Sklep » Katalog » Transceivery, Konwertery » MiniGBiC/SFP+ (8-10G) » 330-2404-C |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
  MiniGBiC/SFP (100M)
  MiniGBiC/SFP (1-4G)
  MiniGBiC/SFP+ (8-10G)
  Moduły GBiC
  Moduły XFP
  Konwertery zewnętrzne
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Gniazda, Moduły RJ45
Karty sieciowe
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asrock/H370(Raid) WIFI /19A25
Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4/2400, Asrock/H370(Raid) WIFI /19A25
3.134,04 zł
Moduł Finisar FTLF1318P3BTL SFP LC LX 1310nm miniGBIC
Moduł Finisar FTLF1318P3BTL SFP LC LX 1310nm miniGBIC
526,44 zł
Zasilacz 400W Chieftec PSF-400B 1x wentyl. 8cm
Zasilacz 400W Chieftec PSF-400B 1x wentyl. 8cm
329,64 zł
Kompatybilny Moduł Dell 330-2404-C MiniGBIC/SFP+ 10GBase-LR (LC)

Symbol: 330-2404-C; Waga transp.: 0.07 kg;  Ilość w mag.: 0 szt.
   Cena brutto:
928,65 zł

 
Oznaczenia gwarancji (opis): R24
Czas dostawy, gdy nie ma w magazynie: 3-5 dni
Opcja wydłużenia gwarancji: tak - do 36 mies.

10Gb/s 1310 nm Multi-mode SFP+ Transceiver

Dane techniczne

  • 10Gb/s serial optical interface
  • Standard obudowy SFP+ ze złączem LC Duplex
  • Duplex LC połączenie
  • 1310 nm DFB Laser Sender
  • do 10 km długości połączenia dla światłowodu jednomodowegp
  • Napięcie zasilania 3,3V
  • Zewnętrzna temperatura pracy: 0°C do 70°C
  • STANDARD
    IEC 60825-1 Class 1/CDRHClass I Laser Eye Safety
    RoHS Compliant.

Data dodania produktu do sklepu: 21/02/2019.  / Akt.: 21/02/2019  (433)
Recenzje
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Producent
DELL Comp.
Inne produkty
Promocje więcej
Switch Netgear GS108T ProSafe 8xGEth L2
Switch Netgear GS108T ProSafe 8xGEth L2
366,54 zł
343,17 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...