Sklep » Katalog » Transceivery, Konwertery » MiniGBiC/SFP+ (8-10G) » SFP10G-LR-C |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
  MiniGBiC/SFP (100M)
  MiniGBiC/SFP (1-4G)
  MiniGBiC/SFP+ (8-10G)
  Moduły GBiC
  Moduły XFP
  Konwertery zewnętrzne
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Gniazda, Moduły RJ45
Karty sieciowe
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Switch Netgear S350 Smart 8xGEth 8xPoE, 2x SFP/1G GS310TP
Switch Netgear S350 Smart 8xGEth 8xPoE, 2x SFP/1G GS310TP
651,90 zł
Zasilacz 450W SilentiumPC Elementum E2 SI 12cm 80+ / SPC197
Zasilacz 450W SilentiumPC Elementum E2 SI 12cm 80+ / SPC197
204,18 zł
Konsola RACK 19" 1U VGA / DVI 19" 3xUSB AW-1901DVI
Konsola RACK 19" 1U VGA / DVI 19" 3xUSB AW-1901DVI
3.960,60 zł
Kompatybilny Moduł SFP10G-LR-C z Zyxel MiniGBIC/SFP+ 10GbE Module LR (LC)

Symbol: SFP10G-LR-C; Waga transp.: 0.10 kg;  Ilość w mag.: 0 szt.
   Cena brutto:
350,55 zł

 
Oznaczenia gwarancji (opis): R24
Czas dostawy, gdy nie ma w magazynie: 7-10 dni
Opcja wydłużenia gwarancji: tak - do 36 mies.

Dane techniczne

  • Moduł nadawczo-odbiorczy kompatybilny z Zyxel SFP10G-LR
  • Prędkości połączenia: 9,95Gbit/s do 10,50 Gbit/s
  • Duplex LC Single-Mode Transceiver
  • Standard obudowy XFP ze złączem LC
  • 1310 nm DFB Laser Sender
  • Do 10 km długości transmisji przy jedno-modowym światłowodzie 9/125µm
  • Napięcie zasilania 3,3V
  • RoHS Compliant
  • Kompatybilny z IEC 60825-1 Class 1/CDRHClass I Laser Eye Safety
  • Zewnętrzna temperatura pracy: 0°C do 70°C

Data dodania produktu do sklepu: 18/02/2019.  / Akt.: 18/02/2019  (220)
Recenzje
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Producent
Zyxel Comp.
Inne produkty
Promocje więcej
Tusz HP C9396AE Black nr88 58.5ml
Tusz HP C9396AE Black nr88 58.5ml
172,20 zł
86,10 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
Skype: skype - infotronik.pl
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...