Sklep » Katalog » Transceivery, Konwertery » MiniGBiC/SFP+ (8-10G) » AJ716B |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
  MiniGBiC/SFP (100M)
  MiniGBiC/SFP (1-4G)
  MiniGBiC/SFP+ (8-10G)
  Moduły GBiC
  Moduły XFP
  Konwertery zewnętrzne
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Gniazda, Moduły RJ45
Karty sieciowe
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Listwa zasilająca zarządzalna Gembird 1,8m EG-PMS2-LAN
Listwa zasilająca zarządzalna Gembird 1,8m EG-PMS2-LAN
252,15 zł
Moduł SFP+ AJ717A HP HPE B-Series 8G SFP+ LC/LX Transceiver
Moduł SFP+ AJ717A HP HPE B-Series 8G SFP+ LC/LX Transceiver
4.175,85 zł
Extender VGA PS2x2 Mic/Głoś RS232 Aten CE-350 (150m)
Extender VGA PS2x2 Mic/Głoś RS232 Aten CE-350 (150m)
1.753,98 zł
Moduł SFP+ AJ716B HP HPE B-Series 8G SFP+ LC/SX Transceiver

Symbol: AJ716B; Waga transp.: 0.04 kg;  Ilość w mag.: 0 szt.
   Cena brutto:
516,60 zł

 
Oznaczenia gwarancji (opis): GP
Czas dostawy, gdy nie ma w magazynie: 2-7 dni

HPE B-Series - moduł nadajnik/odbiornik SFP+ - kanał światłowodowy 8GB (fale krótkie)

Dane techniczne

•szybkość transmisji danych: 8 Gbps
•długość fali wysyłanej: 850 nm
•długość fali odbieranej: 850 nm
•maksymalny dystans dla światłowodu 50/125, OM3: 150 m
•maksymalny dystans dla światłowodu 50/125, OM2: 50m
•typ interfejsu: LC/SFP+

Urządzenia w których jest wykorzystywany:
8Gb SAN Switch 8/24c,8/24c Power Pack+;HPE 32-port 8Gb/s Director Blade,48-port 16Gb/s Director Blade,8/24 Base,8/8,8/8 Base,SAN Switch 8/80 Power Pack+,SN8000B 32-port 8Gb/s Director Blade,SN8000B 48-port 8Gb/s Director Blade;StoreFabric 8/24 8Gb Bundled Fibre Channel Switch

Data dodania produktu do sklepu: 21/01/2018.  / Akt.: 21/01/2018  (224)
Recenzje
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Producent
HP
Strona Domowa HP
Inne produkty
Promocje więcej
Tusz HP C9396AE Black nr88 58.5ml
Tusz HP C9396AE Black nr88 58.5ml
172,20 zł
86,10 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
Skype: skype - infotronik.pl
GG: 31659878 - handlowy
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...