Sklep » Katalog » Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ » SM 9/125 (SC-ST) » SM9/SCST1 |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
  Adaptery, złącza, wtyczki
  MM 50/125 (LC-LC)
  MM 50/125 (LC-SC)
  MM 50/125 (LC-ST)
  MM 50/125 (MTRJ-MTRJ)
  MM 50/125 (SC-MTRJ)
  MM 50/125 (SC-SC)
  MM 50/125 (SC-ST)
  MM 50/125 (ST-ST)
  MM 62,5/125 (LC-ST)
  MM 62,5/125 (SC-ST)
  MM 62,5/125 (ST-ST)
  MM 9/125 (MTRJ-MTRJ)
  SM 9/125 (E2000-LC)
  SM 9/125 (LC-LC)
  SM 9/125 (LC-SC)
  SM 9/125 (LC-ST)
  SM 9/125 (SC-SC)
  SM 9/125 (SC-ST)
  SM 9/125 (ST-ST)
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Gniazda, Moduły RJ45
Karty sieciowe
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asus H370 (RAID), Panel /(14C)38
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asus H370 (RAID), Panel /(14C)38
3.259,50 zł
Klawiatura Logitech K400+ Wireless Touch Keyboard
Klawiatura Logitech K400+ Wireless Touch Keyboard
220,17 zł
Extender HDMI USBx2 Telchy 028214 (120m)
Extender HDMI USBx2 Telchy 028214 (120m)
936,03 zł
SingleMode Patchcord SM 9/125 SC-ST 1m duplex QuickFiber

Symbol: SM9/SCST1; Waga transp.: 0.05 kg;  Ilość w mag.: 2 szt.
   Cena brutto:
49,20 zł

 
Oznaczenia gwarancji (opis): R24
Czas dostawy, gdy nie ma w magazynie: 2-4 dni

Nazwa produktu - światłowód krosowy, duplex SM 9/125 OS2, SC-ST, 1m
Producent światłowodu - Draka
Długość 1 metr
Typ okablowania światłowód 9/125 (OS2)
Typ wtyczki 1 SC duplex
Typ wtyczki 2 ST duplex


Data dodania produktu do sklepu: 31/03/2014.  / Akt.: 16/06/2016  (266)
Recenzje
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Producent
Draka
Strona Domowa Draka
Inne produkty
Promocje więcej
Kompatybilny Moduł HP J4858C-C X121 1G SFP Gigabit-SX (LC) Mini-GBIC
Kompatybilny Moduł HP J4858C-C X121 1G SFP Gigabit-SX (LC) Mini-GBIC
178,35 zł
169,74 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
Skype: skype - infotronik.pl
GG: 31659878 - handlowy
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...