Sklep » Katalog » Transceivery, Konwertery » MiniGBiC/SFP+ (8-10G) » SFP-10G-ER-C |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
  MiniGBiC/SFP (100M)
  MiniGBiC/SFP (1-4G)
  MiniGBiC/SFP+ (8-10G)
  Moduły GBiC
  Moduły XFP
  Konwertery zewnętrzne
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Gniazda, Moduły RJ45
Karty sieciowe
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Kompatybilny Moduł Dell 330-2404-C MiniGBIC/SFP+ 10GBase-LR (LC)
Kompatybilny Moduł Dell 330-2404-C MiniGBIC/SFP+ 10GBase-LR (LC)
928,65 zł
Kompatybilny Moduł SFP+ J9151D-C z HP Aruba 10G SFP+ LC LR Transceiver
Kompatybilny Moduł SFP+ J9151D-C z HP Aruba 10G SFP+ LC LR Transceiver
999,99 zł
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asr. H370(RAID) 2xLAN/WiFi /16F38
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asr. H370(RAID) 2xLAN/WiFi /16F38
2.952,00 zł
Kompatybilny Moduł Cisco SFP-10G-ER-C MiniGBIC/SFP+ 10G 1550nm (LC)

Symbol: SFP-10G-ER-C; Waga transp.: 0.08 kg;  Ilość w mag.: 0 szt.
   Cena brutto:
531,36 zł

 
Oznaczenia gwarancji (opis): 24
Czas dostawy, gdy nie ma w magazynie: 3-10 dni
Opcja wydłużenia gwarancji tak - do 36 mies.

Moduł GBiC kompatybilny z Cisco 1000Base-LX/LH Singlemode 1550nm miniGBIC Transc. Gigabit Ethernet 40km

 - do 10 Gbit/s prędkości połączenia
 - Duplex łącze LC
 - 1550nm DFB Laser Sender
 - do 40km przy 9/125µm SM światłowodzie
 - kompatybilny ze specyfikacją IEC 60825-1 Class 1/CDRHClass I Laser Eye Safe
 - Temperatura pracy: 0°C do 70°C
 - Hot-Plug
 - 3,3 V napięcie zasilania

Data dodania produktu do sklepu: 21/02/2019.  / Akt.: 21/02/2019  (354)
Recenzje
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Producent
Cisco Comp.
Inne produkty
Promocje więcej
Switch Netgear GS108T ProSafe 8xGEth L2
Switch Netgear GS108T ProSafe 8xGEth L2
366,54 zł
343,17 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...