Sklep » Katalog » Transceivery, Konwertery » MiniGBiC/SFP+ (8-10G) » SFP-10G-SR-X-C |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
  MiniGBiC/SFP (100M)
  MiniGBiC/SFP (1-4G)
  MiniGBiC/SFP+ (8-10G)
  Moduły GBiC
  Moduły XFP
  Konwertery zewnętrzne
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Gniazda, Moduły RJ45
Karty sieciowe
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Moduł Finisar FTRJ1319P1BTL SFP LC LX 1310nm miniGBIC do 2Gbps
Moduł Finisar FTRJ1319P1BTL SFP LC LX 1310nm miniGBIC do 2Gbps
997,53 zł
Switch Netgear GS510TLP Smart 8xGEth L2 8xPoE (75W)
Switch Netgear GS510TLP Smart 8xGEth L2 8xPoE (75W)
984,00 zł
Switch Netgear S350 Smart 8xGEth 8xPoE, 2x SFP/1G GS310TP
Switch Netgear S350 Smart 8xGEth 8xPoE, 2x SFP/1G GS310TP
651,90 zł
597,78 zł
Kompatybilny Moduł Cisco SFP-10G-SR-X-C MiniGBIC/SFP+ 10G 850nm (LC)

Symbol: SFP-10G-SR-X-C; Waga transp.: 0.08 kg;  Ilość w mag.: 0 szt.
   Cena brutto:
312,42 zł

 
Oznaczenia gwarancji (opis): 24
Czas dostawy, gdy nie ma w magazynie: 3-10 dni
Opcja wydłużenia gwarancji tak - do 36 mies.

Moduł GBiC kompatybilny z Cisco 1000Base-SX Multimode 850nm miniGBIC Transc. Gigabit Ethernet

 - do 10 Gbit/s prędkości połączenia
 - Duplex łącze LC
 - 850nm VCSEL Laser Sender
 - do 300 m przy MM OM3 światłowodzie
 - do 82 m przy MM OM2 światłowodzie

 - kompatybilny ze specyfikacją IEC 60825-1 Class 1/CDRHClass I Laser Eye Safe
 - Rozszerzony zakres temperatura pracy - więcej niż standardowo 0°C do 70°C
 - Hot-Plug
 - 3,3 V napięcie zasilania

Data dodania produktu do sklepu: 21/02/2019.  / Akt.: 21/02/2019  (392)
Recenzje
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Producent
Cisco Comp.
Inne produkty
Promocje więcej
Switch Netgear S350 48P GE Smart 48x1GBE 4xSFP/1G GS348T
Switch Netgear S350 48P GE Smart 48x1GBE 4xSFP/1G GS348T
1.512,90 zł
1.373,91 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...