Sklep » Katalog » Karty sieciowe » przewodowe » EN-9320TX-E |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Gniazda, Moduły RJ45
Karty sieciowe
  przewodowe
  bezprzewodowe
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Moduł Finisar FTRJ1319P1BTL SFP LC LX 1310nm miniGBIC do 2Gbps
Moduł Finisar FTRJ1319P1BTL SFP LC LX 1310nm miniGBIC do 2Gbps
997,53 zł
Switch Netgear S350 Smart 8xGEth 8xPoE, 2x SFP/1G GS310TP
Switch Netgear S350 Smart 8xGEth 8xPoE, 2x SFP/1G GS310TP
651,90 zł
Switch D-Link DGS-1510-52X 48x1GBE, 4xSFP+
Switch D-Link DGS-1510-52X 48x1GBE, 4xSFP+
3.166,02 zł
Karta sieciowa 10Gbps PCI-E (x4) EN-9320TX-E (opcja Low Profile)

Symbol: EN-9320TX-E; Waga transp.: 0.30 kg;  Ilość w mag.: 0 szt.
   Cena brutto:
599,01 zł

 
Oznaczenia gwarancji (opis): R36
Czas dostawy, gdy nie ma w magazynie: 2-4 dni

Specyfikacja:

Złącze PCI Express v.2.0 x4
Przepustowość 10 gigabitów, na odległość do 100m.
Kompatybilna wstecznie ze standardami:  1000Base-T i 100Base-TX
Obsługa Ramek Jumbo 16K
Obsługa TCP checksum offloading
Mniejsze zuzycie i lepsze zarządzanie zasobami procesora
Obsługa tagowania VLAN – IEEE 802.1Q
Obsługa QoS – IEEE 802.1q QoS
Możliwość montażu w obudowie niskoprofilowej (elementy montażowe dołączone do opakowania)

Interfejs PCIe (x4)
Porty we/wy 1 x 10GBASE-T
Standardy
  • 802.3ae
  • 802.3x
  • 802.1Q
Obsługiwane systemy operacyjne
  • Linux
  • Mac OS
  • Windows Server 2008
  • Windows 7
  • Windows Server 2012
  • Windows 8.1
  • Windows 10
Wymiary

82 x 62mm

Waga 45 g

Data dodania produktu do sklepu: 12/03/2018.  / Akt.: 12/02/2019  (624)
Recenzje
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Producent
Edimax
Strona Domowa Edimax
Inne produkty
Promocje więcej
Switch Netgear JGS516PE ProSafe Plus 16xGEth (8xPoE) L2 Rack19"
Switch Netgear JGS516PE ProSafe Plus 16xGEth (8xPoE) L2 Rack19"
984,00 zł
857,31 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...