysłowymi standardami UART 16C450/16C550
• 256 bajtowa transmisja FIFO
• Szybkość transmisji danych do 250Kbps na porcie
• Wsparcie dla sprzętowego i programowego sterowania przepływem
• Obsługa 5, 6, 7 ,8 bitowego formatu szeregowego
• Obsługiwane tryby parzystości: parzysty, nieparzysty, brak parzystości, znacznik, odstęp
• Obsługiwane bity stopu: 1 lub 2

Data dodania produktu do sklepu: 11/03/2014.  / Akt.: 14/06/2018  (568)
Recenzje
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Producent
Unitek
Strona Domowa Unitek
Inne produkty
Promocje więcej
Router TP-Link TL-WR1043ND WiFi 300N 4x1G/LAN 1x1G/WAN 3x3dBi USB xDSL
Router TP-Link TL-WR1043ND WiFi 300N 4x1G/LAN 1x1G/WAN 3x3dBi USB xDSL
199,26 zł
138,99 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...